Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Šajā nedēļas nogalē iespaidīgas motokrosa sacensības Viļakā

Redakcija
Redakcija

22. un 23. jūlijā Viļakas moto trasē “Baltais Briedis” norisināsies vērienīgākais šī gada motokrosa pasākums Latgalē. Sestdien, 22. jūlijā, trasē pirmo reizi Latvijas motokrosa vēsturē tiks noskaidroti ātrākie Latvijas/Igaunijas čempionāta blakusvāģu un kvadarciklu klašu braucēji, bet svētdien, 23. jūlijā pirmo reizi šajā reģionā tiks aizvadīts Latvijas Nacionālā Reģionu kausa 3. posms, kur solo motociklu klasēs tiks noskaidroti ātrākie braucēji.

Pirmajā dienā, 22. jūlijā, Viļakā tiksies paši ātrākie Baltijas valstu sportisti, lai Latvijas teritorijā vēl nebijušā motokrosa sacensību nolikumā noskaidrotu labākos blakusvāģu un kvadraciklu braucējus. Sestdien uz starta līnijas stājoties vairāk nekā 50 ekipāžām, kuras sadalītas divos braucienos, sacentīsies labākie vietējie un kaimiņu valstu blakusvāģu braucēji, tajā skaitā arī pasaules elites ekipāža – Jānis Daideris un Kaspars Stupelis. Savukārt kvadraciklu klasēs līdzi varēs just šā brīža Baltijas ātrāko sportistu sniegumam.

Kā atzina pasākuma organizators, MK "Motokruīzs" valdes loceklis Ēriks Eizāns: “Latvijā šāds sacensību salikums vēl nav redzēts – Viļakā pirmo reizi notiks gan Reģionu Kauss, gan apvienotais Latvijas/Igaunijas čempionāts, kas nozīmē to, ka mēs redzēsim labākos Latvijas, Igaunijas un citu tuvāko valstu sportistus, kuri vēlas saņemt punktus Igaunijas un Latvijas čempionāta kopvērtējumā.”

Savukārt svētdiena, 23. jūlijs moto trasē “Baltais Briedis” tiks veltīta solo motociklu klasēm, lai Latvijas Nacionālā Reģionu kausa ieskaitē, 3. posmā noskaidrotu ātrākos Latvijas braucējus. Latvijas Nacionālais Reģionu kauss ir jauns seriāls, kas radis popularitāti amatieru braucēju vidū, Latgales pusē tas norisināsies pirmo reizi. Tajā piedalās liels skaits Latvijas sportistu, kas vēlas pārbaudīt spēkus ar sev līdzīgiem braucējiem un pulcē lielu skaitu dalībnieku no Latvijas un viņu atbalstītāju.

Pirmie starti abās sacensību dienās paredzēti no plkst. 11:00

Ieejas maksa uz vienu dienu – 7 EUR, divas dienas 10 EUR. Pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām - ieejas maksa 3 EUR, bērniem līdz 10 gadu vecumam bez maksas. Autostāvvieta trases teritorijā 3 EUR.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv