Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource105 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource105), Fid:353, Did:0, useCase: 0

Video: Kā dzīvot tā, kā vēlamies. Joga ar Baibu Kranāti, 13. tēma

Redakcija
Redakcija
Viss, kas eksistē manā pasaulē, ir manis paša izveidots.
Milzīgais atklāsmju laiks, ar ko iezīmīgi pēdējie gadi, atver mūs patiesībai, ko zinājuši senie viedie un ko apstiprina mūsdienu zinātne. Viss kosmoss rasas pilienā. Protams, ir dažādi apziņas līmeņi, katram saprotams būs savs un tas ir tikai godīgi.

Taču, ja runājam par apzinātu radīšanu, turklāt palīdzam saprast garīgi praktizējošā jeb -kā to drosmīgi dēvējam- gaismasdarbinieka mērķi mūsdienās, tas nozīmē akceptēt abas medaļas puses: uzņemties atbildību par ikvienu savas izpaustās realitātes aspektu. Būs daudzi, kuri uzskatīs,ka viņa dzīves notikumus veidojuši vecāki, sabiedrība, kaimiņš, dzīvesbiedrs un tā tā tālāk.Vienā no līmeņiem tas patiešām tā arī ir. Taču tos, kuri vēlas saprast visa notiekošā sakni un ir evolūcijas virzītājspēks, lai iedvesmo un dara drosmīgus doma, ka visa realitāte, tai skaitā materiālā, atrodas pašā cilvēkā.
/Baiba Kranāte/

Piedāvājam 13. tēmu kopā ar Baibu Kranāti- KĀ DZĪVOT TĀ, KĀ VĒLAMIES. Pirmās divpadsmit tēmas noskatāmas ŠEIT

Vairāk par Baibu, nodarbībām un jaunās realitātes principiem www.yogalifeart.lv
Vērtējums: