Numeroloģiskais raksturojums 3.,12.,21.,30. datumos dzimušajiem

Drukāt

Šajā dienā dzimušais nekad nesamierināsies ar padotā stāvokli, un būs apmierināts ar dzīvi tikai tad, ja iegūs varu pār citiem. Ambiciozs un nedaudz agresīvs, savas idejas realizē ar spēku un enerģiju, kā arī necieš citu šaubas savu plānu realizēšanas gaitā.

Numeroloģiskais raksturojums 3.,12.,21.,30. datumos dzimušajiem

Cilvēkam ir liels dzīvības spēks un izcila fiziskā izturība. Tāds cilvēks var kļūt par teicamu komandieri militārā dienestā vai vadītāju – disciplinēts, pakļaujas visiem noteikumiem un pieprasa to arī no citiem. Cilvēks ir dzimis reformators, vienmēr cenšas izvirzīt savus noteikumus.

Varētu būt labs līderis, ja vien nekontrolējamā vadīšanas tieksme nepārietu diktatūrā. Lai gan cilvēks pēc dabas nav kašķīgs, tomēr necieš tos, kas nav tik enerģiski kā viņš pats vai ir veiksmīgāki par viņu.

Nelaiž garām izdevību patenkot un izķidāt pa kauliņiem visus savus pazīstamos, ar ko sagādā sev ienaidniekus.

Tādam cilvēkam maz laika atliek mīlestībai un romantikai, bet, kad tā atnāk, viņš pārvēršas par mednieku. Apmierinājums no pakaļdzīšanās ir tikpat liels kā kaisles apmierinājums. Tāpat kā vieniniekam, emocionālās aizraušanās objektam jāpakļaujas šajā datumā dzimušajam.

Nemīl, ja partneris cenšas būt līdzvērtīgs. Partneris var atēnot un papildināt, bet nekādā gadījumā ne pārspēt cilvēku, kas dzimis 03. datumā.

Cilvēka seksuālitāte ir spēcīga un piezemēta. Agresīvs un dominējošs: mednieks, bet ne medījums. Partnerim jābūt maigam un padevīgam, ja grib noturēt viņa pieķeršanos. Nekādā gadījumā nedrīkst tiekties uz līdztiesību, jo attiecības var būt labas tikai tādā gadījumā, ja partneris piekrīt samierināties ar otro vietu.
Cilvēkam jāiemācās apvaldīt savas ātrās dusmas, neiecietība un pārmērīgās ambīcijas. Ja to neizdarīs, var kļūt pats sava rakstura upuris.

Uzturā biežāk jālieto: saknes, ķirbji, persiki, olīvas, granātāboli, ananāsi, vīnogas, piparmētras, safrāns, krustnagliņas, vīģes, mandeles.

3. datumā dzimušas Latvijas un ārzemju slavenības

Cicerons

Mels Gibsons

Jānis Ķipurs

Klāvs Elsbergs

Mihaels Šumahers

Artis Ābols

Raitis Ivanāns

Fēlikss Mendelsons

Vilhelms Purvītis

Romāns Vainšteins

Edijs Mērfijs

Ozijs Osborns

Džuliana Mūra

Dzintars Ābiķis

Jānis Straupe

Toms Krūzs

Guntis Veits

Edīte Baušķeniece

Sandis Ozoliņš

Rodrigo Laviņš

Ferdinands Porše

Inese Vaidere

Stīvs Džonss

Helēna Demakova

Intars Dambis

Eduards Veidenbaums

Gunārs Freimanis

Uldis Dumpis

Emīls Dārziņš
www.numerologi.lv

Tev jābūt autorizētam,


" Tātad tāda ir tā ķeza ar dzeršanu, es nodomāju, ieliedams sev jaunu mēriņu. Ja notiek kaut kas slikts, tu dzer, lai to aizmirstu; ja notiek kas labs, tu dzer, lai nosvinētu, un ja nenotiek nekas, tu dzer, lai kaut kas notiktu."

/ Čārlzs Bukovskis /

Http://www.RezervesDALAS24.Lv