Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource105 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource105), Fid:353, Did:0, useCase: 0

Video: Joga ar Baibu Kranāti. 8.tēma- BAILES UN NEMIERS

Redakcija
Redakcija
Turpinām iesākto iknedēļas videorubriku "Joga ar Baibu Kranāti", kurā jogas speciāliste, pasniedzēja, gaismas jogas autore un sava jogas centra vadītāja Baiba Kranāte aicinās un teorētisku un praktisku jogas nodarbību. Katru nedēļu jauna tēma, bet viss kopā tikai un vienīgi- Tava ķemeņa un dvēseles labsajūtai.

Ņemot vērā ģeopolitisko stāvokli un nemitīgās sarunas par un ap karu Ukrainā, kā arī iespējamajām provokācijām Latvijā, šodien piedāvājam aktuālu tēmu- kā regulēt baiļu vai nemiera sajūtu sevī. Tātad astotā tēma - BAILES UN NEMIERS.

Baiba Kranāte: "Patiesi harmoniskam, sevi sakārtojušam, ar pašcieņu apveltītam cilvēkam neviens pāri nedarīs. Viņa realitātē tas nebūs iespējams. Piemēram, mēginot iztēloties, šķiet neiespējami iesist smaidīgam, nevainīgam bērnam. Vai nebēdnīgam kucēnam. Protams, mēdz būt reti izņēmumi, bet tas jau ir atsevišķs stāsts.
Nav neviena cita, kas veidotu visu, kas esi, visu, kas ar un ap Tevi, kā tikai Tu pats. Arī tas, ko dēvē par kolektīvo realitāti, ir tikai Tevis paša pagarinājums. Tieši tāpēc mūs -cilvēkveidīgās būtnes uz Zemes -dēvē par visvarenākajām: izmainot vienu mazu daļiņu -sevi,mēs izmainām un ietekmējam Visu, kas ir.
Visbiežāk tas nav viegli, taču cita ceļa nav. Un, turpinot pārliecināties, ka gadsimtiem zināmie "zobs pret zobu" ved strupceļā, mūsdienu cilvēks saprot, ka citas iespējas nav. Tāpēc jau mēs šobrīd runājam par to, ka pienācis laiks, kad mēs atceramies, kas mēs esam -Radītāji."

Pirmās septiņas tēmas- DUALITĀTE , MEDITĀCIJA, PĀRPILNĪBA, DAŽĀDAS ĶERMEŅA DAĻAS, ATTIECĪBAS, GRIPA, DZĪVOTPRIEKS noskatāmas ŠEIT. Vairāk par Baibu, nodarbībām un jaunās realitātes principiem www.yogalifeart.lv
Vērtējums: +2

     [+] [-]

, 2015-03-04 20:58, pirms 5 gadiem
Paldies! Viss ir ļoti noderīgi. Ar nepacietību gaidu katru nākošo pamācību.