Nākamā lapa

Stilīgi oldtaimeri, ko izglāba Fazs Taunšends un Tims Šavs 23.03.2017 13:21

Senas mašīnas glabā atmiņas un ir daļa no ģimenes vēstures, tādēļ nav nekāds pārsteigums, ka garāžās var atrast īstus, kaut sarūsējušus dārgumus. Taču, ja nepietiek spēka un naudas to restaurēšanai, atliek vien cerēt uz klasisko auto mīļotāju atbalstu.

Latvijā radīts ekskluzīva dizaina motocikls 21.03.2017 15:12

No 24. līdz 26. martam izstādē „Atpūta un sports 2017” Ķīpsalā līdzās motocikliem, kvadricikliem, laivām, jahtām un velosipēdiem varēs aplūkot arī Latvijā radītu ekskluzīvu dizaina motociklu „Night Nomad”. Šis eksemplārs lieliski iederētos pat Discovery Channel tūninga raidījumos!

Kā samazināt izmaksas par personīgo transportu? 07.03.2017 15:05

Personīgo transportu daudzi uzskata par nepieciešamību, taču tas nebūt nav lēts prieks. Nereti tieši personīgais transports ir viena no lielākajām budžeta sastāvdaļām, turklāt, transportlīdzekļa uzturēšana saistās arī ar dažādiem neplānotiem izdevumiem. Piemēram, ja transportlīdzeklis saplīst, ir jāmeklē visi kredīti internetā un kāds no tiem jāizvēlas, lai tūlīt salabotu savu auto. Tas tiešām var radīt finansiālas grūtības, taču citas izejas bieži vien vienkārši nav. Par laimi, ir daudz dažādu veidu, kā samazināt izmaksas par personīgo transportu bez lieliem upuriem.

Kā uzlabot braucēja karmu jeb stereotipi uz ceļiem 27.02.2017 12:56

Ja autovadītāji vairāk koncentrētos uz galveno, proti, braukšanu un nokļūšanu galamērķī, kā arī vairāk sekotu līdzi apkārt notiekošajam uz ceļa, tad nelielo ceļu satiksmes negadījumu būtu mazāk un, iespējams, pat mazāk ceļa zīmju, uzskata autoskolas “Vanags” direktors Dainis Uzuliņš.

Toyota ir pirktākais auto zīmols pasaulē un Baltijā 22.02.2017 11:48

Toyota ir Baltijas valstīs pārdotākais automobiļu zīmols — pērn pārdotas 8397 jaunas Toyota automašīnas, kas ir par 1452 automobiļiem vairāk nekā gadu iepriekš. Kopumā Toyota tirgus daļa Baltijā augusi par 12 %, kas ir vislielākais tirgus daļas pieaugums segmentā, salīdzinot ar 2015. gadu. Kopumā Baltijas valstīs 2016. gadā reģistrēts ap 70 000 jaunu automašīnu — katra astotā jaunā reģistrētā automašīna Baltijas valstīs ir bijusi tieši Toyota.

BMW 5.sērijas jaunākā, septītā paaudze – tehnoloģiski inovatīvākais auto biznesa sedanu klasē 20.02.2017 10:09

No sestdienas, 11.februāra, visā pasaulē, tai skaitā Latvijā pircējiem kļūst pieejams BMW 5.sērijas jaunākais, septītās paaudzes G30 modelis, kas vienlaikus ir arī viena no pirmajām BMW grupas nākotnes stratēģijai NEXT atbilstošajām automašīnām, pastāstīja “Inchcape Motors Latvia” BMW grupas direktors Ivars Norvelis.

Jaunā CO2 nodeva – ieguvums lielo auto īpašniekiem 13.12.2016 10:16

Valdības apstiprinātā jaunā kārtība auto ikgadējās ekspluatācijas nodevas aprēķināšanai pēc CO2 izmešu rādītājiem tika ierosināta ar skaļu mērķi – likt vairāk maksāt premium klases auto īpašniekiem. Tomēr šīs izmaiņas varētu būt labākais, kas noticis Latvijas mazlietoto auto tirgū pēdējo gadu laikā. Veicot dažus vienkāršus aprēķinus, redzams, ka patiesībā lielākajai daļai pēdējo gadu premium klases auto ikgadējā nodeva būtiski samazināsies - skaidro autosalona BALTIE eksperts Kārlis Eidis.

3 lietas, kas ziemā jāatceras moderno auto īpašniekiem 16.11.2016 13:47

Ziema ir gada tumšākais, slidenākais un visādi citādi bīstamākais laiks autobraucējiem. Lai atvieglotu braukšanu ziemā, mūsdienu automašīnas ir aprīkotas ar modernām tehnoloģijām, kas ievērojami palīdz autovadītājam savaldīt savu spēkratu un izkulties no sarežģītām situācijām. Ja vien mākam šīs iespējas pareizi pielietot.

Speciālista viedoklis: ceļu remontu izmaksas būtu daudz zemākas, ja regulāri tiktu atjaunota asfaltbetona virskārta” 01.11.2016 12:34

Lai gan tuvojas ziema, uz valsts galvenajiem un reģionālās nozīmes autoceļiem visā valsts teritorijā turpinās ceļu būvdarbu sezona. Ceļš, uz kura gulst asfalts, parasti tiek būvēts vairākās kārtās – apakšā ir nesošā kārta, kura var izturēt lielu slodzi, tad augšā tiek uzklāta dilumkārta, kas ir divus līdz sešus centimetrus bieza. Tā, pēc konkrēta laika perioda, ir sistemātiski jāatjauno. Kad uz ceļa ir parādījušās bedres, jau ir par vēlu atjaunot dilumkārtu, jo saistvielu bitumenu ietekmē UV stari un laika apstākļi, tas oksidējas un bojājas. Parādoties bedrēm, jāmaina gan virskārta, gan apakškārta. Tikmēr, ja regulāri tiktu atjaunota virskārta, tas krietni palielinātu ceļu kalpošanas laiku un būtu mazāki izdevumi tā atjaunošanai.

Ķīpsalā ieripos Latvijā radīts pašbraucošs auto! 17.10.2016 14:42

Divas dienas, 20. un 21. oktobrī, līdzās viedajam putnam – dronam, robotam ¬– šotiņu salējējam, 3D printerim lietošanai mājās un citām viedierīcēm izstādē „RIGA COMM 2016” Ķīpsalā būs aplūkojams arī Latvijas zinātnieku radīts pašbraucošs auto.

"SĒŅU MISTĒRIJAS 2016" - Latvijas antīko automobiļu kluba Padomju tehnikas sekcijas sezonas noslēguma pasākums 23.09.2016 13:24

2016. gada 24.-25. septembrī norisināsies Latvijas antīko automobiļu kluba Padomju tehnikas sekcijas sezonas noslēguma pasākums "SĒŅU MISTĒRIJAS 2016".

Pasākumā piedalīsies ap 35 restaurētām pagājušā gadsimta 50.-80. izlaiduma gada automašīnām ar vairāk nekā 100 dalībniekiem.

Braucienā būs redzami vecā "Latvija RAF 977", "Pobeda M20", tautā sauktie "kārlīši" "Moskvič 400" un "Moskvič 401", retais universāls "Volga GAZ 22", zināms kā "vabolīte" "ZAZ 965" un citas padomju rūpniecības ražotas automašīnas.

Pareizo riepu izvēle tavam auto - Svarīgākie kritēriji, kas jāievēro! 22.09.2016 09:29

Līdz ar palēnu, bet neatvairāmu rudens un ziemas iestāšanos, pienācis brīdis, kad autovadītājiem jāsāk domāt par savu automašīnu riteņiem un to nepieciešamību apaut ar ziemas riepām.

3 faktori, kas nosaka izdevīgāko brīdi auto iegādei 21.09.2016 11:21

Plānojot kādu lielāku pirkumu, vienmēr vēlamies iegūt pēc iespējas izdevīgāku cenu un daudzās jomās to nosaka pirkuma izdarīšanas laiks – tāpat ir arī ar automašīnas iegādi. Tomēr viedokļi atšķiras - kurš tad ir labākais laiks auto iegādei – ziema vai vasara? Vai arī tas ir brīdis, kad kaimiņš vairs negrib maksāt sava auto līzingu?

Lai sakārtotu ceļu nozari, ir nepieciešama ne tikai nauda, bet arī skaidra nostāja, kad un kā to izmantot 08.09.2016 09:23

Nesen pēc satiksmes ministra Ulda Auguļa iniciatīvas izveidotā ekspertu grupa prezentēja savu redzējumu par autoceļu sakārtošanas modeli – galvenie ieteikumi: veikt visu Latvijas ceļu izvērtējumu, ceļu fonda vai speciālā budžeta atjaunošanu, nodrošināt aizņēmumu iespējas, izšķirties par ceļu lietošanas maksājumu piesaisti ceļu remonta finansējumam, kā arī ieteikt nodokļu un nodevu pārskatīšanu transporta jomā. Kā uzņēmējs autoceļu nozarē ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi varu tikai uzslavēt Satiksmes ministriju, ka ūdeņi ir sakustējušies. Taču ir jādomā ne tikai par to, ka ceļiem nepieciešama nauda, bet arī par to, kad un kā to izmanto. Piemēram, vai labāk nebūtu izsludināt iepirkumus ziemā, lai jau maijā zinātu, kur iedurt lāpstu, nevis remontdarbus sākt tuvojoties rudenim?

5 riski pērkot auto Vācijā 07.09.2016 17:23

Meklējot sev jaunu automašīnu, bieži nākas secināt, ka Latvijā izvēles iespējas ir ierobežotas un izvēlētais auto modelis tiek meklēts arī ārvalstīs. Tas ir loģisks solis, jo lietotu auto sapņu zemē Vācijā varam nokļūt ar vien 25 eiro vērtu lidojumu, bet tur mūs sagaida auto potenciāli labākā stāvoklī un plašākā izvēlē. Vienlaikus, uzņemoties auto pirkt ārvalstīs, ir savlaicīgi jāparedz kā nodrošināties pret krāpniecību un nenopirkt auto ar dažādiem pārsteigumiem bonusā.

Vieglākais veids, kā palielināt ienākumus, ir samazināt izdevumus 01.09.2016 10:31

Cik reizes nav nācies dzirdēt par to, ka kāds laimīgais, kas kādā loterijā ir vinnējis vairākus miljonus, jau pēc pāris gadiem ir iztērējis laimēto naudas summu. Kā gan tas ir iespējams? Tāpat nereti nākas redzēt biznesmeņus, kuru uzņēmumi bankrotē, bet nav saprotams, kādēļ tas ir noticis. Vai zināt, cik daudz ir tādu ģimeņu, kas savu mantojumu ir zaudējuši neticami īsā laikā, jo ir izturējušies pret to vieglprātīgi. Atbilde uz šiem jautājumiem ir viena – šie cilvēki ir izšķērdīgi un pārsteidzīgi tērējuši savus līdzekļus. Lai arī cik daudz naudas mums būtu, mēs to itin viegli varam iztērēt, ja mēs to tērējam nepārdomāti un nelietderīgi.

Jau tradicionāli Rīgas svētkos pulcēs daudzus moto sporta cienītājus un spēkratu īpašniekus 11.08.2016 12:26

Rīgas 815. gadadienas svētkos pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti uz vienu no lielākajām svinību norises vietām - 11. novembra krastmalu, kur 13. augustā gan pie lielās skatuves, gan Eksporta ielas posmā (starp Muitas un Miķeļa ielu) no pulksten 11.00 līdz 17.00 notiks sacensību “Rīgas kauss 2016” un konkursa “Latvijas Gada motocikls 2016” aktivitātes.

Apdrošinātājs BALTA turpmāk OCTA cenas aprēķinā ņems vērā soda punktus 26.07.2016 16:40

„Apzinīgajiem autovadītājiem nav jāmaksā par tiem, kuri ikdienā aizmirst par disciplīnu uz ceļa,” ir pārliecināts Uldis Dzintars, apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) tehniskais direktors. Ar mērķi veicināt satiksmes drošību un atbalstīt godīgākos autovadītājus turpmāk apdrošināšanas sabiedrības BALTA OCTA polises cenas aprēķinā tiks ņemta vērā ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu uzskaites punktu sistēma.

"RAF REUNION RALLY 2016"- Latvijas antīko automobiļu kluba Padomju tehnikas sekcijas pasākums 22.07.2016 12:01

2016. gada 23.-24. jūlijā tiek organizēts pirmais starptautiskais RAF "Latvija" mikroautobusu salidojums post RAF vēsturē "RAF Reunion Rally 2016".

Salidojumā piedalīsies 20 RAF- Latvija mikroautobusi un vairāk nekā 60 dalībnieku no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un Ukrainas. Brauciena starts notiks 23. jūlijā no plkst. 9:00 līdz 10:00 Rīgā, AB Dambī. Tālāk turpināsies Ogrē, Jelgavā un 24. jūlijā Rīgā.

No šodienas iebraukšana Jūrmalā par maksu 01.04.2016 11:47

No piektdienas, 1.aprīļa, līdz 30.septembrim, iebraucot Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, spēkā iebraukšanas maksa. Tāpat kā iepriekšējos gados vienreizējas iebraukšanas maksa ir divi eiro.Visu gadu auto novietošana Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas. Rudens un ziemas periodā, no 1.oktobra līdz 31.martam, par iebraukšanu kūrortpilsētā nodeva nav jāmaksā.

Volvo Trucks radījis īpašu - Latvijai veltītu automašīnas modeli 25.03.2016 14:18

Par godu Volvo Trucks 20 gadu darbībai Latvijā, ir radīts īpašs Volvo FH modelis “Latvia 20 Edition”, kas pircējiem no 18. marta ir pieejams vien 20 eksemplāros.

Izstādē „Auto 2016” – no praktiskā „Hyundai i20” līdz muskuļotajam „Ford Mustang” 21.03.2016 16:23

No 15. līdz 17. aprīlim Ķīpsalā notiks lielākā autoindustrijas izstāde Baltijā “Auto 2016”, kur jauno vieglo un apvidus automobiļu ekspozīcijā būs arī Latvijas mēroga auto pirmizrādes. Dalībnieku gatavošanās izstādei notiek pilnā sparā, un jau šobrīd, mēnesi pirms izstādes, daži ir atklājuši savas kārtis.

Pasaules čempionāts Motofrīstailā atgriežas Rīgā! 07.03.2016 10:31

Ar jauniem trikiem 2016. gada 15. oktobrī Arēnā “Rīga” atgriežas Pasaules čempionāta Motofrīstailā Latvijas Grand Prix izcīņa.

8 pamatnoteikumi, kā vadīt auto, ja esat grūtniece 26.01.2016 09:25

Sievietes jau sen ir apsēdušās pie auto stūres un daudzas no tām vada auto pat labāk par vīriešiem. To nevar apstrīdēt. Taču sieviešu dzīvē ir situācijas, kad pie auto stūres labāk nesēsties, un šeit nav runa par braukšanu alkohola reibumā. Šāda situācija attiecināma tikai uz vājā dzimuma pārstāvēm un tā ir grūtniecība. Var rasties jautājums: kāpēc? Atbilde ir vienkārša: auto vadīšana pa mūsu ceļiem ir viens vienīgs stress, kas nav ieteicams sievietēm stāvoklī. Taču, ja sieviete izcili vada mašīnu un gūst no tā prieku un baudījumu, aizliegt viņai braukt nav iespējams. Tāpēc labāk brīdināt un sniegt dažus noderīgus padomus.

Arktiskā dīzeļdegviela 28.10.2015 12:00

Sākoties aukstākam laikam, kad gaisa temperatūra naktī pazeminās zem 0°C grādu atzīmes, ir svarīgi parūpēties, lai automašīnas bākā būtu laika apstākļiem piemērota dīzeļdegviela. Lai gada aukstajā periodā autovadītājiem nenāktos saskarties ar dažādām tehniskām automašīnas problēmām, jālieto arktiskā dīzeļdegviela.

Kampaņā „Pārsteidz ziemu!” jau ceturto gadu piedāvās bez maksas pārbaudīt auto pirms ziemas 22.10.2015 13:58

Ziema nereti pārsteidz nesagatavotus gan Latvijas autobraucējus, gan ceļu uzturētājus, tāpēc vējstiklu slotiņu Champion un auto spuldžu Osram oficiālais izplatītājs Latvijā – uzņēmums „Getz Bros. & Co. (Latvia)” sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju, apdrošināšanas kompāniju „Seesam Insurance AS”, riepu ražotāju „Bridgestone” un Latvijas Autoinženieru asociāciju no 23. oktobra līdz 7. novembrim jau ceturto gadu pēc kārtas piedāvās bezmaksas pārbaudi tiem automašīnu mezgliem, kas nodrošina drošu braukšanu ziemā.

Kā izskaust agresīvu braukšanu uz Latvijas ceļiem? 21.10.2015 16:56

Nereti uz Latvijas ceļiem varam sastapties ar agresīviem autovadītājiem, kuri nepamatoti palielina braukšanas ātrumu, izpilda bīstamus apdzīšanas manevrus, cenšas izaicināt pārējos ceļu satiksmes dalībniekus, kā arī veic citas riskantas darbības. Kā norāda Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas rektore Daina Voita, kas darbojas neiropsiholoģijas jomā un ir ieguvusi sertifikātu par satiksmes psiholoģijas pamatkursa apguvi, galvenie iemesli šādai agresijai pie stūres ir stress, slikts garastāvoklis, laika grafiki, kavēšana, kā arī citi personīgi iemesli un no tiem izrietošas sakāpinātas emocijas. Tāpat kā lielu problēmu var minēt vispārējo sabiedrības līmeni, kurā nav nosodījuma, ja tiek pārkāpti ceļu satiksmes noteikumi. Tādēļ rodas jautājums – kā radīt drošāku ceļa satiksmi Latvijā un kā mazināt agresīvu braukšanu?

Ko par vīrieti stāsta automašīnas vadīšanas veids 16.10.2015 17:06

Dažādi cilvēki, veicot it kā vienu un to pašu darbību, rīkojas pavisam atšķirīgi. Tas attiecas arī uz automašīnas vadīšanu. Interesanti, ka pēc tā pat varot noteikt, kādas ir šī autovadītāja rakstura iezīmes.

Motokrosa fanus aicina palīdzēt Salvim Freimanim 21.08.2015 12:21

Salvis Freimanis- motokrosa fanāts, kurš atveda uz Latviju visaugstākā mēroga motokrosa sacensības un ilgstoši tās organizēja Ķeguma Zelta zirga trasē, šobrīd ir piekalts ratiņkrēslam un viņam nepieciešama ārstēšana, kas prasa prāvus resursus, tāpēc viņam nepieciešama mūsu palīdzība. Portālā Sportacentrs.com publicēts emocionāls raksts par žurnālistu un motokrosistu viesošanos Salvja mājās Bolderājā. Piedāvājam nelielu ieskatu materiālā un aicinām palīdzēt cilvēkam, kura veselība, iespējams, palikusi vietā, kas gadiem ilgi dāvāja prieku tūkstošiem motokrosa fanu- motokrosa trasē.

"LATGALES RIPULIS 2015" - Antīko automobiļu kluba Padomju tehnikas sekcijas sezonas atklāšanas pasākums 20.05.2015 18:22

2015. gada 23.-24. maijā norisināsies Antīko automobiļu kluba Padomju tehnikas sekcijas sezonas atklāšanas pasākums "LATGALES RIPULIS 2015". Pasākumā piedalīsies ap 50 restaurētām pagājušā gadsimta 50.-80. izlaiduma gada automašīnām ar vairāk nekā 100 dalībniekiem.

Audi bezpilota vadības tehnoloģija: centrālais autovadītāja palīgsistēmu vadības panelis 18.05.2015 19:01

Šobrīd izstrādes stadijā esošo Audi nākotnes bezpilota vadības sistēmu pamatā ir centrālais autovadītāja palīgsistēmu vadības panelis (zFAS). Šī izcilā tehnoloģija, kas izmanto progresīvākos un jaudīgākos procesorus, tuvākajā nākotnē pamazām tiks iestrādāta modeļu klāstā. Tas ir galvenais sasniegums ceļā uz automatizētu automobiļa vadību, kas turklāt demonstrē Audi vadošo lomu bezpilota vadības jomā. Līgums par sērijveida ražošanu ir noslēgts ar tehnoloģiju izstrādātāju Delphi.

Ar tradicionālo motociklu parādi atklās 2015.gada motosezonu 22.04.2015 18:24

Ik gadu pavasaris ir laiks, kad no ziemas guļas tiek izvilkti dažāda kaluma motocikli. Par tradīciju ir kļuvuši arī sezonas atklāšanas svētki pie t/c „Mols” un motociklistu parāde, kas šogad notiks 26. aprīlī, ļaujot vienkopus satikties daudziem moto entuziastiem un visiem interesentiem iepazīties ar motobraucējiem, viņu spēkratiem un to ekipējumu.

Ekstrēmais „DTV Shredder“,kurš apvieno skrituļdēļa, tanka un visurgājēja labākās īpašības 21.04.2015 15:37

Ko iegūst, ja krusto skrituļdēli ar tanku un visurgājēju? Tiek iegūts jauns un ekstrēms pārvietošanās līdzeklis bezceļa apstākļos – „DTV Shredder“. Pirmo reizi Latvijā tas tiks prezentēts izstādē „Nature Expo 2015“, kas notiks jau šajā nedēļas nogalē – no 24. līdz 26. aprīlim.

Volkswagen piešķirtas trīs 2015. gada Red Dot dizaina balvas 20.04.2015 18:02

Prestižā starptautiskā dizaina balva piešķirta modeļiem Passat, Passat Variant un Golf Sportsvan

Nissan LEAF pārtop par iespaidīgu un tumsā spīdošu gleznu! 14.04.2015 11:14

Izmantojot tumsā spīdošo LEAF, Nissan ir radījuši iespaidīgu mākslas darbu - 207,68 m2 lielu pašportretu.

Pirmo reizi Rīgā atklāta izstāde, kas apvieno motociklus un mākslu 10.04.2015 10:50

„Latvijas Gada Motocikls 2015” titula pretendenti, latviešu modelistu veidoti motociklu modeļi, gleznas, kas veltītas moto tēmai, un īpaši dažādu motociklu braucēju tērpi un aksesuāri no 7. līdz 26. aprīlim apskatāmi vienuviet unikālā izstādē t/c „Mols”.

Latvietis tuvojas „Harley Davidson Discover More 2015 competition” finālam 08.04.2015 13:09

Latvietis Mārcis Zariņš starp 10 000 dalībniekiem ir iekļuvis „Harley Davidson Discover More 2015 competition” otrajā kārtā. Šobrīd interneta vietnē „Youtube.com” ir apskatāms video klips, kuru kopīgojot, iespējams atbalstīt motociklista sapni piedalīties Harley Davidson konkursa finālā.

Superauto „Ultima GTR” – ātrāks pat par Mihaela Šūmahera vadīto „Ferrari” 08.04.2015 12:38

No 10. līdz 12. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā autoindustrijas izstāde „Auto 2015”, kuras krāsainākā un skaļākā sadaļa būs Baltijā lielākais autotūninga šovs “Auto Exotica 2015”. Apmeklētājus priecēs gan Latvijā vēl neredzēti tūninga projekti no visas Eiropas, gan arī superauto, kas pārspējis pat braukšanai pa trasi paredzēto “Ferrari” ar pašu lielmeistaru Mihaelu Šūmaheru pie stūres.

No 1.aprīļa Jūrmalā ir spēkā iebraukšanas maksa 01.04.2015 15:39

No trešdienas, 1.aprīļa, līdz 30.septembrim, iebraucot Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, ir jāmaksā nodeva divu eiro apmērā. Elektromobiļiem iebraukt kūrortpilsētā atļauts bez maksas. Rudens un ziemas periodā, no 1.oktobra līdz 30.martam, par iebraukšanu kūrortpilsētā nodeva nav jāmaksā

6 lietderīgi padomi par riepu maiņu 30.03.2015 17:49

Pavasarīgie laika apstākļi, kas piemeklējuši Latviju marta otrajā pusē, veicinājuši jautājuma par ziemas riepu nomaiņu uz vasaras riepām aktualitāti. Latvijas sporta meistars autorallijā un autoservisa „VRR auto” vadītājs Arvis Vecvagars sagatavojis sešus noderīgus padomus, kas ikvienam autobraucējam palīdzēs pienācīgi sagatavot savu automašīnu vasaras sezonai.

Nākamā lapa