Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:257, Did:0, useCase: 0

Viesnīcu zīmolu Wellton un Rixwell Hotels pārvaldošā kompānija “Mogotel” savam portfolio pievieno viesnīcas Tallinā

Redakcija
Redakcija

Viesnīcu zīmolu Wellton un Rixwell Hotels pārvaldošā kompānija “Mogotel” savam portfolio pievieno viesnīcas Tallinā
Rixwell Gotthard Hotel

Viesnīcu operējošā kompānija “Mogotel” martā paplašināja savu darbību ārpus Latvijas robežām, savam tīklam pievienojot 2 viesnīcas, kas atrodas Igaunijā, Tallinas vecpilsētā. Abas viesnīcas ir atpazīstamas ar Rixwell zīmolu - Rixwell Olevi Hotel un Rixwell Gotthard Hotel, un tās iepriekš darbojās kā Olevi Residents un Gotthard Residents.

Viesnīcās darbība tiek turpināta, nodrošinot lojalitāti saviem klientiem un sniedzot ierastos pakalpojumus.

Abas jaunpienācējas viesnīcu tīklā ir vēsturiskas un gaumīgas viesnīcas ar savu unikalitāti un vērtībām. Rixwell Gotthard Hotel ir komfortabla viesnīca, kas atrodas vēsturiskajā daļā Tallinas vecpilsētā, blakus Kuģniecības muzejam un senajai sv. Olevistes baznīcai. No viesnīcas logiem var apbrīnot Tallinas slavenās Trīs Māsas vienā pusē un vērot jūras krāšņumu no viesnīcas logiem otrajā pusē. Savukārt Rixwell Olevi Hotel ēka ar sarkanajiem dakstiņu jumtiem, bruģēto ieliņu un skaņām no baznīcas atgādina par Viduslaikiem. No viesnīcas augšējo stāvu logiem paveras elpu aizraujošs skats uz jūru un Pasažieru ostu, kur ienāk skaisti kruīza kuģi.

“Igaunijas tirgus apgūšana gan mūsu uzņēmumam, gan Rixwell zīmolam ir jauns izaicinājums”, stāsta “Mogotel” ģenerāldirektore Jeļena Stirna. „Šo viesnīcu pievienošana mūsu portfelim paplašinās līdzšinējo piedāvājumu mūsu klientiem, līdz ar to sniedzot atpūtas iespējas ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā. Tagad Tallinas pilsētas viesiem būs iespēja iepazīt Rixwell zīmolu, un ticam, ka gan daudzgadējā pieredze viesnīcu apkalpošanas jomā Latvijā, gan mūsu viesnīcu standarti un vēlme strādāt, palīdzēs attīstīt šo viesnīcu pakalpojumus un apmierināt klientus. Sadarbībā ar abu Tallinas viesnīcu īpašnieku tuvākajā laikā plānots ieviest virkni uzlabojumu viesu ērtībām, pielāgojot Rixwell Hotels viesnīcu tīkla standartiem un paplašinot pakalpojumu klāstu.”

Uzņēmums “Mogotel” šobrīd pārstāv jau 10 viesnīcas, bez jaunajām 2 viesnīcām Igaunijā, Latvijā jau darbojas astoņas: divas Wellton zīmola viesnīcas Rīgā - Wellton Centrum Hotel & SPA un Wellton Hotel Riga & SPA, un 6 Rixwell zīmola viesnīcas – Rixwell Elefant Hotel, Rixwell Old Riga Palace Hotel, Rixwell Gertrude Hotel, Rixwell Terrace Design Hotel, Rixwell Centra Hotel Rīgā un Rixwell Bauska Hotel Bauskā.