Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:287, Did:0, useCase: 0

Anālā prostatas masāža - anālais strap on sekss. 18+

Šoreiz parunāsim par anālo prostatas masāžu jeb kā to dēvē anālo strap on seksu.
Vīrietim anālā atvere ir spēcīga erogēnā zona, kur atrodas G punkts, kuru stimulējot ir iespējams sasniegt anālo prostatas orgasmu.
Vīrietis fizioloģiski ir tā iekārtots, ka viņš ir spējīgs izjust divus orgasmus- locekļa orgasmu (par ko runāt nevairās) un prostatas orgasmu (par ko daļa runāt kautrējas). Tādēļ šoreiz parunāsim tieši par anālo prostatas orgasmu.

Lai arī par to viena daļa cilvēku joprojām mulst runāt atklāti, tomēr kā liecina aptaujas un statistika, anālo prostatas orgasmu ir izjutuši un atdziniši par fantastiskām sajūtām esam 75% heteroseksuālu vīriešu. Tādā veidā tiek dažādoda seksuālā dzīve, turklāt tas nāk par labu potencei un uzlabo erekciju. Sieviete savukārt uzņemas iniciatīvu un ir vadošā, kas nenoliedzami sievietēm patīk un liek justies kā valdniecēm, turklāt sniedz emocionālu gandarījumu, ka vīrietis viņai pilnībā uzticas un ļaujas. Vairumam sieviešu ir bijusi vēlme dominēt, valdīt, apmierināt vēl vairāk, vai vienkārši pakļaut vīriešus. Un tieši strap-on sistēma to var realizēt vispilnīgāk. Sieviete uzvelk strap-on un vienkārši "paņem" savu vīrieti no aizmugures,

Kā sasniegt anālo prostatas orgasmu?

Šim seksa veidam tiek ražoti speciāli vibratori, kas ir paredzēti un piemēroti vīriešu anālajai atverei un intensīvai prostatas stimulācijai - gan speciāli prostatas masažieri, gan dildo, gan strap on. To kurš ir labāks jāizvēlas katram individuāli, vienam spēcīgākas sajūtas radīs garš un resns, savukārt citam īsāks un tievāks.
Lai sieviete vīrieti novestu līdz prostatas orgasmam ir nepieciešams iemaņas.

Kā to darīt :

Kārtīgi ieziediet ar lubrikantu vibratoru un vīrieša anālo atveri. Visērtāk anālo strap-on seksu ir izbaudīt sunīšu pozā, tāpēc vīrietis nometās ceļos un sieviete no aizmugures lēnām sāk ieslidināt viņa ānusā strap-on dildo. Pirms dildo ieslidināšanas vīrietim vēlams pilnībā atslābināties un ļauties tam, ko sieva/draudzene dara ar viņa pēcpusi. Pamazām ievadot anālo strap-on dildo sāk kustības uz iekšu un āru, ļoti lēnām un saudzīgi. Ja kļūst sāpīgi, tad procesu vajag pārtraukt, mazliet atpūsties un turpināt.

Jo ilgāk notiks anālā seksa process un jo dziļāk ievadīs anālo dildo, jo vairāk anālā atvere atslābināsieties un varēs kāpināt tempu. Anālais sekss tieši vīrietim sniedz fantastisku baudu, jo tieši anālajā atverē ir iespējams "sataustīt" vīriešu G-Punktu, jeb prostatas dziedzeri, kuru kairinot tiek sasniegts fantastisks orgasms. Pateicoties prostatas dziedzera kairināšanai vīrieši var sasniegt vairākus orgasmus pēc kārtas, kur viens no viņiem būs tā saucamais "sausais orgasms", kura laikā nenotiek sēklas noplūde, bet sajūtas ir tādas pašas, kā orgasma laikā. Tieši anālais sekss ar vibratoru spēj ko tādu sniegt vīrietim.

Ko par to saka seksologi ?

"vīriešiem caur anālo atveri ir iespējams stimulēt prostatas dziedzeri. Neieslīgsim teorijā, bet prostats dziedzeris ir tāda lieta, kas atbild par erekciju. Ja ar to ir problēmas, tad ir problēmas arī ar erekciju. Savukārt prostatas masāža stimulē šo dziedzeri un sniedz vīrietim fantastiskas sajūtas. Pateicoties prostatas masāžai ir iespējams sasniegt prostatas orgasmu. Tas ir tāds orgasms, kad rodas sajūta, ka ir orgasms, bet reāli nenoplūst sēkla. Savukārt loceklis vēl joprojām atrodas erekcijas stāvoklī un pēc īsa brītiņa var sasniegt arī slapjo orgasmu. Pateicoties prostatas masāžai (jeb anālajam seksam ar prostatas stimulāciju) arī vīrietis var sasniegt vairākus orgasmus pēc kārtas."

