Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Auto iegāde sadarbībā ar ONEfinance

Redakcija
Redakcija

Automašīnas iegāde ir nopietns lēmums jebkurā vecumā. Ne tikai tādēļ, ka rūpīgi un pārdomāti jāmeklē piemērots auto par tirgus cenai atbilstošu samaksu, bet arī jāņem vērā, vai varat atļauties to, ko vēlaties pirkt. Mēdz būt situācijas dzīvē, kad jūtat, ka vecā automašīna, ar kuru līdz šim ikdienā pārvietojaties, ir savu laiku nokalpojusi un prasa ieguldīt līdzekļus remontā, bet jaunu nevarat šobrīd atļauties, jo nav pietiekami daudz naudas iekrāts. Varbūt Jūsu ģimene ir kļuvusi lielāka, un tādēļ nepieciešams iegādāties lielāku auto, kas būtu piemērotāks braucieniem kopā ar bērniem.

Ja diezgan tuvā nākotnē ir nepieciešams iegādāties jaunu automašīnu, ne vienmēr ir jāmeklē palīdzība pie radiem un draugiem, lai aizņemtos naudu auto iegādei. Ir vēl cits risinājums, kas var palīdzēt tikt galā ar situāciju un iegādāties nepieciešamo automašīnu – auto līzings. Izpētot piedāvājumu un nosacījumus, vienojoties ar kreditēšanas kompāniju par izdevīgāko un piemērotāko piedāvājumu, varat ātrā laikā tikt pie jauna transportlīdzekļa ģimenes vajadzībām, ikdienai vai darba braucieniem. Turklāt auto līzingu ir iespējams saņemt arī tad, ja vēlaties iegādāties lietotu automašīnu, nevis pilnīgi jaunu no salona.

Pirms auto iegādes noteikti jāņem vērā vairāki faktori. Svarīgi, lai tā būtu piemērota tieši Jūsu vajadzībām. Ja Jums ir ģimene ar bērniem, tad pievērsiet īpašu uzmanību ne tikai tam, lai tā būtu pietiekami liela ar plašu salonu un ietilpīgu bagāžnieku, bet arī droša un ērta. Ja automašīna nepieciešama gariem darba braucieniem, tad ir vērts pievērst uzmanību degvielas patēriņam un varbūt pat izvēlēties auto ar dīzeļdegvielu vai autogāzes sistēmu. Tāpat arī tad ir vērts pievērst uzmanību automašīnām ar jaudīgāku dzinēju, un noteikti būtiska nozīme arī būs komfortam, lai Jūs ērtāk justos automašīnā, braucot lielus attālumus.

Kad esat izvēlējies automašīnu, kas ir gan piemērota šī brīža situācijai Jūsu dzīvē, kā arī cena šķiet pieņemama, un esat nolēmis pieteikties auto līzingam, tad atliek sazināties ar kreditēšanas kompāniju, kas palīdzēs Jums tikt pie kārotā auto. Kreditēšanas kompānija ONEfinance piedāvā iegūt automašīnu, kuru esat noskatījis, bez pirmās iemaksas. Līzinga summa, kuru iespējams saņemt, ir no 1000 EUR līdz pat 25 000 EUR, atmaksājot saņemto līzinga summu termiņā līdz pat 6 gadiem. Piesakoties ONEfinance.lv auto līzingam, Jūsu pieteikums tiks izskatīts vienas stundas laikā, un, saņemot pozitīvu atbildi, jau tajā pašā dienā varēsiet sākt kārtot papīrus, lai tiktu pie noskatītās automašīnas. Ātri, vienkārši un izdevīgi, lai finansiālā situācija nebūtu šķērslis automašīnas iegādes atlikšanai!