Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Horoskopi veiksmīgam 4. decembrim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sagaidi jaunu dienu kopā ar praktisko ikdienas horoskopu portālā Epadomi.lv. Lasi, smaidi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Auns (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem diena var būt ļoti sarežģīta. Negaidīts jaunums vai nepatīkams notikums var izraisīt stresu vai pat paniku. Esiet gatavi nepatīkamām ziņām, tad tās uztversiet mierīgāk un tās neizvērsīsies tik sliktas kā liekas sākumā. Var būt jaunas iepazīšanās vilinājums, bet tas nebūs nopietni- lieki neceriet. Cerības uz atbalstu nepiepildīs arī jūsu otra pusīte, tā ka šodien viss jūsu rokās


Vērsis (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem mierīga diena, ja paliksiet mājās. Atsakieties no tālākiem braucieniem vai iešanas viesos. Liela iespējamība, ka tas var beigties ar konfliktu. Esiet akurāti un precīzi, paveiciet darbus, kas prasa pedantismu un mieru un tuvākie cilvēki to novērtēs. Īstais laiks sakārtot un atteikties no liekām mantām, drēbēm, kas mājās kļuvušas liekas.


Dvīņi (Gemini, 22.V–21.VI)

Dvīņiem ne pārāk laba diena visos aspektos. Pati nepiemērotākā diena, lai uzsāktu kaut ko jaunu un lielu. Īsti neveiksies nekādos darbos. Ja iespējams, izmantojiet dienu kultūras pasākumu vai muzeju apmeklējumiem. Arī tuva, uzticama cilvēka sabiedrība var palīdzēt veiksmīgi tikt galā ar iespējamām kļūmēm un misēkļiem. Laba diena kāda vienkārša saldā ēdiena pagatavošanai sev un tuvākajiem


Vēzis (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem laba diena. Šodien varat neuztraukties par negaidītām neveikmēm vai kļūmēm. Ja kāda sīka ķibele arī gadīsies, jums būs vairāki varianti, kā ar to tikt galā. Un visi veiksmīgi. Izmantojite dienu kādam svarīgam lēmumam, ko līdz šim atlikāt. Ir īstais laiks, lai l;ēmums kļūtu par veiksmīgu un ienesīgu. Pastiprinātu uzmanību jums pievērsīs arī jūsu mīļotais cilvēks- dalieties veiksmē un enerģijā. Tas tiks bagātīgi atalgots, kad labie eņģeļi jūs būs pametuši


Lauva (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām piesardzīga diena. Tā būs visumā veiksmīga, ja būsiet uzmanīgs pret dažādiem prieklikumiem, vilinājumiem un kārdinājumiem, kas var sekot. Pārāk liela uzticēšanās vai izšķērdība var novest pie lielākas kļūmes vai materiāliem zaudējumiem. Zvaigznes labvēlīgas ģimenes attiecību un jau esošo romantisko jūtu stiprināšanai, ja tādas jau ir. Ja esat mīļotā meklējumos, pagaidiet kādu brīdi- šī nav labākā diena jaunu attiecību dibināšanai


Jaunava (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavām visumā mierīga diena, bet nelabvēlīga finansu jautājumos. Vēlams samazināt lietišķo aktivitāti, arī lielus pirkumus šodien nevajadzētu veikt- tie var nest vilšanos. Pirmajā dienas pusē var rasties domstarpības ar radiniekiem, jums tās liksies nepamatotas. Tas var detonēt kādu dusošu slimības cēloni organismā un slimībai būs grūti pretoties. Ja dienu veltīsiet ar naudu nesasitītām lietām, tā pies mierīgi un vakarā būsiet gatavi apmainīties ar tuvākajiem lieliskām emocijām.


Svari (Libra, 24.IX–23.X)

Šodien jums jābūt īpaši centīgiem. Ja darīsiet visu no sirds, laime un veiksme neliks sevi gaidīt. Iespējama finansiālās situācijas uzlabošanās, varbūt saņemsiet kādu dāvanu, naudu vai izdarīsiet lielāku pirkumu. Tāpat šodien pastāv iespēja saņemt izdevīgu darba piedāvājumu. Visticamāk, ka šodien jūs gaida romantiska tikšanās vai nejauši satikta sena simpātija.


Skorpions (Scorpius, 24.X–22.XI)

Saspringta diena. Iespējamas kaut kādas sīkas nepatikšanas, pārpratumi un nesaprašanās. Jebkurš, kaut vai neliels strīds, vai nepārdomāti izteikumi var pāraugt nopietnos skandālos vai konfliktos. Tāpēc domājiet, ko runājiet, izturaties pret apkārtējiem iecietīgi un neizsakiet savu viedokli skaļi. Mēģiniet tikt pāri savai neticībai,- jums šobrīd veicas.


Strēlnieks (Sagittarius, 23.XI–21.XII)
Strēlniekiem vispiemērotākā diena dažādu profesionālu jautājumu risināšanai. Iespējams, jūs šodien gaida kāds nejaušs notikums vai neparedzēti apstākļi, kas krietni uzlabos jūsu finansiālo stāvokli. Pie kam zvaigznes sola, ka tieši no šodienas jūs pārņems maiguma un mīlestības jūtas. Šis ir labs laiks, lai kaut ko savā dzīvē mainītu, taču viegli tas nebūs. Tāpēc sadaliet savus spēkus tā, lai to pietiktu ilgam laikam.


Mežāzis (Capricornus, 22.XII–20.I)

Mežāžiem smaga un pat kritiska diena, kas noritēs diezgan saspringtā gaisotnē. Šodien jums būs grūti saglabāt mieru. Bet tas, kā zināms, var novest pie dažādiem strīdiem, konfliktsituācijām un sliktas pašsajūtas. Taču, ja ir kaut kas vai kāds, no kā vēlaties šķirties, tad labāk to izdarīt tieši šodien.


Ūdensvīrs (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem veiksmīga un enerģijas pilna diena. Viņi sasniegs veiksmi visās lietās, pie kurām šodien ķersies, bez tam viņu radošais un seksuālais potenciāls neatstās vienaldzīgas pretējā dzimuma pārstāves. Tomēr, lai arī spara un enerģijas jums netrūkst, piedomājiet pie savas veselības. Dariet visu ar mēru.Zivis (Pisces, 20.II–20.III)

Diena piemērota intelektuālam darbam. Visas jūtu izpausmes būs harmoniskas. Nav vēlams fiziski strādāt, kā arī kārtot svarīgas lietas, kas prasa rūpību. Vispatīkamākā un vēlamākā šodien laika pavadīšana būs kopā ar jaukiem cilvēkiem, kuriem nebūt nav obligāti jābūt radiniekiem, tikpat labi tie var būt mīļi draugi.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls