Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:10, Did:0, useCase: 0

Foto: Rīdzinieku romantiskāko vietu TOP10 jeb kur doties vērot saulrietu

Par romantiskāko vietu, kur darbadienu svakaros un needēļas nogalēs doties arsavu auto vai divriteni un vērot saulrietu, rīdzinieki ir atzinuši Ķīpsalas promenādi. Tā liecina Bigbank šī gada jūnijā veiktā Rīgas un Ppierīgas rajonu iedzīvotājuaptauja.

Lai vēl vairāk vairotu brīvdienu atpūtas prieku un smeltos idejas piektdienas un sestdienas vakaram, piedāvājam TOP10 romantiskākās vietas Rīgā un tās apkārtnēs, no kurām paveras aizkustinoši pilsētas skati un fantastisks saulriets, kas zaigo māju jumtos, jūras viļņos un upes krastos.

Tev jābūt autorizētam,

" Lai cik neparasti, man vistuvākais draugs ir sieva, ļoti mīļš draugs. Reizēm citi man uzknābj: kā tad tā – tu šad tad par skuķiem runā, vai sieva nepiktojas? Nē, nepiktojas! Kas tur slikts, ka es joprojām redzu, ka tas skuķis skaists? Priecāšanās par skaistu cilvēku ir priecāšanās par skaistumu. Emocijām jābūt – kas tas par cilvēku, kurš vairs to neredz?"
/ Anatolijs Danilāns /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv