Nākamā lapa

Grāmata „Darījumu sarunas. Stratēģijas un taktikas” - palīgs sarunu vešanā kautrīgajiem latviešiem 06.02.2018 13:33

“Klienti no Krievijas ir labi klienti, jo tie maksā, cik es prasu. Bet pārējie man nepatīk, jo notiek kaulēšanās pat par 50% atlaidēm” - šis ir tikai viens no daudzajiem dzīves piemēriem, ko savā grāmatā aprakstījis personības attīstības treneris, koučs un uzņēmējs Mārtiņš Vecvanags. “Darījumu sarunas. Startēģijas un taktikas” ir pamācošs un uz reālām dzīves situācijām balstīts mācību materiāls, kas ar veselīgu humora devu atklāj patiesību par darījumu sarunām jeb latviešu tautā tik ļoti nemīlēto kaulēšanos.

Taxify varētu pārtraukt darbību Latvijā 25.01.2018 12:04

Taxify varētu pārtraukt darbību Latvijā, ja tiks pieņemta esošā kopbraukšanas noteikumu redakcija. Pretēji sākotnējai iecerei nodrošināt iespēju pasažieru pārvadājumu pakalpojumus veikt arī privātpersonām, pašreiz Satiksmes ministrijas piedāvātie noteikumi, kas to regulētu, ir pretrunā ar Saeimas pieņemto Autopārvadājumu likumu. Taksometru izsaukšanas platforma Taxify paredz iespēju pamest Latvijas tirgu, ja plānotais regulējums stāsies spēkā bez izmaiņām.

Atklāta pirmā dizaina viesnīca Rīgā “Grand Poet Hotel” 12.01.2018 10:39

No šī gada 12. janvāra durvis vērusi pirmā dizaina pieczvaigžņu viesnīca Rīgā “Grand Poet Hotel”. To izveidojusi Latvijā radīta viesnīcu ķēde “Semarah Hotels”, kuras tīklā ir arī tādas viesnīcas kā “Metropole” un “Lielupe”.

10 padomi, kā izvairīties no negodīgiem interneta veikaliem 22.12.2017 10:48

Pēdējo gadu laikā lai ietaupītu laiku un izvairītos no garajām rindām tirdzniecības vietās, cilvēki arvien biežāk izvēlas Ziemassvētku dāvanas iegādāties interneta veikalos. Tā kā jebkuras preces vai pakalpojuma iegāde internetā saistās ar zināmu risku, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – PTAC) aicina patērētājus būt uzmanīgiem un veltīt laiku interneta vietnes izpētei.

Aicina pieteikties tirdzniecībai gadumijas pasākumā Rīgā 11.12.2017 14:41

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina pieteikšanos tirdzniecībai pasākumā „Jaunā 2018. gada sagaidīšanas svinības”. Gadumijas kultūras programma un svētku uguņošana notiks 11. novembra krastmalā, un svinības paredzētas no šā gada 31. decembra plkst. 21.00 līdz 2018. gada 1. janvāra plkst. 3.00.

Kā izvairīties no stresa finanšu dēļ? (1) 06.12.2017 07:59

Ja tev pajautātu par to, vai tu šobrīd jūties laimīgs/laimīga, ko tu atbildētu? Saprotams, ka uz šo jautājumu nav viegli sniegt atbildi, jo katrs no mums laimi izvērtē pēc dažādiem kritērijiem. Kāds, iespējams, uzskata, ka laime ir tad, ja mājās ir visi ģimenes locekļi, ar viņiem var apsēsties pie kopīga vakariņu galda, pārrunāt dienas notikumus, sniegt viens otram padomus utt.

Rudens un ziema – īstais laiks koncertiem! Koncertu ceļvedis ziemas mēnešiem 01.12.2017 14:36

Gada aukstie mēneši ir klāt, un līdz ar to siltummīļiem uzturēties ārpus telpām kļūst arvien nepatīkamāk. Tāpēc aktuāls kļūst jautājums par to, kā pavadīt savu brīvo laiku? Skatīties televizoru un nodoties gastronomiskām izvirtībām? Nē – ir viens variants, kā brīvo laiku aizpildīt daudz interesantāk un kvalitatīvāk. Kā? Ar lielisku koncertu apmeklēšanu, tāpēc, lai Tu labāk saprastu, kādu muzikālo baudījumu Baltijas valstīs iespējams izbaudīt šajā rudenī un ziemā, esam izveidojuši plašu koncertu ceļvedi!

10 padomi, kas katru Tavu rītu padarīs saulaināku! 29.11.2017 19:54

Rīti mēdz būt dažādi. Ir dienas, kad viss rit kā nākas – Jūs viegli pamostaties pie pirmajiem modinātāja saucieniem, esat enerģijas pilns un jūtat, ka nekas nespēs Jūs apturēt. Tomēr diemžēl jāatzīst, ka ne visi rīti ir tik priekpilni.
Rakstu sagatavojis draudzīgais aizdevējs Ondo.lv - ienāc un uzzini vairāk!

Mini ārkārtas līdzekļu fonds viena mēneša laikā 22.11.2017 15:52

Vai esat kādreiz prātojuši, vai jūs un jūsu ģimene esat finansiāli sagatavoti dzīves ārkārtas situācijām? Diemžēl ārkārtas situācijas mūsdienu dzīves ritmā ir neizbēgamas, agri vai vēlu ar tam sastopas ikviens, un nespēja pienācīgi tām sagatavoties var ievērojami sabojāt jūsu finansiālo situāciju vai pat novest līdz personīgajam bankrotam. Labākais veids, kā aizsargāt savas finanses un nodrošināties pret neparedzētiem gadījumiem, ir uzsākt uzkrājumu veikšanu “lietaino dienu” fondā. Sadarbībā ar mūsu somu kolēģiem no tiešsaistes portāla Alfalainaa esam sagatavojuši šos vienkāršos ieteikumus, kā uzkrāt naudu mini ārkārtas līdzekļu fondā viena mēneša laikā.

Finanšu mērķi, ko sasniegt līdz 30 gadu vecumam 07.11.2017 14:11

Ja arī jums drīz tuvojas trīsdesmit gadu jubileja un prātojat par finanšu mērķiem, ko jau izdevies sasniegt un kas vēl tikai jāsasniedz, šis raksts būs tieši jums. Zemāk esam apkopojuši vairākus finanšu pagrieziena punktus, kurus ideālajā variantā būtu jācenšas sasniegt līdz 30 gadu vecumam vai mazliet pēc tā.

T/p Alfa autostāvvietā ieviestas jaunas ceļazīmes 30.10.2017 12:33

Domājot par klientu ērtībām, tirdzniecības parka (t/p) Alfa autostāvvietās ir ieviestas jaunas ceļazīmes ar maksimālo stāvēšanas ilgumu četras stundas. No šā gada 30. oktobra katram autovadītājam uz automobiļa priekšējā paneļa ir jānorāda informācija par laiku, cikos transportlīdzeklis ir novietots stāvvietā.

TOP 5 aplikācijas viedtālrunī, kas ļaus Tev ietaupīt naudu un laiku 26.10.2017 14:25

Raksts tapis sadarbībā ar draudzīgo aizdevēju Kimbi.lv
Laiks un nauda ir saistīti jēdzieni, taču tos var pārvaldīt arī efektīvi. IT spožākie prāti ir parūpējušies, lai mūsu viedtālruņi būtu labs palīgs budžeta plānošanā, tajā skaitā lieku tēriņu ierobežošanā un nevajadzīga laika izmantošanā, kas rodas apmaksājot rēķinus. Ja vēlies, lai katra mēneša noslēgumā Tavā konta bilancē veidotos uzkrājums, iepazīsties ar zemāk minētajām aplikācijām.

Kā pasargāt savas finanses digitālajā laikmetā? 23.10.2017 16:35

Mūsdienās skaidra nauda jau sen vairs nav galvenais norēķinu veids. Liela daļa cilvēku veic pirkumus un naudas pārskaitījumus interneta vidē (vairāk par dažādiem norēķinu veidiem lasiet portālā Kreditos247). No vienas puses elektroniskie naudas darījumi ir pat drošāki, jo tiem ir iespējams vieglāk izsekot, kā arī elektroniskā nauda tiek pasargāta ar dažādiem PIN kodiem un parolēm, taču, kā zināms, krāpniecības gadījumi notiek . Nereti finanšu dati, gan sistēmas nepilnību, gan arī lietotāja neuzmanības dēļ, var tikt nopludināti un tos var iegūt trešās personas. Lai pasargātu savu naudu interneta vidē, veicot dažādus elektroniskos pārskaitījumus, ir jāievēro virkne priekšnosacījumu.

Jaunā Eiropas Savienības regula skars visu Latviju 20.10.2017 17:03

2018. gada 25. maijā Eiropas Savienībā (ES) stāsies spēkā Vispārīgā datu aizsardzības regula (General Data Protection Regulation - GDPR), kuras mērķis ir izskaust nepamatotu personas datu lietošanu un noplūdi, informē vadošais Latvijas informāciju tehnoloģiju uzņēmums “Squalio”.

Kas jāzina, veicot kredītu apvienošana pret nekustamā īpašuma ķīlu 19.10.2017 11:44

Kredītu apvienošana ir pakalpojums, ko izmanto daudzi kredītgrūtībās nonākušie. Tādā veidā var pārstrukturēt savas parādsaistības, atmaksāt tās izdevīgāk un ar citiem nosacījumiem, jo vairāku maksājumu vietā tiek iegūts viens jauns maksājums, kas ietver visas apvienotās parādsaistības.

Rīdziniekus līdz 6. novembrim aicina pieteikties ES fondu mācībām pieaugušajiem 17.10.2017 14:15

Ikvienu rīdzinieku, kurš ir nodarbināts un vecumā no 25 gadiem, Rīgas pašvaldība aicina pieteikties uz mācībām 195 izglītības programmās, lai mainītu vai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci vai iegūtu jaunu profesiju. Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, tostarp Rīgas pašvaldību.

Populārākie attaisnojumi uzkrājumu neveidošanai 11.10.2017 14:12

Finanšu portālos, kā, piemēram, lan247.se, nereti tiek apspriesta tēma par finansiālo stabilitāti un to, kā to iegūt. Īsi runājot, lai varētu nodrošināt stabilu finansiālo situāciju, ir jāpanāk ne tikai tas, ka jums pietiek naudas pašreizējo tēriņu segšanai, bet arī tas, ka bez jebkādām problēmām, varat nokārtot negaidītas finanšu problēmas. To var izdarīt tikai tad, jums ir naudas uzkrājumi, tomēr cilvēki nereti izvēlas uzkrājumus neveidot. Viņiem ir dažādi attaisnojumi savai rīcībai, taču gandrīz nekad šie attaisnojumi nav gana spēcīgi, lai būtu vērā ņemami. Šeit būs dažas no biežākajām atrunām, ko cilvēki izmanto, lai neveidotu uzkrājumus un iemesli, kāpēc tie neiztur nekādu kritiku.

Ar krāšņu balonu salūtu svinīgi atklāta t/p “Alfa” paplašināšanās 05.10.2017 07:40

3. oktobrī, tirdzniecības parka (t/p) “Alfa” teritorijā ar krāšņām dekorācijām, vērienīgu balonu salūtu un stūrakmens svinīgu ielikšanu oficiāli uzsāka t/p “Alfa” paplašināšanos. Projektu plānots pabeigt 2019. gada rudenī, bet jau tagad, paplašināšanās atklāšanas ceremonijā, iezīmējās galvenie gaidāmo pārmaiņu vadmotīvi – sirsnība, ģimeniskums un aizraujoša izklaide.

Vai ES fondi ir start-up ēras sākums? 21.09.2017 15:47

Progress un pārmaiņas ir divi vārdi, kas biznesa vidē iet roku rokā un neļauj uzņēmējiem palikt uz vietas. Tie raksturo arī šī brīža veiksmīgo start-up jeb jaunuzņēmumu uzrāvienu Latvijas tirgū. Pozitīvas pārmaiņas šobrīd ir iespējamas arī Jūsu uzņēmumā, ja spēsiet ķert jaunākās iespējas, ko piedāvā ES fondi! Kā tās izmantot?

Uzsāk tirdzniecības parka „Alfa” paplašināšanās projektu ar kopējām investīcijām 55 miljonu eiro apmērā 20.09.2017 14:23

3. oktobrī Rīgā Linstow Center Management (LCM) un Multi Corporation oficiāli uzsāks tirdzniecības parka „Alfa” paplašināšanu par 30 000m2. Projekta kopējās investīcijas sasniedz 55 miljonus eiro un to plānots pabeigt 2019. gada augustā. Swedbank Latvija ir projekta finanšu partneris, sniedzot 40 miljonu eiro lielu aizdevumu būvniecībai.

Astoņi padomi, kā iegūt pirmo darbavietu 06.09.2017 10:46

Pirmā darbavieta ir ļoti svarīga, jo jaunietim sniedz vairākus būtiskus ieguvumus – iekļaušanos darba tirgū, prasmi strādāt komandā un uzņemties atbildību. Šīs prasmes augstu novērtē darba devēji, kas vēlāk jaunietim palīdz turpmākā karjeras izaugsmē. Taču jauniešiem bez iepriekšējas darba pieredzes nereti trūkst zināšanu par to, kas jāņem vērā, meklējot darbavietu, tāpēc Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas Savienības fondu (ESF) projekta „Jauniešu garantijas” vadītāja Laima Mirzojeva sniedz jauniešiem astoņus padomus, kas palīdzēs pirmās darbavietas meklēšanā.

Rīgā durvis ver pirmais Radošo industriju centrs 29.08.2017 19:23

Kopā strādāšanas vieta radošajām profesijām “DarbaVieta”, uzsākot jaunu darbības posmu, vērusi durvis Rīgā pirmajam Radošo industriju centram, kurā aicināti pievienoties dažādu nozaru neatkarīgie profesionāļi.

Apliecinājums, ka persona ir dzīva, un citi interesanti dokumenti, par kuriem, iespējams, nebūsi dzirdējis 16.08.2017 12:43

Cerības pirkuma līgums, apliecinājums, ka persona ir dzīva, un seifa satura apraksts – tie ir tikai daži no dokumentiem, kas pirmajā mirklī, iespējams, izklausās nedaudz savdabīgi, taču arī tie ir svarīgi dokumenti, kurus regulāri sagatavo zvērināti notāri Latvijā.

Kur iegūt finansējumu neplānotām situācijām 08.08.2017 11:43

Dzīve ir iekārtota tā, lai mums nevienā brīdī nebūtu garlaicīgi – nezinām, ko piedzīvosim pēc minūtes, stundas vai pat nedēļas. Protams, šāda pārsteiguma efekta saglabāšana bieži vien sniedz mums daudz prieka, taču ir arī situācijas, kuras it nemaz nav gaidītas un pozitīvas. Par laimi, mēs esam racionāli domājošas būtnes, un spējam finansiāli sagatavoties neplānotām situācijām. Ja arī tu vēlies zināt, kā to izdarīt, ieskaties šajos padomos.

Nepatīkamā nākotne, vai Déjà vu Latvijas gaumē (1) 04.08.2017 12:53

Aptuveni septiņi gadi būs nu jau pagājuši pēc krīzes beigām, protams, kā kurā nozarē, un varētu domāt, ka situācija tirgū stabilizējusies un attīstās. Tomēr pēdējā laika novērojumi par darba meklētājiem liek vilkt paralēles ar to, kāda bija situācija ar darbaspēku personāla atlasē pirms krīzes, 2006. un 2007. gadā, un, kāda tā ir šobrīd. Toreiz, būdami ierauti straujas izaugsmes virpulī, nepamanījām, ka sākās darbaspēka deficīts. Sākumā tas skāra vadošos amatus, pēc tam arī visus citus. Tagad dabiski jau piemirsās, ka 2005. - 2008. gados personāla atlases kompānijas izmisīgi meklēja visa spektra kandidātus, bija liels deficīts pat ar tādiem darbiniekiem, kā šoferi, kurjeri, noliktavas personāls un pat sekretāres. Piemirsies, ka vairākās profesijās bija sasniegti iespējamie algas griesti, un darbadevēji sāka ļoti kreatīvi izdomāt veidus, kā pievilināt jaunus vai noturēt savus esošos darbiniekus. Viena būvdarbu vadītāju un tāmētāju sāga bija ko vērta... Darbinieki toreiz izvirzīja savas prasības, kuras darba devēji – pildīja. Kā arī ļoti negribās atcerēties to paniku, kas pārņēma dažus darba devējus, kad “galvu medības” izpletās plašumā, dažās nozarēs pat spiegu filmu stilā.

Kā darba devējiem atrast labu darbinieku? Atbildes no vadošajiem Latvijas rekruteriem (1) 03.08.2017 15:02

Reizēm nākas uzklausīt tuvinieku, draugu vai kolēģu sūdzības saistībā ar “normāla darba” trūkumu. Tomēr, atliek tikai parunāt ar vadītājiem – un jūs dzirdēsiet pavisam citu sūdzību: “nav normālu darbinieku”. Vai nu mūsu valsts dzīvo “šķērēs” un cilvēki nekad viens ar otru nesatiekas, vai nu viņi neprot sarunāties un vienoties savā starpā.

61% darbinieku turpina strādāt arī atvaļinājuma laikā 03.08.2017 11:34

Ir atvaļinājumu laiks, kad virknē uzņēmumu darbinieki steidz ieplānot savu atpūtu, taču ir arī darbinieki, kuri dažādu iemeslu dēļ izvēlas nedoties atvaļinājumā. Vai darba devējam šāds darbinieks ir liels ieguvums, vai arī tas signalizē par nepilnībām uzņēmuma darbinieku politikā? Vai darba devējam būtu jāpierunā darbinieks izmantot atvaļinājumu, un, kas ir lielāks ieguvums uzņēmumam – darbinieks, kurš strādā nepārtraukti, arī virsstundas, vai arī atpūties un restartējies darbinieks? Un kā pašam darba devējam deleģēt pienākumus, un, uz brīdi noliekot malā vadības stūri, doties atvaļinājumā?

Ceļā uz darbu starptautiskā uzņēmumā – ar ko sākt? (1) 31.07.2017 11:54

Veiksmīga pieteikuma un darba intervijas pamata priekšnosacījumi vairumam darba meklētāju ir zināmi, taču atsevišķi aspekti atšķiras, ja karjeru nolemts saistīt ar darbu starptautiskā uzņēmumā. Iespēja pilnveidot gūtās zināšanas un attīstīt Latvijā sākto karjeru uzņēmuma filiālēs ārzemēs vilina daudzus. Kā pārliecināt darba devēju par savu nolūku nopietnību? Pieredzē dalās starptautiskā biznesa procesu ārpakalpojumu sniedzēja Runway Latvia vadītājs Fredis Bikovs.

Uzņēmējus aicina iesaistīties 8. vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš” 25.07.2017 14:28

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina uzņēmējus un biznesa institūcijas kļūt par festivāla dalībniekiem un piedalīties 8. vides objektu festivālā “Ziemassvētku egļu ceļš”, kas risināsies no 2017. gada 8. decembra līdz 2018. gada 14. janvārim.

Desmit ieteikumi jauniešiem, kas meklē darbu 21.07.2017 20:23

2017. gada četros mēnešos pastāvīgā darbā bija iekārtojušies 6382 Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētie bezdarbnieki vecumā no 15 līdz 29 gadiem. Vidējais bezdarba ilgums šīs vecuma grupas bezdarbniekiem – 4 mēneši. Lai gan dažiem darba meklējumi ātri atnes vēlamos rezultātus, citiem pirmās darbavietas meklēšana ne vienmēr ir ātrs un vienkāršs process, tāpēc NVA speciālisti, kas ikdienā sniedz atbalstu jauniešiem bezdarbniekiem, piedāvā desmit ieteikumus jauniem cilvēkiem, kas meklē darbu.

Kintija Barloti: 12,5% no mūsu darba laika nozog laika zagļi 19.07.2017 11:37

Strādājam no agra rīta līdz vēlam vakaram, bet vienalga nevaram visu pagūt. Darbam paredzētās stundas šķietami kaut kur izkūp, un nepadarītie darbi sāk iekrāties – šādas situācijas gadījušās lielākai daļai no strādājošajiem, un tas nozīmē, ka uzdarbojušies laika zagļi. Tie darbojas pavisam nemanāmi, tāpēc ir ļoti būtiski prast tos atpazīt, lai varētu izskaust no savas ikdienas un strādāt daudz produktīvāk.

Kādi ir svarīgākie kritēriji, izvēloties portatīvo datoru? 28.06.2017 11:17

Kad sastopamies ar nepieciešamību iegādāties jaunu datoru, vadāmies pēc dažādiem kritērijiem. Kāds dod priekšroku pazīstamam un pārbaudītam zīmolam, cits vadās pēc atmiņas apjoma vai jaudas, vēl kāds – pēc cenas. Iespējas ir dažādas. Taču diezgan bieži mēdz gadīties, ka pircējiem nav ne jausmas, kā lai orientējas plašajā datoru piedāvājumā.

Noderīgi padomi, kas tev palīdzēs iegādāties lietotu auto (1) 27.06.2017 11:26

Gada siltā sezona ir laiks, kad daudzi domā par automašīnas iegādi – tiek izskatīti sludinājumu portāli, apmeklēti auto plači un aptaujāti paziņas. Ne visiem ir iespējas iegādāties tikko no rūpnīcas izlaistu automašīnu, taču lietota spēkrata iegāde, kā zināms, var būt visai sarežģīts process. Kam pievērst uzmanību, iegādājoties lietotu auto, lai pēc tam nenāktos vilties? Lūk, daži ieteikumi.

Mobilais trafiks - kā to dabūt un kā pielietot? 26.06.2017 11:33

Īsziņa ir viens no ātrākajiem un vienkāršākajiem veidiem, kā uzrunāt klientus – turklāt daudzus vienlaicīgi, tomēr arī šis nav vienkāršs mārketinga instruments, ar ko neierobežoti “spēlēties” – var sanākt “pārdozēt”, kas nebūt nebūs tas mērķis, ko vēlamies sasniegt.

Izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu nozarē strādājošos aicina būt vērīgiem 01.06.2017 14:48

Analizējot Valsts darba inspekcijas (VDI) rīcībā esošos statistikas datus un nodarbinātības tendences kopumā, secināms, ka izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu nozare (HORECA) nereģistrētās nodarbinātības un nelaimes gadījumu iespējamības aspektā ir viena no riska nozarēm Latvijā, tāpēc nozarē strādājošie aicināti pastiprinātu uzmanību pievērst gan darba līgumu esamībai, gan darba aizsardzības prasību ievērošanai uzņēmumā u.c. Šis jautājums kļūst īpaši aktuāls vasaras mēnešos, jo nozarei raksturīgs sezonāls darbinieku skaita pieaugums.

Kā iekārtoties labā darbavietā: Latvijas vadošo “rekrūteru” pieredze 30.05.2017 18:19

Laiku pa laikam, katrs sastopas ar darba meklējumiem. Mēs sapņojam iekārtoties augsti apmaksātā, prestižā amatā, iekļauties draudzīgā un atsaucīgā kolektīvā, realizēt savu profesionālo aicinājumu. Taču neprotam pasniegt savas profesionālās prasmes, iemaņas, dažreiz – “izgāžam” sarunas ar kompāniju, kurā sapņojam strādāt.

Iznāk grāmata “Kā rekrutēt veiksmīgāk”, kas atklāj sociālo portālu priekšrocības darba devējiem kandidātu uzrunāšanā 23.05.2017 22:31

Grāmatas autore Inga Daliba, profesionālās izaugsmes konsultante un rekrutiere, uzņēmēja, DarbaGuruvadītāja unblogere, grāmatu radījusi ar mērķi “palīdzēt uzņēmumiem atrast efektīvākos veidus kandidātu uzrunāšanā un atrast vispiemērotāko kandidātu”. Autores stāstījums balstās bagātā praktiskajā pieredzē, to papildina vizuālie materiāli. Grāmatas auditorija ir vidējo un mazo uzņēmumu vadītāji, personāla atlases speciālisti, darba meklētāji un karjeras veidotāji. Grāmata iznākusi apgādā“Mansards”, un 19. maijā norisinājās tās svinīgā atklāšana “Birojnīcā”.

Kā sasniegt savus finansiālos mērķus? (1) 15.05.2017 16:36

Pozitīvas pārmaiņas personīgajās finansēs gandrīz vienmēr sākas ar mērķu uzstādīšanu. Tas ir ļoti svarīgi, jo labs, stratēģisks un pārdomāts finanšu mērķis ļaus daudz vieglāk sasniegt vēlamo rezultātu, tomēr ne visiem tas palīdz. Ja neizdodas sasniegt savus finanšu mērķus, iespējams jūs kaut ko darāt nepareizi vai par kaut ko esat piemirsis. Lai vai kā, šeit būs padomi, kas ļaus sasniegt gandrīz jebkuru uzstādīto finanšu mērķi.

2018. gada Latvijas budžets tiks sastādīts 22. aprīlī 19.04.2017 09:21

Ekonomikas un kultūras augstskolā 22. aprīlī norisināsies lietišķā spēle studentiem, kuras mērķis – sastādīt un apstiprināt alternatīvu Latvijas budžetu 2018. gadam.

Aicina piedalīties izsolē par ekskluzīvām tiesībām piegādāt produkciju pasākumā “Līgosim Krastmalā!” 18.04.2017 16:04

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina izsoli iegūt ekskluzīvas tiesības un piegādāt uzņēmuma produkciju pasākuma “Līgosim Krastmalā!” tirdzniecības dalībniekiem.

Nākamā lapa