Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Horoskopi 13. oktobra piektdienai visām zodiaka zīmēm

Drukāt

Sāc katru rītu kopā ar praktisko ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Auns

Jums joprojām jāizvairās no pārslodzes,- ir iespējams hronisku vainu saasinājums. Nav izslēgtas problēmas ar draugiem un tuviniekiem. Izvairieties no riskantiem pasākumiem un nepārdomātām idejām. Tomēr nepalaidiet garām izmantot to notikumu, kuros šobrīd ēsat iesaistījušies, iespējas.
Varat apmeklēt saviesīgus pasākumus, doties tālākos izbaucienos, veikt garākas pastaigas svaigā gaisā. Esiet jauki ar saviem tuviniekiem, neapspriediet viņu vājības. Cilvēki jāmēģina pieņemt tādi, kādi viņi ir.


Vērsis

Esiet uzmanīgi. Nesasteidziet lietas un notikumus, citādi palaidīsiet garām kaut ko patiesi svarīgu. Izzvairieties no kofliktiem ar draugiem un tuviniekiem. Neesiet pārāk aizdomīgs pret sev tuviem cilvēkiem, mācieties viņiem uzticēties bez liekiem jautājumiem. Mēģiniet būt iecietīgs un izrādīt savu labvēlību un draudzīgumu.
domājiet par veselību, nepārslogojiet sevi, nebojājiet nervu sistēmu.


Dvīņi

Šī diena Dvīņiem piemērota iekšējās brīvības iegūšanai, apskaidrībai un priekam par ikdienu, kura ne vienmēr ir viegla, toties piedzīvojumiem bagāta. Laba diena, lai iepazītos ar jauniem draugiem, uzlabotu esošās attiecības, priecātos un līksmotu. Varat aicināt pie sevis draugus vai paši doties ciemos.
Darba dzīvē ir iepsēja sasniegt labus rezultātus vai realizēt kādu savu ideju.


Vēzis

Šodien jums gaidāma darbīga diena. Neļaujiet nevienam sevi ietekmēt, palieciet pie sava viedokļa un darbojieties pārliecinoši. Izpildiet savus solījumus un nekrāpieties.
Esiet gatavi domstarpībām ar saviem vecākiem vai citiem tuviniekiem- senioriem. Mēģiniet visu uztvert mierīgi un ar humora piesitienu.
Vakarā atrodiet laiku atpūtai un sportiskām aktivitātēm. Labi izgulieties, lai nākamo rītu sagaidītu labā noskaņojumā.


Lauva

Kaut arī jums gribēsies gāzt kalnus, diena tam nav īsti piemērota. Dariet tikai pašu nepieciešamāko, sarežģītos darbus atstājot uz nākošajām dienām. Šodien nav ieteicama fiziska slodze (izņemot sportu), ūdens procedūras un neapdomāts risks. Neiesaistieties nekādās avntūrās.
Veiksme jūs gaida lietās, kas saistītas ar pašrealizāciju, izglītošanos un pilnveidošanos. Varat doties izbraukumos, komandējumos vai doties garākās pastaigās svaigā gaisā.
Nestrīdieties ar saviem tuviniekiem, arī viņu pacietība kaut kad var beigties.

Jaunava

Jaunavām šī būs jauka un priecīga diena. Jūs jutīsieties labi un spēsiet izdarīt kaut ko tādu, ko jau sen gribējāt. Darbi ies no rokas un arī attiecības ar apkārtējiem veidosies labas. Ģimenes dzīvē valdīs miers, savukārt neprecētās Jaunavas gaida jauks vakars kopā ar mīļoto personu. Tie, kam nav otrās pusītes, šodien var droši doties tās meklējumos.
Noteikti vajadzētu atrast laiku sportiskām aktivitātēm.


Svari

Svariem kritiska diena. Esiet uzmanīgi un piesardzīgi. Kāds jūs mēģinās pievilt, piemānīt, iesaistīt nepatīkamās kofliktsituācijās. Arī bērni var radīt problēmas. Neskatoties uz to, diena būs produktīva, ja vien darbu sāksiet pēc iespējas agrāk no rīta.
Pievērsiet uzmanību savai veselībai, nepārslogojiet sevi ne fiziski, ne garīgi, sargieties no traumām un nervozitātes.
Vakaru pavadiet kopā ar tuviniekiem vai labiem draugiem, taču gulēt dodieties laicīgi.

Skorpions

Skorpionus šodien gaida patīkami pārsteigumi, kas saistīti ar ģimenes lietām. Diena piemērota pozitīviem kontaktiem ar tuviniekiem un draugiem. Darba lietās pagaidām labāk neko svarīgu neuzsākt, iztiekot tikai ar neatliekamu darbu pildīšanu. Pārlieku liela aktivitāte var izrādīties kā labvēlīga, tā arī nelabvēlīga. Tāpēc riskēt nav vēlams.
Jums nopietni jādomā par savu veselību, kura šobrīd ir var likt par sevi manīt visnegaidītākajā veidā. Tāpēc nepārslogojiet sevi, labi atpūtieties un zigulieties.
Strēlnieks

Diena solās būt interesanta un notikumiem bagāta. Prieku sagādās gan darbs, gan privātā dzīve. Būsiet pārliecināts par sevi un saviem spēkiem. Tomēr centieties būt paškristiks, neuzspiest apkārtējiem savu pozīciju un nekritizēt nevienu. Izvairieties no jebkurām konfliktsituācijām un problēmām. Liela daļa no tām šodien var būt saistīta ar bērniem.
Lai arī diena laba, tomēr jaunus projektus šodien uzsākt nav vēlams, - tie nebūs veiksmīgi.
Toties veiksies mīlestībā.


Mežāzis

Mežāžiem šī būs laba diena. Iespējami sasniegumi profesionālajā darbībā, jaunas pazīšanās, pēkšņas atziņas un radošas idejas. Mēģiniet pārāk neuzspiest savu viedokli apkārtējiem, citādi iespējams iedzīvoties strīdos. Kaut gan no otras puses- veselīga pastāvēšana uz savu pozīciju var palīdzēt piepildīt kādu sen lolotu sapni vai sasniegt kādu mērķi. Jūsu viedoklis jebkurā gadījumā šodien nepaliks bez ievērības.
Veiksme smaidīs arī mīlas lietās.
Domājiet par veselību, kontrolējiet fizisko slodzi, nestresojiet, ieturiet atpūtas pauzes.


Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šodien grūta diena. Dažādi negaidīti likteņa pavērsieni šodien var traucēt iecerētajam. Iespējams, ka būs jārisina vairākas problēmas vienlaicīgi. Ja mācēsiet visu sadalīt pēc prioritātēm, profesionālajā jomā diena var izrādīties samērā produktīva. Vienīgais, ko nevajadzētu darīt- uzsākt jaunus projektus.
Izvairieties no skaudīgiem cilvēkiem, nevajadzīgiem strīdiem, asām diskusijām un konfliktiem, kas nenes neko labu, tikai sola lieku stresu un satraukumu.
Vakarā pasportojiet,- tas palīdzēs atbrīvoties no dienas laikā uzkrātā stresa.


Zivis

Zivīm šodien būtu nopietni jāpievēršas nākotnes iecerēm. Domājiet, apceriet, plānojiet. Daudzām Zivīm šodien labi darbosies intuīcija,- ja kaut ko iekšēji sajūtiet, tad ziniet, ka tā ir pareizā izvēle un virziens, kurā doties. Jūsu sapņi un cerības var piepildīties, ja vien paši to patiesi vēlēsieties. Jūs gaida patīkami pārsteigumi un notikumi.
Tomēr domājiet par veselību; šobrīd jums ir viegli saķert vīrusu saslimšanas.

Epadomi.lv publicētie dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls.

Tev jābūt autorizētam,

" Analizējot balsi, var ļoti daudz pateikt par cilvēku. Balss ir kā mašīnai motors."
/ Valdis Atāls /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv