Nedēļas horoskops (7.- 13.oktobris) no astroloģes Initas Dilānes sadarbībā ar astrologi.lv

Drukāt

Lasi astroloģes Initas Dilānes nedēļas horoskopu katrai zodiaka zīmei un iedvesmojies jaunai nedēļai.

Nedēļas horoskops (7.- 13.oktobris) no astroloģes Initas Dilānes sadarbībā ar astrologi.lv

Auns

Radīsies gan vēlme, gan arī iespēja apmeklēt izglītojošus pasākumus. Jauniegūtās zināšanas būs vērtīgs instruments jūsu profesionālās darbības efektīvākā pilnveidošanā. Priecēs papildus ienākumi.
Vērsis

Nedēļas nogalē var tikt atgūts kāds senāks aizdevums. Tiks saskatītas jaunas sadarbības iespējas esošajā darba vietā. Partnerattiecībās ieklausīšanās vērtīgos padomos, ļaus pieņemt svarīgu lēmumu.


Dvīņi

Radošs pacēlums un iedvesma ļaus nopietnāk pievērsties kāda iepriekš iesākta hobija pilnveidošanai. Nedēļas vidū uzstāšanas publikas priekšā sniegs gandarījuma sajūtu. Paļaujieties tikai uz sevi.


Vēzis

Brīvdienās gūtās sajūtas kāda vērtīga pasākuma laikā vēl ilgu laiku paliks atmiņā. Jauna un vērtīga pieredze tiks gūta ļaujoties vilinošam izaicinājumiem darba vietā. Neparastas sajūtas raisīs negaidīta iepazīšanās.


Lauva

Tiks izvērtēta piedāvātā iespēja apmeklēt izglītojošus kursus un seminārus. Pārsteigumu sagādās radinieki. Speriet plašu izlīguma soli pirmais, lai atrisinātu sarežģījušās attiecības ar saviem kaimiņiem.


Jaunava

Nedēļas nogalē vērtīgi tiks piedzīvots laiks ģimenes lokā. Darba vietā veiksmīgi tiks atrisinātas visas samilzušās neskaidrības. Neveikla situācija ar darba kolēģiem, ļaus pasmaidīt pašam par sevi.
Svari

Prieka un gandarījuma sajūtu sagādās kāda projekta veiksmīga izdošanās. Romantiskajās attiecībās valdīs sasvstarpējs atbalsts un abpusēja sapratne. Tiks realizēta kāda iepriekš dzimusi ideja.


Skorpions

Brīvdienas tiks veltītas savas pašsajūtas uzlabošanai. Vērtīgs finansiāls ieguvums ļaus palutināt sevi ar kādu sen kārotu pirkumu. Tiks apsvērta doma par jums noderīgu studiju uzsākšanu tuvākajā laikā.
Strēlnieks

Acīmredzami uzlabosies attiecības ar tuviniekiem. Prieku sagādās labs tirdzniecisks darījums. Nedēļas vidū radīsies iedeja par savas profesionālās darbības efektivitāti un kvalitātes uzlabošanu.


Mežāzis

Brīvdienās cītīgāka pievēršanās savas idejas realizēšanai radīs virkni neplānotu papildus paveicamo darbību. Nedēļas vidū jaunas sadarbības iespējas var tikt piedāvātas no cilvēka, no kura vismazāk to gaidāt.


Ūdensvīrs

Pārvarot visu šķēršļus un grūtības darba vietā, panāksiet to ko bijāt iecerējis. Gūtais ‘lauru vainags’ cels jūsu pašapziņu. priecēs atzinīgais novērtējums un iemantotā uzticība no priekšniecības puses.


Zivis

Ļaujoties sajūtu uzplaiksnījumiem, tiks gūta iedvesma kāda mākslas darba tapšanā. Pozitīvi pavērsieni profesionālajā darbībā, kārtējo reizi izkliedēs šaubas par to, ka esat sev vispiemērotākajā vietā.
Astroloģe Inita Dilāne

Konsultācijas:
Uz konsultāciju (klātienē vai rakstiskā veidā) var pieteikties: inita.dilane@inbox.lv.

Prognoze publicēta sadarbībā ar www.astrologi.lv.

Astrologa Kristapa Baņķa padomi, kā pareizi lasīt astroloģiskās prognozes

Tev jābūt autorizētam,

" Ja esi savā īstajā vietā, tad darbs sagādā vairāk izklaides nekā izklaide. To, kas mums patīk, mēs viegli pārvēršam par spēli, un tas vienmēr rada jaunu enerģiju un motivāciju."
/ Stīvs Čandlers /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv