Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:297, Did:0, useCase: 0

Skaista un starojoša arī savā kāzu dienā jeb ko sniedz joga un meditācija 13.10.2015 17:44

Līdz kāzām palikusi vairs tikai nedēļa, taču darāmā joprojām netrūkst? Neskrieniet pa galvu, pa kaklu, lai visu paspētu. Palūdziet palīdzību savām uzticamajām draudzenēm vai tuvākajiem radiem - viņi noteikti neatteiks. Bet pati nedēļu pirms kāzām atliciniet sev. Jūs taču gribat savā kāzu dienā izskatīties skaista un starojoša?

Mūziķi atvadās no lata ar dziesmām dažādās noskaņās 01.01.2014 20:38

No šodienas veikalos maksāsim Eiro, esam atteikušies no savas- nacionālās valūtas un tas šobrīd ir noticis fakts. No lata cilvēki atvadās ar dalītām jūtām. Tāpat arī mūziķi, kuri sadomājuši dažādas dziesmas dažādās noskaņās. Piedāvājam noklausīties divas dažādas dziesmas, atvadoties no lata

Bungu un dūdu grupai “Auļi” jauns video klips 30.04.2013 23:08

Bungu un dūdu grupai „Auļi” ir tapis jauns video klips dziesmai „Tāltālu”, kuru 10 gadu jubilejas koncertam grupa ir aranžējusi citādā skanējumā kopā ar madagaskariešu dziedātāju Kilema. Dziesma "Tāltālu" ir madagaskariešu valodā un tā vēsta par to, ka bez mūzikas dzīve nav krāsaina, tā sniedz piepildījumu, nes gaismu un tuvina divas mazas valstiņas - Latviju un Madagaskaru.

Kā notiek vīnu degustācija? "Penfolds" Austrālijas vīnu meistarklase Rīgā (2) 07.10.2012 23:17

Pagājušajā nedēļā AS „Interbaltija AG” viesnīcas „Grand Palace Hotel Riga” telpās rīkoja Austrālijas vīnu meistarklasi, kuras laikā Latvijā pazīstamiem vīnziņiem bija iespēja nodegustēt dažus no izcilākajiem Penfolds vīniem. Par Austrālijas vīna darīšanas tradīcijām un Penfolds izcilības filozofiju stāstīja un prezentāciju vadīja Niklass Tuomela kungs, kurš ir viens no pieredzējušākiem Skandināvijas vīnziņiem un Penfolds zīmola vēstnieks, bet par degustācijas pamatiem un prezentācijas mērķiem mums pastāstīja „Interbaltija AG” pārstāvji Romāns Komars – vīna nodaļas vadītājs un Solvita Meļņikova – mārketinga direktore.

Video: Studija "1.Roka"

Pārmērīgai alkohola lietošanai ir negatīva ietekme.

Kalnciema gadatirgus videoapskats (1) 18.04.2010 10:02

17. aprīlī Kalnciema un Melnsila ielas krustojumā notika pavasara tirdziņš, kurā varēja nogaršot un iegādāties Latvijā ražotus labumus un atrast daudz interesantu vietējo rokdarbnieku un ražotāju produktus.