Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:257, Did:0, useCase: 0

„PULLMAN“ atklāj savu pirmo 5-zvaigžņu luksusa viesnīcu BALTIJAS valstīs 16.06.2016 20:19

„Pullman Hotels & Resorts“, kas ietilpst „AccorHotels“ ķēdē, ir paziņojuši par savas pirmās luksusa viesnīcas atklāšanu Baltijas valstīs – Rīgā, Latvijā. Viesnīca atradīsies renovētā vēsturiskā ēkā Vecrīgā un viesiem ir pieejama no 16. jūnija. Tajā ir 155 istabiņas, 24 h restorāns, bārs, 8 konferenču zāles, kā arī fitnesa un atpūtas centrs.

Viesnīcu zīmolu Wellton un Rixwell Hotels pārvaldošā kompānija “Mogotel” savam portfolio pievieno viesnīcas Tallinā 21.03.2016 15:15

Viesnīcu operējošā kompānija “Mogotel” martā paplašināja savu darbību ārpus Latvijas robežām, savam tīklam pievienojot 2 viesnīcas, kas atrodas Igaunijā, Tallinas vecpilsētā. Abas viesnīcas ir atpazīstamas ar Rixwell zīmolu - Rixwell Olevi Hotel un Rixwell Gotthard Hotel, un tās iepriekš darbojās kā Olevi Residents un Gotthard Residents.

SIA “Mogotel” atklāj pirmo viesnīcu ārpus Rīgas- “Rixwell Bauska Hotel” 22.12.2015 17:11

Latvijas uzņēmums, SIA „Mogotel” (viesnīcu zīmoli “Wellton” un “Rixwell”), ar šā gada 22. decembri pārņem lielāko viesnīcu Bauskā, kura turpmāk darbosies kā “Rixwell Bauska Hotel”, kļūstot par sesto “Rixwell” zīmola viesnīcu Latvijā. Pirmās piecas šī zīmola viesnīcas jau darbojas Rīgā.

No news, no shoes jeb vieta, no kuras grūti atgriezties realitātē 07.10.2015 20:08

Vai jums kādreiz ir gribējies aizbēgt no realitātes? Es noteikti uz šo jautājumu varu atbildēt apstiprinoši- man šāda vēlēšanās rodas periodiski, pārsvarā brīžos, kad ilgāku laiku nav izdevies atpūsties. Tad es, saprotams, mēģinu kaut ko lietas labā darīt. Tas, ka atpūsties mājās nav iespējams, ir pārbaudīts fakts: traucē ne tikai nepadarītie darbi, kas vienmēr ir acu priekšā, bet arī radi, draugi un kolēģi, kuriem katrā gadījumā kaut ko vajadzēs, kaut arī visi zina, ka tu esi atvaļinājumā. Vienīgā iespēja- doties ārpus Latvijas. Un kad Turcijā un Kanāriju salās pabūts jau ne vienreiz vien, gribas kaut ko jaunu un nebijušu. Tad kāpēc gan lai tās nebūtu Maldivu salas, par kurām tik daudz laba dzirdēts?

Darbu sākusi jaunuzceltā Latvijas zīmola „Wellton” ķēdes viesnīca - Wellton Hotel Rīga 11.07.2015 15:14

No 2015. gada jūnija SIA „Mogotel” piederošajam „Wellton” zīmola viesnīcu tīklam pievienojusies vēl viena - jaunuzceltā četru zvaigžņu viesnīca pašā Rīgas centrā, Vecrīgā, Vaļņu ielā 49. Šīs viesnīcas tapšanā tika ieguldīti 12 miljoni eiro, tā uzbūvēta un iekārtota 2 gadu laikā, kļūstot par septīto Latvijas uzņēmuma, SIA „Mogotel”, viesnīcu mūsu valstī.

Kā tas būtu,- iejusties kāmja ādā? Hamster Villa Francijā 20.02.2013 21:26

Vai kādreiz esat sapņojuši, kā tas būtu uz vienu dienu iejusties kāmja ādā vārda vistiešākajā nozīmē? Agrāk tas šķita neiespējami un lika vien pasmaidīt par šādu muļķīgu ideju, taču tagad ikvienam, kas reiz par ko tādu ir domājis tiek piedāvāta šāda iespēja – kļūt par kāmi uz vienu dienu.

“Amari” grupas viesnīcas Taizemē– teicama izvēle Bangkokas iepazīšanai (1) 03.01.2013 12:49

Bangkoka tiešām ir tā vērta, lai pavadītu tajā vismaz dažas dienas, protams, apvienojumā ar atpūtu lieliskajos Taizemes kūrortos. Bangkokā rodams un skatāms daudz kas interesants gan tiem, kas nokļuvuši Taizemē pirmo reizi, gan arī tiem, kam Bangkoka ir jau sena mīlestība un kas gatavi turp doties atkal un atkal. Tāpat arī ikviena “Amari” viesnīca (tās atrodas dažādos Bangkokas rajonos) – ir ideāla vieta, no kuras uzsākt iepazīt šo brīnišķīgo pilsētu, sauktu arī par eņģeļu pilsētu.

Maljorkas jaunais kurortkomplekss – Calvia Beach Resort by Sol Hotels 18.06.2012 20:04

Maljorkas salā atklāts jauns kūrortkomplekss, kuru veido 4* viesnīcas un kas piedāvā saviem viesiem inovatīvu servisu. Viesnīcas atrodas lieliskā vietā, augstāk par līci, pie kura izveidots stilīgs pludmales klubs.

“Vogue Avantgarde Hotel” 5* piesaista tūristus ar skatuves zvaigznēm 07.06.2012 19:32

Viena no prestižākajām un populārākajām Kemeras viesnīcām – “Vogue Hotel Avantgarde” – vasaras sezonai sagatavojusi plašu koncertprogrammu ar Krievijas un Eiropas mākslinieku koncertiem.

Atklāta viesnīca “Rixos Pera Istanbul” 5* – pašā Stambulas sirdī 06.06.2012 15:03

Patlaban jau otrās “Rixos” ķēdes viesnīcas Stambulā – “Rixos Pera Istanbul” 5* – svinīgā atklāšana notika 2012.gada 16. maijā. Viesnīca uzcelta Peras rajonā – Stambulas senajā, vēsturiskajā daļā, kas saglabājusies vēl
no Bizantijas impērijas laikiem un slavena ar savu bagātīgo kultūrvēsturisko mantojumu.

Lēta, interesanta un dabai draudzīga nakšņošana Vācijas jaunajā kempingā SCUBEPARKS 28.05.2012 09:59

Berlīnē, atpūtas vietā Columbiabad, kas atrodas Neiķelnes rajonā, izveidots interesants kempings ar nosaukumu SCUBEPARKS: 2000 kvadrātmetrus lielā platībā izvietotas 40 mājiņas kubu formā, kur katrā iespējams pārnakšņot četriem cilvēkiem.

Daudzveidīgās atpūtas iespējas Turcijā kopā ar Tez Tour - izvēlies viesnīcu (3) 30.05.2011 00:47

Kā jau iepriekš solīts, turpinām ieskatu par daudzveidīgām atpūtas iespējām Turcijā kopā ar Tez Tour. Ja esat izvēlējušies reģionu, kas atbilst interešu lokam, tad nākošais solis ir izvēlēties patīkamāko viesnīcu ar atbilstošu servisu.
Tā kā esmu bijusi Turcijā atpūsties ar ģimeni vairākkārt un arī šopavasar kopā ar populārāko starptautisko tūroperatoru TEZ TOUR Latvija bija iespēja apmeklēt dažādas viesnīcas vairākos reģionos, tad pastāstīšu par tām, kas man iepatikās vislabāk.

Naktsmītnes Ventspilī - lēti (2) 27.07.2010 00:00

Kur Ventspilī var atrast lētu naktsmītni ar iespēju novietot auto?