Aptauja: 66% Latvijas iedzīvotāju seksuāli krāpuši savu partneri

Drukāt

Krietni vairāk kā puse Latvijas iedzīvotāju attiecībās ir piedzīvojuši partnera sānsoli - šādu satraucošu faktu atklāj nesen veiktā aptauja.

Aptauja: 66% Latvijas iedzīvotāju seksuāli krāpuši savu partneri

66% aptaujas dalībnieku atbildēja, ka partneri viņus ir piekrāpuši, stājoties seksuālos kontaktos ar citām personām, bet 46% respondentu godīgi atzina, ka arī paši ir spēruši sānsoli. Atbildot uz jautājumu par iespējamo krāpšanās iemeslu, vairākums (35%) minēja, ka ir zudusi interese par partneri, bet apmēram ceturtdaļa respondentu secināja, ka partneriem ir vājš raksturs.

Iepazīšanās portāla Flirts.lv pārstāvis Kaspars Antess domā, ka šīs aptaujas dati ir visnotaļ šokējoši. “Šī statistika atspoguļo to Latvijas iedzīvotāju atbildes, kuri jau ir konstatējuši partnera krāpšanās faktu, taču jāņem vērā, ka ir mīlnieki, kuri vēl nav pieķerti vai arī nekad netiks pieķerti. Tāpēc, domājams, šo piekrāpto partneru skaits varētu būt pat lielāks,” spriež Antess. “Likumsakarība ir redzama aptaujas dalībnieku atbildēs par krāpšanās iemesliem - ja ir zudusi interese par partneri un tādēļ ir sperts sānsolis, tas nozīmē vien to, ka pāra attiecībās ir zudusi atklātība. Attiecībās ir arī jārunā, diemžēl ar sajūtām vien nepietiek.”

Flirts.lv aptauja ir veikta šā gada oktobrī. Tajā piedalījās patlaban no attiecībām brīvās personas, kas ir reģistrējušās vismaz vienā Latvijas iepazīšanās portālā.

Tev jābūt autorizētam,


" Kas notiktu, ja visi tie daudzie simti tūkstoši latviešu, kuri izklīda kopš 1990. gada, pēkšņi atgrieztos atpakaļ? Atgrieztos ar visām savām zināšanām un jauno pieredzi. Bail iedomāties, jo kas tad notiktu ar visām tām mūsu vietējām pelēcībām valsts pārvaldē un politikā? Viņiem taču tā būtu milzu traģēdija."

/ Alvis Hermanis /

Http://www.RezervesDALAS24.Lv