"G punkts vīriešiem ir atrodam 3- 6cm anālās atveres dziļumā. Tas ir mazais dzeltenais punkts ar "uzrakstu" Prostata. Stiprajam dzimumam anālā atvere ir erogēnā zona, spiediens uz prostatu vai tās stimulācija (ar vibratoru vai pirkstu) krietni pastiprina uzbudinājumu. Turklāt ja sieviete grib sagādāt patiesu baudu savam vīrietim, tad seksa laikā ieteicams jūtot, ka tūliņ tiks sasniegta kulminācija ievadīt pirkstu vīrietim tūplī un pastimulēt prostatu, tā vīrietis gūs daudz iztektāku baudu.... "

Šo masāžu austrumnieki rekomendē, lai saglabātu vīriešu prostatas veselību.
“Tādējādi var tikt nošauti divi zaķi uzreiz: gan labums veselībai, gan bauda. Masāža tiek veikta caur taisno zarnu un dibena atveri,” Protams, taisnajai zarnai jābūt atbrīvotai no fekālijām. To parasti veic ar pirkstu vai vibratoru, izmantojot lubrikantu, atbilstošu krēmu. Kustību virziens ir no dziļuma uz ārpusi, vairāk no augšas uz leju. Protams, uzmanīgi. Sievietei jābūt īsi apgrieztam pirksta nagam, lai nejauši nesavainotu. Ideāli uzvilkt gumijas pirkstiņu amortizācijai, jo, lai cik gludi novīlēts nags, tas varētu kairināt, ar pirkstiem vispirms sagatavo anālo atveri vibratora ievadīšanai. Ja partneri ir atklāti un iejūtīgi viens pret otru, ir emocionāli komplektā, masāžai būs pozitīvs efekts.

Ko par to saka vīrieši ? (komentāri no interneta vietnēm)

- man arī ļoti patīk anālais sekss ar strap on jo tad izjūtu īpašu baudu un sasniedzu spēdzīgu prostatas orgasmu, galvenais piemeklēt atbilstošu strap on un lai sieviete prasmīgi ar to izmīlē vīrieti, tad arī prostatas orgasms neizpaliks.

- man tā vieta ir ļoti jūtīga, protams kurai katrai es neļaujos, bet tas ka sieva mani anāli izsekso ar vibratoru, tas man patīk, prostatas orgasmu gan nevienmēr sasniedzu, tas kā kuru reizi, atkarīgs no uzbudinājuma pakāpes.

- no sešām sievietēm, kas man ir bijušas tikai 4 ir teikušas ka grib mani ar vibratoru anālī izvilkt, tām arī esmu ļāvies, pārējās nav to pieprasījušas.
Varbūt viņas nebija dižas profesionāles šai jomā, taču nevarētu teikt, ka biju baigā ekstāzē.

- sen jau esmu par šo te domājis baigi gribētos pameiģināt un izjust vai tiešām tas prostatas orgasms ir tik spēcīgs. Tikai man pagaidām nav patstāvīga draudzene. Iepriekšējās nopietnās attiecībās man draudzene šad tad mēdza iebāzst pirkstus dibenā, jāatdzistās bija patīkami, bet ar vibratoru vēl nekad nav meiģināts ļoti gribas pameiģināt un uzzināt kā tas ir.

- Man jau šķiet, ka mūsdienās katrs vīrietis ir izbaudījis anālo ar vibratoru, tikai reti kurš par to stāstīs'.
Kad iepazinos ar savu draudzeni, viņas īpašumā jau bija strap on, pēc kāda laiciņa viņa piedāvāja mani apmierināt anālajā, es arī piekritu, bija ok, arī prostatas orgasms tika sasniegts.
Pēctam es viņai prasīju, vai pirmstam arī viņa to kādam ir darījusi, viņa atbildēja, ka visiem ar kuriem viņai ir bijušas attiecības.

- Ir provēts. Tikai pirmajā reizē bija tāda jocīga sajūta itkā feka būtu caurumā iesprūdis, bet pēctam kad atslābinājos tad izjutu kaifu.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv