Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Horoskopi veiksmīgam 11. decembrim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sagaidi jaunu dienu kopā ar praktisko ikdienas horoskopu portālā Epadomi.lv. Lasi, smaidi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem mierīga diena. Nevajadzētu pieņemt izšķirošus un svarīgus lēmumus, pagaidiet piemērotāku brīdi. Jūsu finansu zvaigznes nav stabilā stāvoklī, bet tas mainīsies pēc pāris dienām, kad darījumos atgriezīsies veiksme. Šodien ir brīvdiena, pavadiet to mājās, pagatavojiet to, kas jums visvairāk garšo un noskatieties kādu labu teātra izrādes ierakstu vai filmu, kas jūs nesatrauktu. Šodien uztraukumiem nav vietas.


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem pretrunīga diena. Sievietes-Vērši jutīsies virsotnē visās jomās. Jūsu pievilcība iekaros apkārtējo sirdis un veiksme jūs gaida gan ģimenes solī, gan viesībās, gan darba lietās, ja brīvdienā tādas darīsiet. Šodien uzsāktais dareījums nesīs materiālu papildinājumu.
Vēršiem- vīriešiem vajadzētu nevērtēt savu iespēju robežas šai dienā, jo jūsu enerģija nebūs augstākajā punktā


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem jaunumu un notikumu pilna diena. Jūs var pārsteigt kāda negaidīta ziņa vai notikums, kurā jums nāksies iesaistīties. Bet tas nesīs pozitīvas emocijas un pat kādu patīkamu iepazīšanos. Šodien jums jābūt gataviem vakaru sagaidīt kompānijā, par kādu šobrīd nenojaušat. Lieciet lietā savu optimismu un pozitīvo lādiņu un šo dienu atcerēsieties kā ļoti zīmīgu.


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem šī būs laba diena. Iespējami sasniegumi profesionālajā darbībā, jaunas pazīšanās, pēkšņas atziņas un radošas idejas. Mēģiniet pārāk neuzspiest savu viedokli apkārtējiem, citādi iespējams iedzīvoties strīdos. Kaut gan no otras puses- veselīga pastāvēšana uz savu pozīciju var palīdzēt piepildīt kādu sen lolotu sapni vai sasniegt kādu mērķi. Jūsu viedoklis jebkurā gadījumā šodien nepaliks bez ievērības.
Veiksme smaidīs arī mīlas lietās.


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām diena solās būt interesanta un notikumiem bagāta. Prieku sagādās gan privātā dzīve, gan kāds jaunums darba vai iepirkumu lietās. Būsiet pārliecināts par sevi un saviem spēkiem. Tomēr centieties būt paškristiks, neuzspiest apkārtējiem savu pozīciju un nekritizēt nevienu. Izvairieties no jebkurām konfliktsituācijām un problēmām. Liela daļa no tām šodien var būt saistīta ar bērniem.


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām aktīva un radoša diena. Iespējams kāds jūsu dzīvē svarīgs notikums vai tikšanās. Laba diena mākslas izpausmēm, arī Jaunavām, kaar mākslu ikdienā nenodarbojas. Jūsu radošais potenciāls ir augstākajā punktā un, piemēram, mājas labiekārtošanas vai pārkārtošanas idejas pārsteigs gan tuvineikus, gan jūs pašus. Neeksperimentējiet vienīgi ar kompānijas izvēli, šeit labāk radošo lidojumu nolikt malā.

Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem šodien jābūt uzmanīgiem. Kāds jūs mēģinās pievilt, piemānīt, iesaistīt nepatīkamās kofliktsituācijās. Arī bērni var radīt problēmas. Neskatoties uz to, diena būs produktīva, ja vien darbu sāksiet pēc iespējas agrāk no rīta.
Pievērsiet uzmanību savai veselībai, nepārslogojiet sevi ne fiziski, ne garīgi, sargieties no traumām un nervozitātes. Vakaru pavadiet kopā ar tuviniekiem vai labiem draugiem, taču gulēt dodieties laicīgi.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpioniem laba diena dažādu līgumu, darījumu un vienošanās jomā. Ja izbaudat svētdienas atpūtu, tad vienošanās par jūsu izvēlēto atpūtas veidu un vietu jums nesagādās problēmas nevienā kompānijā. Laba diena arī laulību slēgšanai vai otrādi- šķiršanās dokumentu parakstīšanai jums izdevīgā un labvēlīgā veidā. Arī pirkumi vai pārdošanas darījujmi būs veiksmīgi- izmantojiet dienu vērtīgi.
Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Strēlniekiem šodien būtu nopietni jāpievēršas nākotnes iecerēm. Domājiet, apceriet, plānojiet. Daudziem Strēlniekiem šodien labi darbosies intuīcija,- ja kaut ko iekšēji sajūtiet, tad ziniet, ka tā ir pareizā izvēle un virziens, kurā doties. Jūsu sapņi un cerības var piepildīties, ja vien paši to patiesi vēlēsieties. Jūs gaida patīkami pārsteigumi un notikumi.

Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Kaut arī jums gribēsies gāzt kalnus, diena tam nav īsti piemērota. Dariet tikai pašu nepieciešamāko, sarežģītos darbus atstājot uz nākošajām dienām. Šodien nav ieteicama fiziska slodze, ūdens procedūras un neapdomāts risks. Neiesaistieties nekādās avntūrās.
Nestrīdieties ar saviem tuviniekiem, arī viņu pacietība kaut kad var beigties.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem nesteidzīga un uzmanīga diena. Nesasteidziet lietas un notikumus, citādi paskriesiet garām kaut kam patiesi svarīgam. Izzvairieties no kofliktiem ar draugiem un tuviniekiem. Neesiet pārāk aizdomīgs pret sev tuviem cilvēkiem, mācieties viņiem uzticēties bez liekiem jautājumiem. Mēģiniet būt iecietīgs un izrādīt savu labvēlību un draudzīgumu. Domājiet par veselību, nepārslogojiet sevi, nebojājiet nervu sistēmu.

Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Zivīm zvaigznes šodien iesaka darboties ar vērienu jebkurā situācijā. Ja iepirkties, tad labu preci, ja svinēt, tad ar troksni, ja strādāt, tad ar augstiem mērķiem un lielu enerģiju. Arī mīlas lietās kautrībai šodien nav vietas- ja jāizdar izvēle- tad droši mēģiniet iekarot visvairāk iekāroto būtni nežēlojot izdomu un drosmi. Ja izvēle jau izdarīta, šodien ir iespēja izcelties vislabākajā nozīmē- galvenais nebremzējiet sevi, šodien tas nav vajadzīgs. Protams, veselībai draudzīgās robežās.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls