Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Uzmundrinošie horoskopi 2. aprīlim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns (21.03 – 19.04)

Ja vēlēsieties visu darīt pa savam, nevienā neieklausīsieties, vārdusakot,- būsiet pārāk pašpārliecināts, tad nekas labs šodien nav gaidāms. Domājot, ka esat gudrāks par visiem citiem, panāksiet tikai nevajadzīgu pretestību no apkārtējo cilvēku puses. Ja vēlaties šodien kaut ko sasniegt, izvairieties no cilvēkiem, ar kuriem jums grūti saprasties, neielaidieties neauglīgos strīdos un nemēģiniet nevienam uzspiest savu viedokli.
Vakarā centieties pabūt vienatnē ar sevi un darī to, kas jums šķiet nomierinošs.Vērsis (20.04 – 20.05)

Diena nebūs viegla, tomēr notikumiem bagāta, tai skaitā arī veiksmīgiem. Sevišķi labas iespējas jūs gaida biznesa darījumu kārtošanā. Pieaugs iespējas nopelnīt, atrast jaunus vai veiksmīgi vienoties ar esošajiem sadarbības partneriem, papalašināt paziņu loku. Tomēr esiet piesardzīgi, jo pateicoties jūsu piekāpībai vai neizlēmībai, varat tikt ierauts nevajadzīgos strīdos, kas neko labu nenesīs. Koncentrējaties uz svarīgāko un netērējiet laiku sīkumiem.


Dvīņi (21.05 – 21.06)

Pirmā dienas puse Dvīņiem būs labvēlīga. Sevišķi veiksmīgs šis laika periods būs tiem, kas nodarbojas ar komerciju- viņi varēs realizēt tās idejas un plānus, kas rūpīgi pārdomāti pagājušajā nedēļā. Droši varat meklēt atbalstu pie radiem, draugiem, domubiedriem un citiem cilvēkiem, kas jums spēj palidzēt.
Izvairieties no konfliktsituācijām un strīdiem- tie krietni var apgrūtināt plānu realizāciju. Un pareizi sadaliet savus spēkus, lai to pietiktu visas dienas garumā darāmajam.Vēzis (22.06 – 22.07)

Garastāvokli šodien var pabojāt profesionālajā lauciņā notiekošais. Lieki nestresojiet un, ja nevēlaties sabojāt arī vakaru un attiecības ar ģimenes locekļiem, neizlieciet savas dusmas uz mājiniekiem. Labāk aizmirstiet visu nepatīkamo, koncentrējiet savu uzmanību uz svarīgāko un strādājiet no sirds. Varat kādu brīdi veltīt arī iemīļotajiem vaļaspriekiem- tas palīdzēs aizmirst visu nepatīkamo.
Vakarā nobaudiet glāzi laba vīna, ieejiet relaksējošā vannā, noskatieties interesantu filmu vai palasiet kādu izklaidējošu grāmatu.


Lauva (23.07 – 22.08)

Pirms kaut ko darīt, labi pārdomājiet savu rīcību un katru turpmāko soli, sevišķi tas attiecināms uz profesionālo jomu. Nesteidziniet notikumus, pirmais neizrādiet iniciatīvu un vispār samaziniet savu degsmi. Šodien labāk nodarboties ar ikdienišķām lietām, nekaļot jaunus plānus un neielaižoties nekādos strīdos. Sevišķi nepiemērota šī diena ir finasu jautājumu risināšanai, jaunu līgumu slēgšanai, biznesa darījumiem. Tomēr satraukumam nav pamata. Viss notiek tā, kā tam jānotiek. Kā sekas jūsu iepriekšējai darbībai. Un neviens nesaka, ka tās būs sliktas. Vienu situāciju ātri nomainīs cita, un jūs gaida daudz pārsteigumu.


Jaunava (23.08 – 22.09)

Šodien jums var šķist, ka visa pasaule nostājusies pret jums. Tikai pašas tuvākās dvēseles spēs jūs saprast un atbalstīs. Tomēr neskumstiet- nekas nav tik slikti kā izliekas. Pamēģiniet atrast vietiņu, kur varat pabūt vienatnē, mierīgi pārdomāt visu, varbūt pameditēt- tas palīdzēs rast mieru un izdarīt pareizos secinājumus.
Izvairieties no jebkuriem kārdinājumiem, lieki neizdodiet naudu un neiesaistieties nekādās avantūrās. Esiet uzmanīgi arī pie stūres.
Bet vakarā meklējiet mierinājumu pie sava mīļotā cilvēka.Svari (23.09 – 23.10)

Svariem šī būs ļoti smaga un pat kritiska diena. Darāmā un rūpju būs vairāk nekā vajadzīgs. Tāpat nāksies saskarties ar nepatīkamu, melīgu un nepatiesu informāciju. Ja gribat kaut nedaudz atvieglot savu dzīvi, esiet šodien ļoti uzmanīgi un piesardzīgi, rūpīgi sekojiet līdzi notiekosajam un vēl rūpīgāk saplānojiet dienu. Pretējā gadījumā jūs gaida finansiāla rakstura zaudējumi, kļūdas darbā un privātajā dzīvē.
Vakarā dodieties pie dabas, lai atjaunotu enerģiju un rastu spēku turpmākajam.


Skorpions (24.10 – 21.11)

Pirmā dienas puse nav sevišķi labvēlīga saskarsmei ar citiem. Jums būs grūti koncentrēties un pieņemt pareizos lēmumus, tāpēc savu "jā" vai "nē" atstājiet citai reizei- galu galā nekur nekas nedeg, un citi var arī nedaudz pagaidīt, lai saņemtu jūsu atbildi. Pretējā gadījumā ļoti iespējama ir vilšanās.
Otrā dienas puse būs nedaudz labvēlīgāka, taču lieku iniciatīvu šobrīd izrādīt nevajadzētu. Dariet tikai to, kas tiešām jādara.Strēlnieks (22.11 – 21.12)

Ja padosieties provokacijām, tad šodien jums nāksies saskarties ar grūtībām gan profesionālajā jomā, gan arī personīgajā dzīvē. Neticiet baumām un melīgiem apgalvojumiem, nereaģējiet un kritiskām piezīmēm un neuzņemieties pārāk daudz uz sevi. Zvaigznes iesaka būt pēc iespējas savaldīgākam. Sevišķi izvairieties no strīdīgām situācijām un neauglīgas domu apmaiņas. Pievērsiet savu uzmanību tikai svarīgākajām lietām un darbiem, netērējoties uz sīkumiem.Mežāzis (22.12 – 19.01)

Mežāži- esiet šodien piesardzīgi! Neielaidieties nekādās avantūrās. Pievērsieties tikai tām lietām un projektiem, kuru veikšanā jūtat stingru pamatu zem kājām. Sekojiet līdzi visam, kas notiek ap jums. Neizaiciniet likteni. Neveiciet lielus pirkumus. Tomēr neesiet arī pārlieku aizdomīgi- ne visi vēl jums ļaunu. Uzticamu draugu padoms var palīdzēt atisināt dažu labu radušos problēmu.Ūdensvīrs (20.01 – 18.02)

Ūdensvīriem šodien jāieklausās savā intuīcijā, lai saprastu, vai esat uz pareizā ceļa. Iespējams, jūsu dzīvē pienācis laiks kaut ko mainīt, taču tikai tādā gadījumā, ja neesat apmierināts ar to. Un droši turpiniet darboties pie tiem projektiem, kas jums ir nozīmīgi. Esiet maksimāli atvērts jaunām idejām, kontaktiem, piedāvājumiem. Starp tiem var izkristalizēties kāda domu pērle, kas nākotnē jums nesīs reālu labumu.Zivis (19.02 – 20.03)

šī ir īstā diena imidža maiņai un visdažādākajām pārvertībām. Tāpat diena piemērota ģenerālajai tīrīšanai, uzkoopšanas darbiem un darbiem dārzā. Esiet radoši, ņemiet talkā savu izdomu un jūsu dzīvē kopā ar jauninājumiem un uzlabojumiem ienāks prieks un laime. Ja pārslodze darbā radījusi, stresu, ieteicams no tā atbrīvoties, pavadot laiku relaksējošās procedūrās u baudot nomierinošas zāļu tējas.
Vakars ir piemērots laika pavadīšanai kompānijā ar labiem draugiem.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls

Http://www.RezervesDALAS24.Lv