Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Video: Kā un kādu dārzu veidos Zivs? 12 DĀRZU MAĢIJA.

2015./16. gadā Epadomi sadarbībā ar Astrocentrs veidoja raidījumu sēriju "12 dārzu maģija", kurā varat skatīt jaukākos Latvijas dārzus un optimisma pilnos dārzu saimniekus. Epadomi sadarbībā ar profesionālu astroloģi Ilzi Reihu (Astrocentrs) Zivs laikā piedāvā atcerēties raidījuma "12 dārzu maģija" 12. sēriju - Zivs dārzs. Viesos pie Ilzes Reihas Vecaucē"

Ilze kopā ar ģimeni dzīvo ļoti gleznainā vietā pavisam netālu no Auces, mājās ar nosaukumu "Putni", un kā jau daudziem zināms, ir profesionāla astroloģe ar ilggadēju pieredzi. Taču tas nav vienīgais Ilzes talants. Tikpat labi, kā lasa zvaigznes, Ilze arī gatavo dažādus gardumus un kopj savu dārzu, kas vārda tiešā nozīmē atgādina Alises brīnumzemi, kur netrūkst ne smaržīgu ziedu visdažādākajās krāsās, ne zaļojošu augu, ne noslēpumainu stūrīšu. Īsta pasaka ar īpašu auru un atmosfēru. Ieejot Ilzes dārzā rodas sajūta, ka esi iekļuvis citā pasaulē, kur valda daudz smalkākas enerģijas un darbojas citi- dabas likumi. Te lidinās raibi tauriņi, dzied putni un smaržo gaiss. Te pārņem neparasts miers un vieglums, ko gribas ne tikai izbaudīt, bet arī ieskaut savā sirdī un saglabāt... Turklāt Ilzei ir pašai savs zelta gailis, kas dzied nevis Rīgas torņa galiņā, bet "Putnu" dārzā".

Paldies Ilzei Reihai par ideju un viesmīlību un īpašs paldies sirsnīgajiem 12 dārzu saimniekiem, kuri mūs uzņēma savās ziedu valstībās.

Visas 12 cikla "12 DĀRZU MAĢIJA" sērijas noskatāmas ŠEIT

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā
Vērtējums: +1
" Advents, cilvēcīgā valodā runājot, ir iespēju laiks - Dieva piešķirtas un Viņa Debesu Baznīcas "apstiprinātas" atjaunotnes un sevis, savas sirds un dvēseles izgaismošanas laiks tuvojošās Jēzus piedzimšanas gaismā. "
/ Didzis Kukainis /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv