Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:259, Did:0, useCase: 0

Rīgā atklāts otrais virtuālo atrakciju parks VOLT

Drukāt

Mēneša laikā kopš atvēršanas virtuālo atrakciju parku VOLT t/c Mols ir apmeklējuši tūkstoši cilvēku. Augoša šī Latvijā jaunā izklaides veida popularitāte devusi iespēju īpašniekiem nekavējoties atklāt vēl vienu atrakciju parku Rīgā, A.Deglava ielā 36 (Maxima XXX).

Rīgā atklāts otrais virtuālo atrakciju parks VOLT

„Īpaši pieprasītas mūsu atrakcijas ir bērnu un jauniešu vidū. Viņiem tā ir iespēja izmēģināt to, ko agrāk viņi redzēja tikai fantastikas filmās. Sajūtu var salīdzināt ar to, kā izjust nākotni, kas jau ir pienākusi. Taču arī pieaugušie neatpaliek – mūsu vecākajam klientam bija 73 gadi! Ar rudens iestāšanos pieprasījums pēc mūsu atrakcijām ir audzis, jo cilvēki arvien vairāk laika pavada tirdzniecības centros,” saka VOLT projekta vadītājs Tomass Arno.

Ja īsi būtu jāapraksta virtuālo atrakciju darba princips, tas skanētu šādi: „Jūs uzvelkat ķiveri un sākat sajust sevi spēles iekšpusē, nevis vienkārši skatieties uz ekrānu. Jūs jūtat ātru kustību, lēcienus, kritienus tā, it kā tas notiktu realitātē.”
Līdz ar to bērniem no 7 gadiem un pieaugušajiem tagad ir unikāla iespēja apvienot iepirkšanos ar aizraujošu piedzīvojumu, ar vēju matos traucoties pa amerikāņu kalniņiem skaistākajās planētas vietās, turklāt izjūtot tās pašas sajūtas, it kā tas viss notiktu realitātē.

Šodien virtuālā realitāte ir viena no „karstākajām” tēmām izklaides industrijā. Jo unikālas tehnoloģijas ļauj izveidot pilnīgu klātbūtnes efektu. Atrakciju parkos VOLT Rīgā tiek izmantotas virtuālās realitātes ķiveres ar video brillēm un iebūvēto stereo sistēmu. Pašlaik tā ir progresīvākā apkārtējās telpas imitēšanas tehnoloģija. Ķivere apstrādā visas galvas kustības ar ātrumu 1000 kadri sekundē un ar augstāko precizitāti, kas nav salīdzināma ne ar vienu 3D vai 4D kinoteātri.
Pirmās atrakcijas, kas ļauj ienirt nereālajā pasaulē un izjust reālas sajūtas, jau ir Rīgā! Parka apmeklētājiem atliek tikai izvēlēties savu realitāti un atrakcijas veidu. Un uz priekšu – pretī aizraujošam piedzīvojumam!

Tev jābūt autorizētam,