Nākamā lapa

Attiecības kā izaugsmes iespēja 15.09.2016 15:18

Apgāda Zvaigzne ABC prezentāciju zālē 21. septembrī pulksten 17.00 notiks dzimšanas dienas svinības Jura Rubeņa grāmatai “Viņa un Viņš. Mīlestība. Attiecības. Sekss”.

Mēs visi cits ar citu atrodamies visdažādākā veida attiecībās. Ļoti īpašas ir attiecības ar mīļoto cilvēku. Visbiežāk tieši mīlestības attiecību dēļ nonākam pie secinājuma, ka kaut kam ir jāmainās. Un, kas ir vēl trakāk – jāmainās pašam, nevis jāmaina otrs! Pārāk grūti? Varbūt atteikties no attiecībām? Taču tikai caur attiecībām cilvēks kā spogulī ierauga pats sevi un savas nepilnības. Patiešām nopietni par sevi sākam domāt, kad satiekam sev nozīmīgu cilvēku.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (10. daļa) 25.08.2016 18:24

Divdesmit galvenās sūdzības, ko Barabara De Endželisa atklājusi savā grāmatā "Noslēpumi, kas jāzina katrai sievietei par vīrieti", noslēdzas ar trīs būtiskām problēmām, kas ne mazāk kā citas ietekmē attiecības.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (9. daļa) 03.08.2016 22:23

Attiecību speciāliste Barbara De Endželisa savā grāmatā klāsta, kā rast atrisinājumu daudzās samilzušās attiecību problēmās un kā līdz tām nenokļūt. Tajā iekļauti arī divdesmit dažādi ievērojamākie iemesli, kas negatīvi ietekmē pāra seksuālās attiecības un lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa.

Ko par sievieti var pastāstīt viņas krūšu forma 31.07.2016 19:01

Speciālisti apgalvo, ka daudzi vīrieši jau pirmajā randiņā min, kā gan viņu jaunā simpātija uzvedīsies gultā? Vai uzreiz piekritīs tuvībai vai kādu laiku liks pagaidīt? Vai viņa būs temperamentīga, vai arī ilgi "iesildāma? Atbldēt uz šo jautājumu nespēj neviens. Kaut gan atbildes uz šiem jautājumiem vīrieši meklējuši jau viduslaikos. Un, iedomājieties, atraduši! XVIII gs. Spānijā par sievietes raksturu un temperamentu sprieda pēc viņas krūšu formas. Tieši tajā laikā radās zinātne, ko dēvē par sternomantiju.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (8. daļa) 24.07.2016 21:56

Tik daudz iemeslu, kas nesaudzē divu cilvēku attiecības, taču neviens no tiem nav tik sarežģīts, lai tos būtu grūti ievērot. Tā visa pamatā ir abpusēja sapratne, uzticēšanās un jūtu atklāsme, tādēļ attiecību speciāliste Barbara De Endželisa grāmatā "Noslēpumi, kas jāzina katrai sievietei par vīrieti" iedziļinās attiecību problēmās, kas nereti skar partnerus, un stāsta par skatījumu uz to no vīriešu puses, atklājot divdesmit dažādas sūdzības par sievietēm.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (7.daļa) (3) 06.06.2016 23:16

Attiecību speciāliste Barbara De Endželisa grāmatā "Noslēpumi, kas jāzina katrai sievietei par vīrieti" atklāj vairākus iemeslus, kas vīrieti atvaira no seksa. Protams- ne visi no tiem attiecas uz ikvienu sievieti, taču, ja daži no ieteikumiem izraisa pārdomas- tas jau ir veids, kā nokļūt uz harmonijas un sapratnes pamata veidotām attiecībām starp abiem partneriem.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Lietas, kuras vīrieti atvaira no seksa (6.daļa) (5) 17.05.2016 21:57

Daudz ir dzirdētas vīriešu sūdzības par sievietēm, kuras gultā ir kūtras un saspringtas, tā it kā viņām sekss nemaz nepatiktu un neinteresētu, taču patiesībā vairums no šīm sievietēm vienkārši kautrējas no sava partnera, tā liedzot sev gūt lielāku baudijumu no abu kopīgās seksuālās dzīves.

Pilns ķermeņa orgasms un 7 sievietes orgasma veidi 02.05.2016 22:50

Uzzini, ko nozīmē pilnīgs ķermeņa orgasms un iepazīsti septiņus sievietes orgasma veidus.

Striptīzs mīļotajam. Video un 10 svarīgi nosacījumi, lai viss izdotos 01.05.2016 22:33

Tu zvani viņam uz darbu, noslēpumaini jautā, cikos viņš būs mājās un lūdz pa ceļam nopirkt šampanieti....

Vakarā, kad zini- viņš, tulīt, tūlīt būs klāt, tu zvani viņam vēlreiz, lūdz uzlikt tevis sagatavoto mūziku un ērti iekārtoties uz dīvāna.

Pēc dažām minūtēm atveras ārduvis, sāk skanēt mūzika, un tu līganā gaitā, ar kārdinošu smaidu uz lūpām, ienāc istabā, un sāc novilkt pirmo apģērba gabalu...

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Noslēpumi par vīriešiem un seksu (5.daļa) 30.04.2016 23:22

Lielisks sekss nozīmē ne tikai izzināt partnera ķermeni, bet arī sniegt otram to, pēc kā viņš alkst, un dalīties ar savām emocijām, pilnībā ļaujoties izjūtām, taču tas nekad nebūs tik baudāms, ja starp diviem cilvēkiem nepastāvēs kaisle, spēcīgas simpātijas, cieņa un sapratne, kas tiek izpaustas gan kā no viena, tā otra partnera. To visu apvienojot jūtu virpulī, ikkatra reize kļūs arvien kaislīgāka un tīkamāka.

12 iemesli, kāpēc sekss ir veselīgs 27.04.2016 22:45

Brīdī, kad pārņēmusi slikta pašsajūta vai nomoka galvassāpēs,der padomāt, vai tiešām ir vērts attiekties no tuvības ar partneri. Zinātnieki ir pierādījuši, ka regulārs sekss pozitīvi ietekmē cilvēka pašsajūtu un organisma veselību.

Ko ēst no rīta, lai vakarā būtu ideāls sekss 24.04.2016 23:09

Jau sen ir pierādīts, ka ēdiens var ietekmēt seksa kvalitāti, tāpēc biežāk ieklausieties savā ķermenī,- viņš jums pateiks priekšā, kas tieši nepieciešams jūsu organismam. Ja ticēt teicienam "tu esi tas, ko tu ēd", tad, lai tu pats būtu seksuāls, uzturā jālieto seksuāls ēdiens. Tātad, kas ir tas, kas ietekmē mūsu libido?

6 paņēmieni, kas sievietei palīdz sasniegt orgasmu 23.04.2016 22:53

Uzziniet , kādi paņēmieni, pozas un sajūtas palīdz un paātrina baudas gūšanu sievietei.

12 neparasti mīti par spermu. Uzzini, kas ir patiesība un kas- izdoma 22.04.2016 22:43

Pastāv ne mazums mītu par vīrieša spermu. Daži no tiem ir pamatoti un patiesi, taču ir arī tādi, kas izraisa smaidu...

Top-10 seksuālie sieviešu instrumenti 21.04.2016 22:49

Vīrieši jau sen pārstājuši sajūsmināties par atlasa kurpītēs ieautām sieviešu kājām vai bālu ādu tandēmā ar pieticīgu kleitas izgriezumu. Viņi ir kļuvuši daudz izlutinātāki un prasīgāki attiecībā pret sievieti. Tādēļ 21. gadsimta sievietei ir vajadzīgi daudz jaudīgāki "ieroči" vīriešu iekārdināšanai. Kādi tie ir- to uzziniet šajā rakstā.

Vai ir labi nodarboties ar seksu tieši pirms gulētiešanas un kā tas ietekmē miegu 20.04.2016 22:50

Medicīniski seksam piemērotākais laiks ir no rīta starp 4:00 un 7:00, kad dažu hormonu, tai skaitā, testasterona līmenis sasniedz savu augstāko punktu. Un tas arī ir labākais pamošanās veids, lai moži iesāktu dienu. Jo labs sekss = labs miegs. Un otrādi.

Tests- Cik stipra ir jūsu seksuālā aizrautība 17.04.2016 20:39

Piedāvājam jums angļu psihologa V. Kolmana testu.

Sieviešu seksualitātes noslēpumi (10) 31.03.2016 23:36

Mūsdienās terminu femme fatale jeb liktenīgā sieviete lieto arvien mazāk un mazāk. Tas arī ir saprotams: kādas „izpriecas” var būt pēc 10 darba stundām dienā? Ja vēl pēc tam visu vakaru ir jānodarbojas ar mājsaimniecības darbiem, nogurušu vīru un bērniem? Tas ir jāizbeidz, dāmas! Piedāvāju kārtīgi izdusmoties! Un ne jau uz kuru katru, bet tieši uz sevi.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Noslēpumi par vīriešiem un seksu (4.daļa) (12) 19.03.2016 21:46

Sieviešu sabiedrībā reizēm pieņemts dzirdēt, ka vīrieši vēlas tikai vienu, ka viņiem interesē tikai sekss, taču patiesībā nav gluži tā, kā sievietes to paradušas teikt, jo arī vīrietim mīlošas jūtas nav svešas. Arī viņi mēdz būt aizskarami, kaut arī tas nereti tas tik pamanāmi kā tad, ja sieviete tā jūtas, taču, kā skaidrojusi attiecību speciāliste Barbara de Endželisa, sievietes jau sākotnēji radinātas būt emocionālākas, izrādot savas rūpes un gādību.

Vīrieša seksualitāte Tantras skatījumā 12.03.2016 22:53

Piedāvājam rakstu no igauņu tantriskās terapijas speciālistes Katrinas Urmas par vīriešu seksualitāti no Tantras prakses skatu punkta.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Vīrieša trīs lielāko noslēpumu atklāšana (3. daļa) (9) 05.03.2016 21:51

Reizēm sievietei ir grūti saprast vīrieša domāšanas veidu un uztveri par lietām pat tad, ja par tām ir runāts jau daudz, taču iespējams, ka tā tas ir tādēļ, ka cilvēks par otru mēdz spriest, vadoties pēc savām sajūtām, nevis otra cilvēka, neizprotot un nepieņemot atšķirību starp sievieti un vīrieti.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Biežākās kļūdas, ko sievietes pieļauj attiecībās (2. daļa) 27.02.2016 21:34

"Mācies gūt labumu no katras pieļautās kļūdas", teicis austriešu filozofs Ludvigs Vitgenšteins. Tad vislielākais labums, ko ikviens no tām varētu gūt, ir mācīties no savām kļūdām, mācīties tās nepieļaut un pilnveidot sevi.

Kas jāzina katrai sievietei par vīrieti. Biežākās kļūdas, ko sievietes pieļauj attiecībās (1.daļa) (1) 23.02.2016 22:12

Bieži vien savu rīcību vai pateiktus vārdus mēs analizējam tikai pēc tam, kad krietni jau ir par vēlu un tieši paša kļūdas ir vislabākais avots mācībai, kā nerīkoties vai rīkoties turpmāk, taču nereti gadās "uzkāpt uz viena un tā paša grābekļa" vairākkārt. Kļūdīties mēdz visi, tikai bieži vien kļūdas lielā mērā ietekmē mūsu ikdienu un nākotni, īpaši, ja runā par attiecībām starp vīrieti un sievieti. Par bieži pieļautām kļūdām mani "uzrunāja" cilvēku savstarpējās attiecībās starptautiski atzītas speciālistes Barbaras De Endželisas vārdi.

TOP 5 seksuālās dziesmas jeb mūzika, kas uzbudina 24.01.2016 18:20

Šī nav mūzika, kuras pavadībā jānodarbojas ar seksu; šī ir mūzika, pēc kuras noklausīšanās vienkārši nav iespējams nedomāt par seksu.

Gultā ar Visumu 14.12.2015 20:52

Vēlaties pārvērst ierasto aktu augstā mākslā, iemācīties pārveidot seksuālo enerģiju radošajā, ārstēt ar seksu ķermeni un dvēseli? Tad iepazīstieties ar Austrumu gudrībām, kas piedāvā paplašināt mūsu ierastos priekšstatus par seksu.

Vīriešu erotiskais horoskops 22.11.2015 20:38

Kāds viņš ir- tavs vienīgais un neatkārtojamais vīrietis? Ko viņš jūt un domā patiesībā? Un ko no viņa gaidīt? Uzzini šajā erotiskajā horoskopā slēptākās vīriešu vēlmes un emocijas.

Sieviešu erotiskais horoskops 14.11.2015 16:09

Sievietes...šīs pasaules skaistākās būtnes....
Kādas viņas ir? It kā visas vienādas un tomēr katra pavisam savādāka...
Kaut kur ir arī tava īstā sieviete....un varbūt tieši šis erotiskais horoskops palīdzēs tev viņu atrast?

Zinātnieki atklājuši, kurā minūtē sekss kļūst ārstniecisks (12) 25.04.2015 00:17

Bioķīmiskā analīze parādījusi, ka sekss kļūst ārstniecisks 31-ajā minūtē.

Dziedinošais orgasms 31.03.2015 12:02

Redzēt kailus ķermeņus un seksualitāti mūsdienās ir pierasts. Tomēr tas, ka seksuālās attiecības var stiprināt mīlestību, veicināt harmoniju starp vīrieti un sievieti un orgasms var būt dziedinošs ir kas noslēpumains. Kā tas gadījies, ka īsta satikšanās starp vīrieti un sievieti ir kļuvusi tik sarežģīta?

Kamasutras psiholoģija. Ko par vīrieti var pastāstīt iemīļotā seksuālā poza 12.01.2015 21:34

Sekss pats par sevi- tas ir brīnišķīgi, tāpēc, kā daudziem var šķist, dot priekšroku vienai vai otrai pozai nav vērts. Tomēr prakse rāda, ka vairumam cilvēku kāda noteikta poza patīk labāk, savukārt citās viņš negūst tādu baudījumu. Kāpēc tā notiek? Apskatīsim populārākās seksa pozas no psiholoģijas viedokļa. Jo patiesībā katra poza dod mums ne tikai iespēju realizēt savas seksuālās vēlmes, bet arī iegūt emocionālu enerģijas lādiņu un apmierināt dvēseliskās vajadzības. Tāpēc, uzzinot, kurai seksuālajai pozai dod priekšroku tavs partneris, uzzināsi arī svarīgāko par viņa raksturu.

Sešas vīriešu slepenās seksuālās vēlmes 12.10.2014 21:21

Katram cilvēkam ir slepenas vēlmes, par kurām viņš kautrējas teikt. Īpaši tas attiecas uz seksu.

23 lietas, kas sievietēm ir intīmākas par seksu (1) 08.10.2014 21:42

Tas, ka sievietes ielaiž vīrieti savā gultā, vēl neko nenozīmē. Viņš var sadomāties nezin ko, bet pa īstam iekarojis viņas sirdi ir tad, ja sievietes...

20 galvenās lietas, kuras vīrieti atbaida no seksa 17.09.2014 21:30

Sievietes šo vienmēr ir vēlējušās uzzināt...kas tad ir tas, kas vīrieti atbaida no seksa?

Ko par seksu raksta Freids? 06.08.2014 19:48

Beidzot arī tiem, kuri studiju gados nav lauzušies cauri vācvalodīgajam oriģinālam vai tulkojumiem lielajās valodās, ir iespēja iepazīties ar divdesmitā gadsimta skandalozākā zinātnieka, seksualitātes teoriju un psihoanalīzes “tēva” Zigmunda Freida pētījumu “Seksuālā dzīve”, ko izdevis Apgāds Zvaigzne ABC.

Seksologu publiskotie fakti un skaitļi - viela pārdomām 05.08.2014 21:59

Sekss un ar to saistītās lietas jau ilgu laiku arī pie mums vairs nav tabu tēmas. Palūkosim, ko tad jaunu šai jomā atklājuši zinātnieki un pētnieki. Ir viela pārdomām, kādiem secinājumiem...

Tuvības baudīšana netradicionālos apstākļos pie dabas 11.07.2014 20:38

Vasara ir laiks, kad mūsu seksualitāte ir uz visaugstākā viļņa. Siltais laiks, saulīte un daba vilina izbaudīt mīlas priekus ārpus ierastās vides. Tomēr neapdomīga rīcība var sagādāt nepatīkamas izjūtas, veselības problēmas un pat dramatiskus dzīves brīžus gan sievietēm, gan vīriešiem – nevēlama grūtniecība, aborts, seksuāli transmisīvās slimības (STS), savainojumi u.c. Tādēļ, lai vēlāk vasaras karstās izpiecas asociētos tikai ar patīkamām izjūtām, ir svarīgi ievērot dažus nosacījumus, dodoties tur - ārā.

39 populārākie skūpstu veidi 16.05.2014 22:37

Mēs esam apkopojuši populārākos skūpstu veidus, kopā tie ir 39. Bet varbūt tu zini vēl kādu, kuru esam palaiduši garām?

Spēcīgākie vīriešu afrodiziaki 08.05.2014 17:03

Labākais afrodiziaks vīrietim- tā ir sieviete un viņas apburošais aromāts. Bez tam, kā viens no galvenajiem vīrieša libido stimulatoriem, ir pareizs dzīvesveids un veselīgs ēdiens.

6 spēcīgākie afrodiziaki sievietēm 30.04.2014 21:48

Patiesībā afrodiziaki sievietēm ir ļoti atšķirīgi no vīriešu afrodiziakiem, tieši tāpat kā seksuālās baudas centri abu dzimumu pārstāvjiem atšķiras. Visiem sen zināms, ka sievietēm seksuālās baudas centrs atrodas smadzenēs, savukārt vīriešiem- dzimumorgānos. Seksuālā apmierinātība sievietēm pirmām kārtām ir psiholoģisks process, tai pat laikā vīriešiem tas fizioloģisks process.

Kamasūtra 18.04.2014 22:35

Kamasūtra- tā ir seno indiešu mīlas māksla, sarakstīta vairāk nekā pirms 1500 gadiem. Tā nav attiecināma uz izteikti erotisko literatūru, Kamasūtra tika sarakstīta tā laika dižciltīgajiem kā mācība par visiem ar mīlestību saistītiem jautājumiem, tai skaitā seksa pozām.

Nākamā lapa