Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Horoskopi veiksmīgam 2. decembrim visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar praktisko ikdienas horoskopu portālā epadomi.lv. Lasi, plāno un veido savu dienu veiksmīgu! Lai izdodas!

Auns (21.03 – 19.04)

Auniem šis ir īstais laiks jaunu projektu un ideju virzīšanai, uzņēmuma dibināšanai, plānošaani un arī bērna ieņemšanai. Tikai nejauciet biznesu ar privāto dzīvi. Pa dienu- darbs, vakarā- ģimene un izklaides ar draugiem, pretējā gadījumā nepaveiksiet neko prātīgu. Pievērsiet uzmanību savām finansēm un pārdomājiet to palielināšanas iespējas. Tāpat šis ir labs laiks, lai izmantotu kāda cilvēka simpātijas pret jums, sevišķi, ja jums nepieciešama šī cilvēka palīdzība un atbalsts.
Vakaram plānojiet aktīvas izklaides un pasākumus kopā ar draugiem vai ģiemenes locekļiem.

Vērsis (20.04 – 20.05)

Zvaigznes brīdina par draudiem veselībai vai agresiju no nelabvēļu puses. Jūs var apmelot, aprunāt vai mēģināt iesaistīt nejaukās intrigās. Tāpēc esiet piesardzīgi, sevišķi kontaktējoties ar citiem cilvēkiem. Izvairieties no aizdomīgām un neuzticamām personām, kā arī neveidojiet jaunas iepazīšanās.
Darba jautājumos varat būt radoši, likt lietā savas idejas un ieviest interesantus jauninājumus
Rūpējieties par savu veselību un padomājiet par pienācīgu atpūtu.


Dvīņi (21.05 – 21.06)

Dvīņiem šodien nav ieteicams uzsākt jaunus projektus. Nomierinieties, atsakieties no jebkādas aktīvas darbības un neizrādiet iniciatīvu- zvaigznes paredz neveiksmes visos jaunievedumos. Liktenis kārtējo reizi vēlas pārbaudīt jūsu izturību. Atvieglot radušos situāciju jums palīdzēs veselais saprāts, pareizs apkārtējo novērtējums un elastīga pieeja visām lietām un notikumiem.
Vakarā kopā ar mājiniekiem pardomājiet, kā pavadīsiet brīvdienas.Vēzis (22.06 – 22.07)

Tā kā diena nav jums sevišķi labvēlīga, labāk to būtu pavadīt vienatnē. Tikšanās ar citiem cilvēkiem var radīt nepatīkamas situācijas, dažādus pārpratumus un intrigas. Pat labi draugi šodien var kļūt par nevēlamiem kaitniekiem. Tāpēc vēlams darboties savā nodabā, pārdomājot dzīvi un līdz šim paveikto, kā arī plānojot nākamajā nedēļā darāmo.
Noteikti atrodiet laiku profilaktiskiem pasākumiem, kas uzlabotu un stiprinātu jūsu veselību. Tas jums šobrīd nepieciešams visvairāk.


Lauva (23.07 – 22.08)

Lauvas šodien izstaros īpašu burvību un šarmu, tāpēc tiks pamanītas it visur, kur vien dosies. Sevišķi tas attiecināms uz daiļā dzimuma šīs zīmes pārstāvēm. Izmantojiet to! Šodien viegli atradīsiet savām idejām atbalstītājus, domubiedrus un draugus! Starp tiem var būt arī samērā ietekmīgas personas, kuru atbalsts vēlāk var lieti noderēt.
Darbus šodien veiciet mierīgi un bez steigas tādā secībā, kā esat ieplānojuši. Nekādi sevišķi šķēršļi nav gaidāmi. Nedaudz nopūlēties nāksies tikai tiem, kas darbojas celtniecības jomā.


Jaunava (23.08 – 22.09)

Zvaigznes iesaka neuzsākt jaunas lietas vai projektus. Tāpat ir vērts pārdomāt un apsvērt jau iesāktos darbiņus (varbūt tur ieviesusies kāda kļūda), kā arī pārskatīt nospraustos mērķus un nākotnes plānus. Pēc iespējas izvairieties no liekiem kontaktiem, ierobežojiet arī e-pastā notiekošās aktivitātes. noteikti izpildiet to, ko šodien kādam esat solījuši- tas ir svarīgi, citādi var izcelties strīdi, rasties apvainojumi un pat pārstrūkt attiecības ar kādu.
Ievērojiet veselīgu dzīvesveidu (nebūtu slikti ieturēt arī kādu veselīgu diētu) un meklējiet idejas aktīvai atpūtai brīvdienās.Svari (23.09 – 23.10)

Arī svariem nav ieteicams ieviest kaut kādus jauninājumus vai uzsākt jaunus projektus. Pagaidām vēlams darboties ar jau ierastajām lietām. Pie kam dariet tās bez īpašas steigas- mierigi un pārdomāti, citādi varat ielaist grūti labojamas kļūdas. Un mēģiniet šodien nerādīties acīs priekšniecībai. Visu nepatīkamo laidiet gar ausīm, nervi tomēr ir svarīgāki. Lai katrā situācijā atrastu labāko risinājumu, ņemiet talkā veselo saprātu, loģiku un intuīciju- šis kopums jūs nepievils.
Vakara laiks ir ideāls, lai tiktos ar draugiem un kopīgi saplānotu patīkamas izklaides.


Skorpions (24.10 – 21.11)

Skorpionu spēks un enerģija vēl vairāk pieņemsies spēkā, kas īpaši labvēlīgu ietekmi atstās uz pretējā dzimuma pārstāvjiem. Jūs pamanīs, apbrīnos un daži pat izteiks komplimentus. Jūsu pārliecība, asprātība un optimisms padarīs jūs par centrālo tēlu jebkurā vietā un kompānijā. Arī attiecības ar mīļoto cilvēku veidosies harmoniskas un uzticības pilnas. Kas attiecas uz darba lietām, sadarbojieties tikai ar uzticamiem cilvēkiem, citādi nonāksiet grūtībās. Izvairieties no fiziskas pārslodzes un riskantiem darījumiem.
Vakarā- atpūta, atpūta un vēlreiz atpūta.Strēlnieks (22.11 – 21.12)

Strēlniekiem šodien visās lietās vajadzīga apdomība, savaldība un vēss prāts. Iespējams, ka iegūsiet kādu taustāmu labumu vai uzlabosiet savu finansiālo stāvokli, taču tikai tad, ja konkrētās situācijās spēsiet pieņem pareizo lēmumu. Lai viss noritētu veiksmīgi, neiesaistieties strīdos, nekonfliktējiet ne ar vienu un nedodiet pārsteidzīgus solījumus. Rīkojieties pārdomāti un esiet uzmanīgi.
Vakarā dodieties izklaidēties uz kādu klubu, apmeklējiet sabiedriskus pasākumus vai sarunājiet romantiskas tikšanās.Mežāzis (22.12 – 19.01)

Mežāžiem šodien nav vēlams uzsākt neko jaunu- iecerētais realizēsies lēni un ar lielām grūtībām. Šķēršļi radīsies viens pēc otra un, lai tos pārvarētu, nāksies pielikt milzu pūles. Tāpat nav vēlams veidot jaunas pazīšanās- tās var izrādīties liktenīgas, taču ne tajā labākajā nozīmē. Vārdusakot, visu svarīgo atlieciet uz nākamo nedēļu. Šodien veiciet tikai pašu nepieciešamāko un neatliekamāko. Otrajā diena spusē varat pievērsties saviem hobijiem un ģimenes problēmu risināšanai.Ūdensvīrs (20.01 – 18.02)

Daudziem Ūdensvīriem šī būs aktīva un dinamisma pilna diena, kas nesīs daudz labuma nākotnē. Sevišķi veiksies tiem, kas veic intelektuālu darbu. Pateicoties šīs dienas aktivitātēm, attiecības ar darījuma partneriem, priekšniecību vai kolektīvu veidosies stabilas un tām būs pozitīva ievirze. Pieaugs arī apkārtējo cieņa pret jums. Uz jums paļausies un uzticēsies.
Ja kāds jums šodien lūdz palīdzību, neatsakiet.
Vakarā atpūtieties omulīgā mājas atmosfērā.Zivis (19.02 – 20.03)

Zivīm laba diena radošai izaugsmei, studijām, jaunu arodu apguvei. Tāpat varat kalt nākotnes plānus, izdomāt dažādus dzīves scenārijus un uzstādīt tālākus un tuvākus mērķus. Ir vērts pavērot jums apkārt notiekošo, izvērtēt ienākošo informāciju un izlobīt no visa priekš sevis vērtīgas atziņu pērles.
Vēlams tikties ar dažādiem cilvēkiem, apmeklēt sabiedriskus pasākumus, veidot jaunus kontaktus.
Vakaru pavadiet kopīgās aktivitātēs ar ģimenes locekļiem.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls