Ieskaties krāsainajā rudenī un iemīli to

Lai arī kļūst tumšāks un dzestrāks, mums nav jākļūst drūmākiem. Piekritīsi taču, ka katram gadalaikam ir savs šarms? Rudens ir īsts pārdomu laiks. Laiks, kad apstāties pēc vasaras trakulīgā skrējiena. Laiks, kad pabūt vienatnē un pasapņot. Laiks, kad vērot pasauli kā dzīvu košu gleznu. Laiks, kad baudīt dabas dāsnumu.
Par krāsu spēlēm vien ir vērts iemīlēt šo gadalaiku! Izbaudi šo rudeni no visas sirds!

Drukāt

Viss labais izlīdzinās pār slikto! Viss pāri darītais, lai izdziest! Līdzsvars ir Tevī ar visu, kam pieskāries no sirds! Šī sajūta zied un izsmaržo puķēs un vējā! Kam gāji garām un nepamanīji, nokavēts jau. Ko satiki, samīļoji ar acīm - piedzimst kā vārds uz lūpām vai kā vēja brāzma ieskrien laukā un kūleni met...Drukāt

Tev jābūt autorizētam,


" Visos citos pārdzīvojumos var jautāt: kādēļ, kāpēc? Kāda tam jēga? Vienīgi mīlot, cilvēks nejautā. Mēs dzīvojam cilvēkā, ko mīlam, un tik daudz, cik viņu mīlam. Tikai tas, kas mīl, apzinās, kādas bagātības sevī nes. Mīlētājs mīlamā būtnē aizdedzina gaismu: pēkšņi visi dārgumi, ari tumšākās slēptuvēs, top dzīvi un redzami. Kas nekad nav mīlējis, dzīvo mūžīgā naktī. Kas mīl, valda bez varmācības un kalpo bez verdzības."

/ Z. Mauriņa /

Http://www.RezervesDALAS24.Lv