Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:322, Did:0, useCase: 0

Video: Astroloģiskā virtuve: Ko likt galdā Lauvai?

Piedāvājam vēlreiz atcerēties "Astroloģiskās virtuves" padomus katrai zīmei. Šis ir Lauvu laiks, bet arī citām zīmēm uz savu sēriju nav jāgaida.- visi 13 raidījumi ŠEIT.

Tātad devītais cikla raidījums ''Ko likt galdā Lauvai?", atkal ir īpašs vairāku iemeslu dēļ. Par Lauvām mums visprecīzāk pastāstīja pati Lauva- astrloloģiskās virtuves videoversijas idejas autore Iveta Apškrūma, bet raidījumā piedalījās arī vēl kāda viešņa- amerikas latviete, kura tikko atgriezusies uz dzīvi Latvijā, astroloģe un grāmatas Astroloģija virtuvē autore Maija Kollinsa Dambe. Izrādās- neesam izgudrojuši neko jaunu un temats bijis aktuāls jau 2006. gadā.

Bet pārējais kā parasti- raidījumā piedāvājam visu, kas svarīgs virtuvē Lauvai ( 23.jūlijs- 23.augusts)- pamatvērtības un rakstura iezīmes, veselībai svarīgie produkti, iecienītākie ēdieni, galda klāšanas īpatnības, laba vēlējumi un 3 gardas reseptes Lauvai- zupa, otrais un saldais.

Zvaigznēs skatījās un gatavoja sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs), Iveta Apškrūma (Epadomi.lv/Tavavirtuve) un Maija Kollinsa Dambe.

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā

Visas 13 cikla sērijas varat noskatīties ŠEIT
Vērtējums: +3
Http://www.RezervesDALAS24.Lv