Nākamā lapa

“Visa patiesība par laulības dzīvi” – Jūrmalā notiks kinolektorijs ar advokātu Aleksandru Dobrovinski 23.02.2018 17:31

24. februārī plkst. 18:00 viesnīcā TB Palace Hotel & Spa (Jūrmala, Pilsoņu 8) atkal gaidāma tikšanās ar pazīstamo Krievijas advokātu, rakstnieku, kolekcionāru un augstākās raudzes stāstnieku Aleksandru Dobrovinski.

Tests vīriem - vai esi labs vīrs 22.02.2018 17:25

Pēc tradīcijas ģimenes galva ir vīrs. Tiesa, tagad situācija ir mainījusies un bieži vien sieviete ir tā, kas rūpējas par saimniecību, audzina bērnus un arī remontē dzīvokli.
Tests palīdzēs jums novērtēt savstarpējās attiecības savā ģimenē un padomāt, ko tajās varētu mainīt vai nostiprināt nākotnē. Šoreiz uz jautājumiem ar "jā" vai "nē" lūgsim atbildēt vīrus.

Izdots spožs dārgakmens latviešu erotiskās literatūras žanrā 15.02.2018 19:40

Apgādā Kontinents iznākusi latviešu autores Ievas Sīmanes grāmata “Svētlaimes medniece”. Tā ir grāmata par iekāri un sievietes pašatklāsmi. Spožs dārgakmens latviešu erotiskās literatūras žanrā! 14. februārī Mākslas galerijas Grata JJ un MuseumLV telpās notika grāmatas atvēršanas pasākums.

PTAC brīdina: nepārmaksā par iepazīšanos internetā 15.02.2018 09:21

Mūsdienās iepazīšanās portāli ir kļuvuši par vienu no populārākajiem veidiem kā iepazīties ar jauniem cilvēkiem un atrast savu otro pusīti. Valentīndienā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – PTAC) aicina patērētājus būt uzmanīgiem, reģistrējoties tiešsaistes iepazīšanas portālos, un rūpīgi iepazīties ar portāla lietošanas noteikumiem, lai nenāktos pārmaksāt un prieku par otrās pusītes atrašanu neaizēnotu pārlieku lielais rēķins.

Tests - cik stipra ir jūsu seksuālā aizrautība 06.02.2018 22:30

Piedāvājam jums angļu psihologa V. Kolmana testu.

12 iemesli, kāpēc sekss ir veselīgs 02.02.2018 00:09

Brīdī, kad pārņēmusi slikta pašsajūta vai nomoka galvassāpēs,der padomāt, vai tiešām ir vērts attiekties no tuvības ar partneri. Zinātnieki ir pierādījuši, ka regulārs sekss pozitīvi ietekmē cilvēka pašsajūtu un organisma veselību.

Ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu - mīts vai patiesība? 31.01.2018 16:04

Kurš gan no mums nav dzirdējis šo viedo vecmāmiņu padomu, kas vēsta - ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Bet - vai arī mūsdienās šī senču paruna joprojām darbojas? Un kā īsti uztvert tās vēstījumu?

Vīriešu seksuālais raksturojums katrai horoskopa zīmei 28.01.2018 17:47

Kā zināms, labi saprasties ar savu otro pusīti ir svarīgi ne tikai praktiskajos jautājumos, daudz svarīgāka ir savstarpēja saskaņa gultā. tieši no tās atkarīgs jūsu kopdzīves ilgums un harmonija attiecībās. Tāpēc, pirms mest kauliņus kopā, pārbaudiet, vai jums ir pieņemamas parnera seksuālais raksturojums, kas katram zodiaka zīmes pārstāvim tomēr ir samērā atšķirīgs.

Sieviešu erotiskais horoskops 02.01.2018 00:07

Sievietes...šīs pasaules skaistākās būtnes....
Kādas viņas ir? It kā visas vienādas un tomēr katra pavisam savādāka...
Kaut kur ir arī tava īstā sieviete....un varbūt tieši šis erotiskais horoskops palīdzēs tev viņu atrast?

Vairākumam seksā interesē neierastas lietas 29.12.2017 00:12

Vairākums Latvijas iedzīvotāju atklāj partneriem savas seksuālās vēlmes un lielākajai daļai gultā interesē kaut kas ārpus ierastā, liecina nesen veiktā aptauja. Šī ir būtiska statistika, kas atklāj mūsu sabiedrības izpratni par seksa kvalitātes nozīmi attiecībās.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Biežākās kļūdas, ko sievietes pieļauj attiecībās (1.daļa) 27.11.2017 19:32

Bieži vien savu rīcību vai pateiktus vārdus mēs analizējam tikai pēc tam, kad krietni jau ir par vēlu un tieši paša kļūdas ir vislabākais avots mācībai, kā nerīkoties vai rīkoties turpmāk, taču nereti gadās "uzkāpt uz viena un tā paša grābekļa" vairākkārt. Kļūdīties mēdz visi, tikai bieži vien kļūdas lielā mērā ietekmē mūsu ikdienu un nākotni, īpaši, ja runā par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Par bieži pieļautām kļūdām mani "uzrunāja" cilvēku savstarpējās attiecībās starptautiski atzītas speciālistes Barbaras De Endželisas vārdi.

Kā sevi pasargāt nereģistrētās attiecībās (1) 09.11.2017 16:25

Mūsdienās daudz pāru dzīvo nereģistrētās attiecībās. Arvien biežāk tiek uzskatīts, ka laulība jeb, kā saka – “zīmogs pasē” neko nemaina. Tomēr tā ir tikai puse patiesības, jo var rasties riski nodokļu, mantojuma, medicīnas aprūpē un citās jomās. Par to, kā rūpēties par savu un sava mīļotā cilvēka tiesisko drošību attiecībās, kuras nav reģistrētas laulībā, stāsta Latvijas Zvērinātu notāru padomes (LZNP) priekšsēdētāja, zvērināta notāre Sandra Stīpniece.

Vai ir labi nodarboties ar seksu tieši pirms gulētiešanas un kā tas ietekmē miegu 07.11.2017 18:33

Medicīniski seksam piemērotākais laiks ir no rīta starp 4:00 un 7:00, kad dažu hormonu, tai skaitā, testasterona līmenis sasniedz savu augstāko punktu. Un tas arī ir labākais pamošanās veids, lai moži iesāktu dienu. Jo labs sekss = labs miegs. Un otrādi.

Ko par sievieti var pastāstīt viņas krūšu forma 22.10.2017 21:02

Speciālisti apgalvo, ka daudzi vīrieši jau pirmajā randiņā min, kā gan viņu jaunā simpātija uzvedīsies gultā? Vai uzreiz piekritīs tuvībai vai kādu laiku liks pagaidīt? Vai viņa būs temperamentīga, vai arī ilgi "iesildāma? Atbldēt uz šo jautājumu nespēj neviens. Kaut gan atbildes uz šiem jautājumiem vīrieši meklējuši jau viduslaikos. Un, iedomājieties, atraduši! XVIII gs. Spānijā par sievietes raksturu un temperamentu sprieda pēc viņas krūšu formas. Tieši tajā laikā radās zinātne, ko dēvē par sternomantiju.

23 lietas, kas sievietēm ir intīmākas par seksu (1) 17.10.2017 15:59

Tas, ka sievietes ielaiž vīrieti savā gultā, vēl neko nenozīmē. Viņš var sadomāties nezin ko, bet pa īstam iekarojis viņas sirdi ir tad, ja sievietes...

Aptauja: 66% Latvijas iedzīvotāju seksuāli krāpuši savu partneri 16.10.2017 13:33

Krietni vairāk kā puse Latvijas iedzīvotāju attiecībās ir piedzīvojuši partnera sānsoli - šādu satraucošu faktu atklāj nesen veiktā aptauja.

Izdots latviešu autores erotiskais romāns 05.10.2017 10:56

Grūti pateikt, kurš un kad mūsu apziņā iedēstījis pārliecību, ka latvieši ir rezervēta, bikla un atturīga nācija, kas nekad neļauj vaļu savām dziļākajām jūtām un instinktiem, taču nevar noliegt, ka šāds mīts pastāv. Arī rakstnieki bieži vien pret savu varoņu emociju izpausmēm izturas ar milzu pietāti, pār kaislīgākajām ainām bieži nolaižot priekškaru un atstājot pārējo lasītāja iztēlei. Taču popularitāte, kādu ne tikai visā pasaulē, bet arī Latvijā piedzīvoja pirms dažiem gadiem sakuplojušais erotiskā romāna žanrs, liecina, ka latviskā atturība varbūt nemaz tik atturīga nav.

Iznākusi Ritas Lasmanes padomu grāmata sievietēm “Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu” 03.10.2017 11:43

Apgādā “Jumava” iznākusi Ritas Lasmanes padomu grāmata sievietēm “Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu”.

Sieviešu seksualitātes noslēpumi (10) 01.10.2017 21:05

Mūsdienās terminu femme fatale jeb liktenīgā sieviete lieto arvien mazāk un mazāk. Tas arī ir saprotams: kādas „izpriecas” var būt pēc 10 darba stundām dienā? Ja vēl pēc tam visu vakaru ir jānodarbojas ar mājsaimniecības darbiem, nogurušu vīru un bērniem? Tas ir jāizbeidz, dāmas! Piedāvāju kārtīgi izdusmoties! Un ne jau uz kuru katru, bet tieši uz sevi.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Noslēpumi par vīriešiem un seksu (5.daļa) 17.09.2017 19:29

Lielisks sekss nozīmē ne tikai izzināt partnera ķermeni, bet arī sniegt otram to, pēc kā viņš alkst, un dalīties ar savām emocijām, pilnībā ļaujoties izjūtām, taču tas nekad nebūs tik baudāms, ja starp diviem cilvēkiem nepastāvēs kaisle, spēcīgas simpātijas, cieņa un sapratne, kas tiek izpaustas gan kā no viena, tā otra partnera. To visu apvienojot jūtu virpulī, ikkatra reize kļūs arvien kaislīgāka un tīkamāka.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Biežākās kļūdas, ko sievietes pieļauj attiecībās (2. daļa) 13.09.2017 11:29

"Mācies gūt labumu no katras pieļautās kļūdas", teicis austriešu filozofs Ludvigs Vitgenšteins. Tad vislielākais labums, ko ikviens no tām varētu gūt, ir mācīties no savām kļūdām, mācīties tās nepieļaut un pilnveidot sevi.

Attiecības kā izaugsmes iespēja 15.09.2016 15:18

Apgāda Zvaigzne ABC prezentāciju zālē 21. septembrī pulksten 17.00 notiks dzimšanas dienas svinības Jura Rubeņa grāmatai “Viņa un Viņš. Mīlestība. Attiecības. Sekss”.

Mēs visi cits ar citu atrodamies visdažādākā veida attiecībās. Ļoti īpašas ir attiecības ar mīļoto cilvēku. Visbiežāk tieši mīlestības attiecību dēļ nonākam pie secinājuma, ka kaut kam ir jāmainās. Un, kas ir vēl trakāk – jāmainās pašam, nevis jāmaina otrs! Pārāk grūti? Varbūt atteikties no attiecībām? Taču tikai caur attiecībām cilvēks kā spogulī ierauga pats sevi un savas nepilnības. Patiešām nopietni par sevi sākam domāt, kad satiekam sev nozīmīgu cilvēku.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (10. daļa) 25.08.2016 18:24

Divdesmit galvenās sūdzības, ko Barabara De Endželisa atklājusi savā grāmatā "Noslēpumi, kas jāzina katrai sievietei par vīrieti", noslēdzas ar trīs būtiskām problēmām, kas ne mazāk kā citas ietekmē attiecības.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (9. daļa) 03.08.2016 22:23

Attiecību speciāliste Barbara De Endželisa savā grāmatā klāsta, kā rast atrisinājumu daudzās samilzušās attiecību problēmās un kā līdz tām nenokļūt. Tajā iekļauti arī divdesmit dažādi ievērojamākie iemesli, kas negatīvi ietekmē pāra seksuālās attiecības un lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (8. daļa) 24.07.2016 21:56

Tik daudz iemeslu, kas nesaudzē divu cilvēku attiecības, taču neviens no tiem nav tik sarežģīts, lai tos būtu grūti ievērot. Tā visa pamatā ir abpusēja sapratne, uzticēšanās un jūtu atklāsme, tādēļ attiecību speciāliste Barbara De Endželisa grāmatā "Noslēpumi, kas jāzina katrai sievietei par vīrieti" iedziļinās attiecību problēmās, kas nereti skar partnerus, un stāsta par skatījumu uz to no vīriešu puses, atklājot divdesmit dažādas sūdzības par sievietēm.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (7.daļa) (3) 06.06.2016 23:16

Attiecību speciāliste Barbara De Endželisa grāmatā "Noslēpumi, kas jāzina katrai sievietei par vīrieti" atklāj vairākus iemeslus, kas vīrieti atvaira no seksa. Protams- ne visi no tiem attiecas uz ikvienu sievieti, taču, ja daži no ieteikumiem izraisa pārdomas- tas jau ir veids, kā nokļūt uz harmonijas un sapratnes pamata veidotām attiecībām starp abiem partneriem.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (6.daļa) (5) 17.05.2016 21:57

Daudz ir dzirdētas vīriešu sūdzības par sievietēm, kuras gultā ir kūtras un saspringtas, tā it kā viņām sekss nemaz nepatiktu un neinteresētu, taču patiesībā vairums no šīm sievietēm vienkārši kautrējas no sava partnera, tā liedzot sev gūt lielāku baudijumu no abu kopīgās seksuālās dzīves.

Pilns ķermeņa orgasms un 7 sievietes orgasma veidi 02.05.2016 22:50

Uzzini, ko nozīmē pilnīgs ķermeņa orgasms un iepazīsti septiņus sievietes orgasma veidus.

Striptīzs mīļotajam. Video un 10 svarīgi nosacījumi, lai viss izdotos 01.05.2016 22:33

Tu zvani viņam uz darbu, noslēpumaini jautā, cikos viņš būs mājās un lūdz pa ceļam nopirkt šampanieti....

Vakarā, kad zini- viņš, tulīt, tūlīt būs klāt, tu zvani viņam vēlreiz, lūdz uzlikt tevis sagatavoto mūziku un ērti iekārtoties uz dīvāna.

Pēc dažām minūtēm atveras ārduvis, sāk skanēt mūzika, un tu līganā gaitā, ar kārdinošu smaidu uz lūpām, ienāc istabā, un sāc novilkt pirmo apģērba gabalu...

Ko ēst no rīta, lai vakarā būtu ideāls sekss 24.04.2016 23:09

Jau sen ir pierādīts, ka ēdiens var ietekmēt seksa kvalitāti, tāpēc biežāk ieklausieties savā ķermenī,- viņš jums pateiks priekšā, kas tieši nepieciešams jūsu organismam. Ja ticēt teicienam "tu esi tas, ko tu ēd", tad, lai tu pats būtu seksuāls, uzturā jālieto seksuāls ēdiens. Tātad, kas ir tas, kas ietekmē mūsu libido?

6 paņēmieni, kas sievietei palīdz sasniegt orgasmu 23.04.2016 22:53

Uzziniet , kādi paņēmieni, pozas un sajūtas palīdz un paātrina baudas gūšanu sievietei.

12 neparasti mīti par spermu. Uzzini, kas ir patiesība un kas- izdoma 22.04.2016 22:43

Pastāv ne mazums mītu par vīrieša spermu. Daži no tiem ir pamatoti un patiesi, taču ir arī tādi, kas izraisa smaidu...

Top10 seksuālie sieviešu instrumenti 21.04.2016 22:49

Vīrieši jau sen pārstājuši sajūsmināties par atlasa kurpītēs ieautām sieviešu kājām vai bālu ādu tandēmā ar pieticīgu kleitas izgriezumu. Viņi ir kļuvuši daudz izlutinātāki un prasīgāki attiecībā pret sievieti. Tādēļ 21. gadsimta sievietei ir vajadzīgi daudz jaudīgāki "ieroči" vīriešu iekārdināšanai. Kādi tie ir- to uzziniet šajā rakstā.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Noslēpumi par vīriešiem un seksu (4.daļa) (12) 19.03.2016 21:46

Sieviešu sabiedrībā reizēm pieņemts dzirdēt, ka vīrieši vēlas tikai vienu, ka viņiem interesē tikai sekss, taču patiesībā nav gluži tā, kā sievietes to paradušas teikt, jo arī vīrietim mīlošas jūtas nav svešas. Arī viņi mēdz būt aizskarami, kaut arī tas nereti tas tik pamanāmi kā tad, ja sieviete tā jūtas, taču, kā skaidrojusi attiecību speciāliste Barbara de Endželisa, sievietes jau sākotnēji radinātas būt emocionālākas, izrādot savas rūpes un gādību.

Vīrieša seksualitāte Tantras skatījumā 12.03.2016 22:53

Piedāvājam rakstu no igauņu tantriskās terapijas speciālistes Katrinas Urmas par vīriešu seksualitāti no Tantras prakses skatu punkta.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Vīrieša trīs lielāko noslēpumu atklāšana (3. daļa) (9) 05.03.2016 21:51

Reizēm sievietei ir grūti saprast vīrieša domāšanas veidu un uztveri par lietām pat tad, ja par tām ir runāts jau daudz, taču iespējams, ka tā tas ir tādēļ, ka cilvēks par otru mēdz spriest, vadoties pēc savām sajūtām, nevis otra cilvēka, neizprotot un nepieņemot atšķirību starp sievieti un vīrieti.

TOP 5 seksuālās dziesmas jeb mūzika, kas uzbudina 24.01.2016 18:20

Šī nav mūzika, kuras pavadībā jānodarbojas ar seksu; šī ir mūzika, pēc kuras noklausīšanās vienkārši nav iespējams nedomāt par seksu.

Gultā ar Visumu 14.12.2015 20:52

Vēlaties pārvērst ierasto aktu augstā mākslā, iemācīties pārveidot seksuālo enerģiju radošajā, ārstēt ar seksu ķermeni un dvēseli? Tad iepazīstieties ar Austrumu gudrībām, kas piedāvā paplašināt mūsu ierastos priekšstatus par seksu.

Vīriešu erotiskais horoskops 22.11.2015 20:38

Kāds viņš ir- tavs vienīgais un neatkārtojamais vīrietis? Ko viņš jūt un domā patiesībā? Un ko no viņa gaidīt? Uzzini šajā erotiskajā horoskopā slēptākās vīriešu vēlmes un emocijas.

Zinātnieki atklājuši, kurā minūtē sekss kļūst ārstniecisks (12) 25.04.2015 00:17

Bioķīmiskā analīze parādījusi, ka sekss kļūst ārstniecisks 31-ajā minūtē.

Nākamā lapa