Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:258, Did:0, useCase: 0

Fotoieskats İstanbul Shopping Fest festivālā

Ceļošana un iepirkšanās ir divas lietas, ko ir patiesi patīkami apvienot, sevišķi, ja lidojat ar labāko Eiropas aviokompāniju, kas ļauj šo aizraujošo piedzīvojumu sākt uz pozitīvas nots, kā arī finišēt ar patīkamām sajūtām sirdī. Un kā nu ne, ja zināt, ka mājās varat atgriezties ar veseliem 50 kg smagiem pirkumiem, nepiemaksājot par to absolūti neko. Patīkami, vai ne? Un vienā reizē divi, es pat teiktu- trīs zaķi noķerti- gan senie arhitektūras pieminekļi apskatīti, gan kultūra izbaudīta, gan arī iepirkumi veikti. Pie kam pa ļoti labām cenām..
Un neaizmirstiet arī par Austrumu tirgus burvību, kur gaiss smaržo pēc dažādiem eksotiskiem aromātiem, bet cena atkarīga no jūsu prasmes kaulēties.

Šogad iepirkšanās festivāls Stambulā norit no 7. līdz 29.jūnijam.

Foto: epadomi.lv

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv