18. februāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Sāc katru dienu kopā ar ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv.

Lasi, iedvesmojies un veido savu dienu veiksmīgu.

18. februāra dienas horoskops sadarbībā ar astrologi.lv

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Pastiprināta vēlme pēc atzinības, novērtējuma. Vērtīgāko veikumus šodien darīsi vienatnē, uzticoties vienīgi savām spējām un zināšanām. Var būt jūtīga veselība, organisms kļūs pieejamāks saslimšanām, iespējama saaukstēšanās. Laba diena, lai uzsāktu diētu, profilakses un atveseļošanās kursu, pievērstos veselīgam dzīvesveidam un aktivitātēm.

Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Pievērsīsies globāliem procesiem, filozofiskiem jautājumiem un dzīves jēgas izzināšanai. Dienu pavadi tiekoties ar viegliem un interesantiem cilvēkiem, runājot par mazāk vai vairāk nozīmīgam dzīves šķautnēm. Veiksmīga diena mākslas cilvēkiem, radoša pacēluma vilnis dos iedvesmu. Aktuālas mīlas un romantiskās attiecības. Ja jūti, ka vēlme sēž krūtīs, atzīsties jūtās.

Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Spriedzes piepildīta un emocionāli sakāpināta diena. Radīsies izjūta, ka nepārtraukti jāpārvar kaut kādi šķēršļi, par kaut ko jācīnās. Tajā pašā laikā, pieaugs seksuālā aktivitāte, tieksme pēc jaunām sajūtām un spilgtiem pārdzīvojumiem. Tev vien jāspēj atrast veids kur tikt vaļā no pieaugošās spriedzes, lai nesabojātu attiecības ar tuviniekiem.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Lielāko dienas daļu pavadīsi kontaktējoties ar cilvēkiem, tādējādi tiksi pie vērtīgas informācijas un noderīgām ziņām. Laba diena visam tam, ko vēlies, lai ierauga citi. Attiecībās ņurcīšanās un savienošanas laiks, iespējams bildinājums, runas par kopdzīvi. Neatļauj sev strādāt brīvdienā.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Jāievērš uzmanība veselībai. Pirmkārt vairāk jāuzturas svaiga gaisā, otrkārt jāieplāno vizīte pie ārsta, ja tāda ir nepieciešama. Neformālās sarunās ar draugiem, var rasties jaunas iespējas papildus peļņai, tomēr par to runā piesardzīgi. Vispirms izvērtē rūpīgi, pirms dari. Veiksmīga diena saimnieciskiem un vērtīgiem pirkumiem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Diena kopā ar bērniem. Atvēzējies skaļiem smiekliem, dimdošiem soļiem. Dodies ciemos tur, kur ir bērni, apmeklē bērnu kino, ļauj sev izdzīvot pašas dzīvīgākās un patiesākās emocijas. Nauda staigās emocionālus ceļus - kas iepatiksies, to pirksi. Lieli tēriņi bērnu priekam.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Šodien jāpievēršas bērniem, ģimenes locekļu labsajūtai un vecākiem. Sabiedriskas aktivitātes lai pagaida citu reizi. Pievērsies notikumiem savā iekšējā pasaulē, klausies meditatīvu mūziku, dodies uz jogu. Ļauj savām emocijām vaļu. Tās var iedot spēku sakārtot attiecības ar kādu no vecākiem.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Diena lielā skrējienā, daudz pārvietošanās, komunikācijas ar cilvēkiem. Iespējams, ka uzsāksi ceļu kādu jaunu zināšanu apguvē. Lieliska diena lai būtu kopā ar tiem, kam Tava palīdzība un klātbūtne nepieciešama visvairāk. Kādās attiecībās atklāsies zemūdens akmeņi, tādēļ runā ar tiem, kas Tev ir klāt ikdienā.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Diena ar smaidu, baudīsi enerģijas pārpilnību. Rīkosies loti aktīvi, organizēsi un rīkosi saietus, satikšanās un rotaļas. Satiksies ar cilvēkiem, kas rada smaidu. Darbīga un piesātināta diena. Tās beigās būs neaizvietojama gandarījuma sajūta un gandarījums uz ilgu laiku. Nevienprātība ar pretējo dzimumu raisīs aizraujošas diskusijas.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Šodien enerģija plūdīs un optimisms plauks. Būs iedvesma ķerties klāt svētku vai satikšanās organizēšanai ar draugiem. Par svētkiem pašiem ne mazāk aktuāla būs arī pievienotā vērtība - ko no tiem iegūsi, kā sevi parādīsi. Lieliska diena attiecībām ar ģimenes locekļiem. Vīriešiem iespēja parādīt savu lomu ģimenes ligzdiņā.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Rāma un lēnīga diena, kuru veltīt savu domu un darbu izvērtēšanai. Ir vērts aizvērt durvis uz sabiedrību un pabūt divatā ar sevi, iedziļināties sevī, paanalizēt savu sajūtu un attieksmi pret notiekošo. Attiecībās ar kādu nozīmīgu cilvēku, modīsies iedvesma, ieraudzīsiet viens otru no jauna. Daudz dziļāk un intīmāk.


Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Viegla un priecīga diena kopā ar draugiem, draugu un piedzīvojumiem kāru cilvēku kompānijā. Viņu ielenkumā ceļi var vest augstu kalnos un dziļi alās. Jāpaseko gan līdzi izdevumu straumei, neko nedari uz citu rēķina ari tad, ja piedāvājums izklausās ļoti vilinošs.


Horoskopu autore - sertificēta astroloģe Rita Riekstina
Materiāls ievietots sadarbībā ar astroloģijas portālu
www.astrologi.lv
.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt ikdienas astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,

" Ja esi savā īstajā vietā, tad darbs sagādā vairāk izklaides nekā izklaide. To, kas mums patīk, mēs viegli pārvēršam par spēli, un tas vienmēr rada jaunu enerģiju un motivāciju."
/ Stīvs Čandlers /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv