Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Volkswagen piešķirtas trīs 2015. gada Red Dot dizaina balvas

Redakcija
Redakcija

Prestižā starptautiskā dizaina balva piešķirta modeļiem Passat, Passat Variant un Golf Sportsvan

Red Dot dizaina balvas laureātu vidū šogad ir Passat, Passat Variant un Golf Sportsvan. Tādējādi Volkswagen ir izdevies iegūt trīs augstu vērtētos starptautiskos apbalvojumus kategorijā „Produktu dizains“.

Astotās paaudzes Passat un Passat Variant ir atzīti par inovatīvākajiem automobiļiem savā klasē. Tāpat tie uzstāda standartus kvalitātes, komforta, braukšanas kvalitātes un, protams, dizaina jomā. Izteiksmīgu un spēcīgu izskatu jaunajam Passat piešķir dinamiskās priekšējās daļas proporcijas ar gaisa ieplūdes atverēm, kas iestiepjas sānos, savukārt eleganci vairo garais un pazeminātais dzinēja pārsegs, īsās pārkares un gara riteņu garenbāze.

Vēl viens pievilcīga un dinamiska automobiļa dizaina piemērs ir Golf Sportsvan. Modelim raksturīgās dizaina iezīmes ir garie sānu logi ar diviem papildu logiem (A un D balstu zonā) un garais siluets. „Golf klāsta minivens“ piedāvā daudzpusīgu salonu ar garenvirzienā pielāgojamu aizmugurējo sēdekli. Neskatoties uz tā kompaktajiem izmēriem, modelī Golf Sportsvan ir daudz vietas pieciem cilvēkiem un bagāžai pat garākiem pārbraucieniem.

Red Dot dizaina balva šogad tiek pasniegta 60. reizi — produktu dizaina kategorijā tā tiek uzskatīta par izcila dizaina kvalitātes aplicinājumu. Red Dot žūrijā ir plaši atzīti dizaineri, profesori un dizaina žurnālisti no 25 valstīm. Viņi visi ir speciālisti savā jomā un pieņem lēmumus pilnīgi objektīvi.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv