Foto: Vecpilsētas laukums Jēkabpilī

Ja ceļojat pa Latviju un sanāk braukt arī garām vai cauri Jēkabpilij, noteikti iegriezieties Jēkabpils Vecpilsētas laukumā, kur glīti izkārtojušies un mūsdienu arhitektūrā iedzīvojušies dažādi pagājušā gadsimta tirgus atribūti- svari, ūdenspumpis un naudas maciņš. Tautas nama priekšā atrodošās skvēra centrā greznojas strūklaka ar pilsētas simbolu – lūsi, kas noteikts Jēkabpils ģerbonī. Lūša figūra savu vietu atradusi strūklakas malā, sperot soli pāri simboliskai upei Daugavai – strūklakai, kas met krāces mutuli.

Skvērā glītos pusapļos izkārtoti soliņi, daļai no kuriem pievienots papildus aprīkojums- tāds kā sava veida mini velotrenažieris, līdz ar to šeit var ne tikai pasēdēt un pavērot apkārtni, bet arī pavingrināt kājas. Turklāt visā skvēriņa teritorijā brīvi pieejams WI- FI.

Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv