Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:258, Did:0, useCase: 0

Foto: Botāniskā dārza ziedu burvība 63 fotogrāfijās

Es vienmēr esmu uzskatījusi, ka nav varenāka meistara un iedvesmojošāka mākslinieka par Dabu. Tik niansētas krāsas, filigrānas detaļas un plūstošas formas, ko nespēj neviena cilvēka roka, lai cik talantīgs viņš būtu. Bet, lai pilnībā izbaudītu Dabas veidotos mākslas darbus un skaņas, kas piepilda dvēseli ar mierpilnu sajūsmu, jādodas prom no pilsētas trokšņa un burzmas. Viens no veidiem, kā to izdarīt rīdziniekiem, ir doties uz LU Botānisko dārzu, kur visu vasaru krāšņi zied visdažādākie augi, dzied putni un pogo lakstīgalas. Piedāvāju nelielu ieskatu šībrīža ziedošajos mākslas darbos.

Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv