Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

24. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

24. decembra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Ne reizi vien ir dzirdēts, ka dzīve ir Dieva dāvana un tas, ko mēs ar to darām, ir mūsu dāvana, kuru mēs sniedzam pretī Visaugstākajam. Ziemassvētku vakars ir visīstākais laiks, lai par to atcerētos un padomātu.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Nav lielāka prieka par sirdsprieku, kad Ziemassvētku vakarā tiks gaidīti viesi un dāvanas. Vērši kļūs par labo burvi, kas visiem prieku saujām ber. Dzīvē jāraugās drošu skatu, jāpatur siltumu smaidā, jānosargā laimi sirdī.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Brīnišķīga diena un Ziemassvētku vakars – patiesas sajūsmas, vienkāršu prieku un pārdomu piepildīts. Debesis zina, ka Dvīņi to ir jau sen ir nopelnījuši. Spēku, veselību, vēlmi priecāties, uz priekšu dzīvē tiekties!


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Prieks pats no sevis, prieks par svētkiem. Bērnu prieki. Bērns kā prieks. Visa pasaule ka brīnumu virkne. Tieši šodien tajā var saskatīt kādu brīnumu. Zvani dūc, skan līksmi dziesmas, eglītēs mirdz sveču liesmas.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Starp krāšņām rotaļlietām, mirdzošiem vizuļiem, svētku dziesmām, kartītēm un jautru jucekli iestāsies arī kāds klusu pārdomu un dziļa miera brīdis. Tas kalpos kā atgādinājums atklāt savu Zvaigzni.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Būt laimīgiem šodien Ziemassvētku noskaņā nemaz nav grūti. Svarīgi būtu atcerēties, ka laime nav ceļa mērķis, bet gan pats ceļš. Galvenais Jaunavām izbaudīt savu ceļu - iet tur, kur gribas, nevis kāds ved.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Ziemassvētku dienā dziļš miers nolaidies uz zemes un visapkārt klīst nebeidzama svētku smarža. Mirkļa burvības spēks un kāda vieta brīnumam. Kas to būtu domājis, ka zemes virsū ir tik daudz eņģeļu.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Ziemassvētku prieks un radoša noskaņa. Viss šodien paveiktais būs patiesas cilvēkmīlestības vārdā. Svētki tikai apstiprinās Skorpionu tiesības būt laimīgiem. Siltums, ko izstaro sirds - tas nezūd, tas palīdz. Un mirdz.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Izrādīsies, ka Ziemassvētku sajūta nebūs atkarīga ne no sniega kupenām, ne no pacilājošas mūzikas, bet gan no spējas sevī saglabāt mieru un saikni ar savu esību. Piepildīsies viss, kas dziļi dvēselē būs iecerēts!


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Ziemassvētku diena salauzīs ikdienas pelēcību, solot līksmi, laimi, prieku un komfortu. Svētku akords ļaus paraudzīties uz pasauli caur rožainu plīvuru. Spožāks par svecītēm eglē, sirdī nāks cerību prieks!


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Sirdī modīsies Ziemassvētku jūtas un sajūtas. Pieaugs cerība. Īstais laiks ieklausīties savā klusajā sirdsapziņas balsī un piesaukt savu Sargeņģeli. Dvēselē iemājos miers un paļāvība, jo viss vienmēr notiek pēc kāda Augstāka plāna.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Svētki sev pašam un svētku radīšana vismīļākajiem cilvēkiem. Dievkalpojums kā svinīgas apņemšanās fons. Jaunu dzīves apvāršņu apzināšanās. Sarkanas sveces uz balta galdauta. Svētku smarža un sajūta visapkārt.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Evija Bāre
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,