Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:287, Did:0, useCase: 0

Kaisle striptīzdejā

Kaislīga deja attiecībās var ieviest jaunas izjūtas. Ja esat izvēlējušies striptīzu ipildīt tieši mīļotā cilvēka jubilejā, to jātura noslēpumā līdz brīdim, kamēr pasniegsiet partnerim paredzēto dāvanu. Tam jābūt žilbinošam pārsteigumam, ko var pasniegt pēc gardām, romantiskām vakariņām.

Vienmēr nav jābūt profesionālam dejotājam, lai emocijas varētu izpaust kustībās, tomēr vēlams, ja šim pasākumam būsiet nedaudz sagatavojušies. Jāizvēlas piemērotu vietu, apģērbu un mūziku. Kustībām jāsaskan ar mūzikas ritmu, tādēļ jāizvēlas dziesma, pie kuras būs iespējams izpildīt lēnas, jutekliskas kustības. Viena no bieži izvēlētajām ir pasaulē plaši pazīstamā izpildītāja Džo Kokera dziesma "You Can Leave Your Hat On", kura izmantota kinofilmā "Deviņas ar pusi nedēļas". Tajā galvenās lomas atveidoja aktieris Mikijs Rurks un aktrise Kima Besindžere. Jūs varat pieturēties pie tradīcijām, vai izmantot jebkuru citu dziesmu, kuras skanējums būs tīkams ausīm un ļaus izpausties.

Jāizvēlas apģērbs, kas izceļ auguma aprises un tāds, kuru viegli novilkt, lai kustības izģērbšanās laikā netiktu pārtrauktas, bet iekļautas dejā, taču apģērba detaļām jābūt arī tādām, lai tās netiktu novilktas pārāk ātri. Pakāpeniska un jutekliska izģērbšanās iekvēlinās partneri. Īpaši šim gadījumam var iegādāties jaunu apakšveļu. Sievietēm jāsakopj kājas, paduses un bikini zona. Mūsdienās bikini zonas un padušu skūšanu atzīst arī vairums vīriešu, kas daudzām sievietēm noteikti patiks, taču jāņem vērā, ka gaumes ir dažādas.

Ja dejas sniegums pieder vīrietim, viņam jau pirms dejas sākuma būtu jāatbrīvojas no zeķēm, jo kailas kājas striptīzdejā izskatīsies daudz seksuālāk. Savukārt, ja sievietes dejai izmantos zeķes ar zeķturiem, tas daudziem vīriešiem noteikti patiks. Svarīgi, lai sievietēm kājās būtu augstpapēžu kurpes.
Sieviete droši var vilkt stringbiksītes, ja vien tās uzbudina partneri. Kas attiecas uz vīriešu stringiem, tad ne visām sievietēm tie šķiet vīrišķīgi, tādēļ būs labāk izvēlēties pieguļošus bokseršortus. Vīriešu stringi ieteicami tikai tvirta dibena īpašniekiem, jo ne jau velti profesionālam striptīzam parasti tiek izvēlēti sportiska auguma vīrieši.

Uzsākot striptīzu ir jāatbrīvojas un, ja reiz esat izlēmuši spert šādu soli, tātad vismaz uz brīdi jāaizmirst par visiem kompleksiem - šeit tie noteikti neiederēsies. Partneris novērtēs jūsu centienus, neskatoties uz to, vai jums šķiet, ka nemākat dejot vai augums neatbilst striptīzdejotāja prasībām. Izbaudiet mūzikas ritmu. Kustības var improvizēt, jo kurš gan cits labāk zina to, kas patīk otram, ja ne mīļotais cilvēks. Labi, ja pirms tam būsiet jau nedaudz izdomājuši deju soļus atbilstoši vietai, kur notiks srtriptīzs. Sākotnēji deju var uzsākt atstatus no partnera, lai viņam būtu iespēja jūs pārredzēt visā garumā. Dejā var izmantot atbalstīšanos pret sienu, gultu, iekāpt krēslā un pārliekties pāri mīļotajam tā, lai viņam būtu visas iespējas jūs apskatīt no visām pusēm. Ļaujiet otram skatu vērst arī uz mugurpusi, īpaši izceļot gurnus un sēžamvietu. To var veikt, novelkot apģērbu, kas sedz apkakšdaļu, vai tās būtu bikses vai svārki. Atrodiet brīdi, kad partnerim ļaut pieskarties jūsu augumam. Var paņemt viņa roku savā un tuvināt, piemēram, kailajām krūtīm.
Ļaujiet partnerim novilkt kaut ko no jūsu apģērba gabaliem vai izģērbiet arī viņu.
Striptīzu var noslēgt ar kaislīgu mīlēšanos īpašā atmosfērā.

     [+] [-]

, 2010-10-13 01:17, pirms 8 gadiem
vou, kas par rakstu!!!

     [+] [-]

, 2010-10-13 01:20, pirms 8 gadiem
Jauks raksts

     [+] [-]

, 2010-10-13 01:42, pirms 8 gadiem
Neesmu mēģinājusi, bet vispār gribētu.

     [+] [-]

, 2010-10-13 01:46, pirms 8 gadiem
Jadoma ir galvenais... par estetiku!!!

     [+] [-]

, 2010-10-13 02:00, pirms 8 gadiem
Smuks dupsis

     [+] [-]

, 2010-10-13 02:04, pirms 8 gadiem
Man striptīzs ir pilnīgi vienaldzīgs, nekā īpaša tajā visā nav.

     [+] [-]

, 2010-10-13 02:11, pirms 8 gadiem
Es gan neiebilstu, nav tikai kas uzdejo. kāds nevēlas pieteikties?

     [+] [-]

, 2010-10-13 02:13, pirms 8 gadiem
tad tev jamekle iepazisanas lapas, tur var dabut visu ko velies un drosi vien bez maksas

     [+] [-]

, 2010-10-13 02:27, pirms 8 gadiem
hm.nu laba pamaciba

     [+] [-]

, 2010-10-13 02:28, pirms 8 gadiem
Vispār nodejot striptīzu var arī tāpat bez mācīšanās, nedomājot pat varbūt sanāks labāk.

     [+] [-]

, 2010-10-13 02:30, pirms 8 gadiem
Jā, pierītu, tikai jāklausās mūzikas ritmā un jāizjūt sava sexualitāte

     [+] [-]

, 2010-10-13 02:33, pirms 8 gadiem
Man viena draudzene prasīja, lai padejoju, bet es viņai atteicu.
Nau tas vīrieša pienākums. To jādara sievietei.

     [+] [-]

, 2010-10-13 02:37, pirms 8 gadiem
Man viena draudzene prasīja, lai padejoju, bet es viņai atteicu.
Nau tas vīrieša pienākums. To jādara sievietei.
nu tad nebrīnies, ka teavai draudzenei drīz var uzrasties cits, kurš piekkritīs nodejot striptīzu. Ja sieviete kaut ko grib, tad tik un tā dabūs

     [+] [-]

, 2010-10-13 10:40, pirms 8 gadiem
sieviešu vēlmes jāpilda obligāti, ja gribi lai viņa neskatās uz citiem, jeb varbūt tu neesi sevišķi izskatīgs un tev ir kompleksi

     [+] [-]

, 2010-10-13 11:07, pirms 8 gadiem
"Sieviešu vēlmes jāpilda obligāti" - vajj, ciik labi tas būtu!
Http://www.RezervesDALAS24.Lv