Foto: Corinthia club hotel Tekirova 5* (Turcija, Kemera) ceļotāja acīm. Foto ieskata 2.daļa

Viesnīca Corinthia club hotel Tekirova 5* atrodas pašā jūras krastā un tās izmēri gandrīz vai atbilst neliela ciematiņa izmēriem, kuru ieskauj priežu meži un apelsīnkoku audzes. Viesu atpūtai tiek piedāvāti dažādi numuriņu tipi: standarta, suites, Art , Butterfly, kluba, bungalo un villas. Viesnīcas galvenajā ēkā visi numuri ir ar skatu uz jūru, dārzu un baseinu, bet kluba tipa numuri un bungalo izvietoti viesnīcas klusajā zonā skaisti apzaļumotā teritorijā. Tiem, kas vēlas izbaudīt ekskluzīvu atpūtu, viesnīca piedāvā atsevišķu koncepciju ar izmitināšanu villās un atsevišķu baseinu.
Atpūtas braucienu uz Corinthia club hotel Tekirova 5* nodrošina tūroperators GoAdventure sadarbībā ar lidsabiedrību Turkish Airlines.


Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv