Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Tavs horoskops nedēļai no 27.oktobra līdz 2.novembrim

Redakcija
Redakcija

Laikā no 27.oktobra līdz 2.novembrim ieteicams pievērsties izaugsmei. Iespējams, kādam pienācis laiks pieteikties izglītojošiem kursiem, apgūt jaunas prasmes vai vienkārši gūt baudu, lasot labas grāmatas. Nedēļa piemērota lietišķa rakstura darījumu kārtošanai. Darbi labāk veiksies, ja strādāsiet komandā. Izvairieties no konfliktiem un strīdiem, lieki netērējiet naudu un kontrolējiet savus izdevumus..

AUNS

Netērējiet laiku tam, lai par kaut ko mutiski pārliecinātu citus. Pierādiet savu taisnību ar darbiem. Negatīvas emocijas var nomākt saprāta balsi. Jebkuras situācijas izpētē esiet pacietīgi. Un sakārtojiet attiecības ar cilvēkiem, kuru palīdzība jums būs kādreiz nepieciešama.

VĒRSIS

Vēršiem var rasties problēmas mīlestības frontē un attiecībās ar kolēģiem. Taču centieties visu notiekošo neņemt pārāk pie sirds. Labāk nodarboties ar lietām, kas sagādā apmierinājumu. Daudzu jautājumu noregulēšanā būs vajadzīga pacietība un piekāpība. Otrdien un trešdien esiet sevišķi vērīgi un nepalaidiet garām izdevīgas iespējas.

DVĪŅI

Šonedēļ vēlams rūpīgi analizēt notiekošo, aktīvi darboties un plānot visu vismaz divus gājienus uz priekšu. Esiet elastīgs, vairāk laika veltiet mājas dzīvei un attiecībām ar tuviniekiem. Garastāvokli uzlabos sportiskas nodarbes, pastaigas svaigā gaisā vai iepirkšanās. Veiksme sagaidāma brīvdienās.

VĒZIS

Vētrainai darbībai šis periods nav piemērots. Toties īstais laiks mīlas lietām. Iespējams, jūs gaida jaunas iepazīšanās un aizraušanās, bet, varbūt, jūs vienkārši labi pavadīsiet laiku mīļotā cilvēka sabiedrībā.

LAUVA

Šī nedēļa no jums prasīs lielu atbildības sajūtu un darbaspējas. Lai ieviestu dzīvē un realizētu savus plānus, nāksies pabeigt visus iepriekš iesāktos darbus.
Labs laiks romantiskiem pasākumiem, randiņiem un jauniem paziņām.

JAUNAVA

Nesteidziniet notikumus un nepieņemiet steidzīgus un nepārdomātus lēmumus. Radoša pieeja jebkurai lietai sola, ja ne pārsteidzošus panākumus, tad vismaz labu iznākumu. Kontaktējoties ar tuviniekiem, kontrolējiet savas emocijas.

SVARI

Daudzas lietas un darbi, kas iepriekš ieplānoti, šonedēļ ies kā pa sviestu. Jūsu aktivitāte poirmām kārtām izpaudīsies komunikācijā ar apkārtējiem. Jūs diezgan ātri un viegli iatradīsiet kontaktu ar dažādu sabiedrības slāņu pārstāvjiem un visur jutīsieties komfortabli.

SKORPIONS

Ienākošie piedāvājumi var paplašināt jūsu apvārsni un atklāt talantus, par kuriem pat nenojautāt. Šobrīd jūs spēsiet tikt galā ar jebkuru problēmu. Labs laiks arī, lai iepazītos vai sameklētu jaunu aizraušanos. Pacentieties vairāk laika veltīt savam mīļotajam cilvēkam.

STRĒLNIEKS

Šonedēļ jums jābūt īpaši aktīviem un jāpieliek ne mazums pūļu, lai sasniegtu pozitīvu rezultātu jebkurā darbā. Ja jums nākas kontaktēties ne tikai ar sabiedrotajiem, bet arī ar pretiniekiem, pamēģiniet panākt vienošanos mierīgā ceļā, nu kaut vai uz laiku. Pašlaik rīkoties steigā nav vēlams.

MEŽĀZIS

Šī nedēļa no jums prasīs stingru disciplīnu, precizitāti un uzmanību. Savam mērķim jūs tuvosieties lēni, bet pārliecinoši. Atturieties no vienošanās ar pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem. Dažas perspektīvas jums var šķist vilinošas, taču vispirms jāpsver visi "par' un "pret".

ŪDENSVĪRS

Pirms ķerties pie jauniem darbiem, pabeidziet iesāktos. Nepadodieties grūtību priekšā, kas sākotnēji var šķist nepārvaramas. Šobrīd var rasties jaunas iespējas un sadarbības.
Personīgajā dzīvē pagaidām ne viss rit gludi, taču atturieties no attiecību skaidrošanas.

ZIVIS

Lai sasniegtu labus rezultātus, jādarbojas patstāvīgi. Tas atbrīvos jūs no daudziem satraukumiem un veltīgām cerībām. Ja radīsies iespēja atpūsties, pabūt kopā ar draugiem vai interesantiem cilvēkiem, noteikti izmantojiet to. Tieši šobrīd pastāv iespēja satikt liktenīgo cilvēku.