Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:287, Did:0, useCase: 0

Kā kļūt par labu mīlnieku?

"Sekss - gandrīz vienīgais darbības veids, kas prasa augstu fiziskās izsmalcinātības pakāpi," uzskata seksa rokasgrāmatu autors Greiams Māstersons un tam varētu arī piekrist, jo tikai pievēršot uzmanību vissīkākajām niansēm, var panākt ideālu rezultātu, taču ne katrs vīrietis vadās pēc novērojumiem, kas viņa sievietei sagādā vislielāko baudījumu, un ne ikkatra sieviete var apgalvot, ka viņas vīrietis ir vislabākais mīlnieks.

Protams, ne katra sieviete ir tik zinoša, lai viņu varētu saukt par lielisku seksa partneri, taču, uzņemoties vadību un liekot viņai nojaust, ka viņas vīrietis ir vislabākais mīļākais, kāds jebkad viņai ir bijis un būs, seksuālās attiecības var attīstīt līdz tādai stadijai, ka sievietei arvien labāk izdotos ne vien gūt baudu pašai, bet arī sniegt lielāku baudu mīļotajam cilvēkam. Sieviete no vīrieša gaida, lai viņš kontrolē ritmu un noskaņu, kā arī pārvalda seksuālos paņēmienus. Tas rada lielu daļu vīrieša pievilcības sievietes acīs. Šī iemesla dēļ vīrietim nekad nevajadzētu baidīties uzņemties vadību, bet būtu vēlams zināt, kā rīkoties, ja mīlēšanās laikā, kad sieviete alkst pēc apmierinājuma, zūd erekcija vai ko darīt, ja sieviete nespēj sasniegt orgasmu. Daži vīrieši nenojauš, ka pastāv bailes un aizliegumi, kuru pārvarēšanai bieži vien nepieciešama tikai sapratne un iedrošinājums. Nereti tas noved pie tā, ka viņi savas partneres uzskata par frigidām, kā rezultātā rodas vilšanās vai pat attiecību noslēgums. Fakts, ka daļa sieviešu pie tā ir vienlīdz vainojamas, jo ignorē sava vīrieša seksuālās tieksmes. Viņas izturas pārāk piesardzīgi pret jaunu izjūtu meklējumiem vai pat izrāda riebumu pret tiem. Viņas zina ko un kā vēlas pašas, taču aizmirst, ka arī partnerim ir tiesības uz kvalitatīvu seksuālo dzīvi.

Seksā panākumi ir atkarīgi no cilvēku attieksmes. Jebkuru veiksmīgu seksuālo attiecību pamatā ir fakts, ka jādomā ne tikai par savām vajadzībām, bet arī par partnera vēlmēm un jo vairāk tajās tiks ieguldīts, jo vairāk iegūts. Kvalitatīvas seksuālās attiecības veido abpusēja piedalīšanās, cieņa, fiziskie un emocionālie kompromisi un krietna sapratnes deva. Greiama Māstersona pētījums liecina, ka sieviešu seksuālās tieksmes atšķirībā no vīriešiem ir daudz vairāk orientētas uz emocionalitāti un drošību. Lai attiecību fiziskā un emocionālā vadība nonāktu vīrieša rokās, viņam jākļūst saprotošam, pacietīgam un pret partneri jāizturas ar cieņu. Tikai tā vīrietis var nostiprināt pārliecību, ka sieviete viņam var uzticēties, atklāties, nejūtoties netikla, un ļauties savu fantāziju vilnim, nekļūstot smieklīga vīrieša acīs. Daudzām sievietēm, īpaši jaunās attiecībās, nepieciešams iedrošinājums, lai viņās atraisītu seksuālo brīvību. Sievietes, baidoties kļūt neveiklas, neatklāj tieksmi uz seksuālām iespējām, piemēram, uz orālo seksu vai ko citu, jo viņām šķiet, ka viņas to nemāk pietiekami labi, taču cilvēkiem seksuālā gaume mēdz mainīties. Tas, kas vienā reizē var šķist satraucošs un nepatīkams, pēkšņi var iegūt negaidītu pievilcību. Ne mazāk svarīgi ir neuzmākties sievietei ar seksuālajiem aktiem, kas viņai parasti nepatīk, jo, ja sieviete uz to nejutīs spiedienu, viņa iespējams pati reiz tos vēlēsies īstenot. Ja vīrietis neizturēsies uzmācīgi, viņa bauda būs arī sievietes bauda un tas, ko viņš darīs, sievieti uzbudinās tikpat ļoti cik viņu pašu. Ikvienam vīrietim ir iespēja uzlabot savu seksuālo tehniku un būt seksuāli vislabākajam.

Labs mīlētājs nevar atļauties ieslīgt nemainīgā rutīnā, jo uzbudinošs sekss ir pilns ar pārsteigumiem. Ja vīrietis būs izdomas bagāts, visticamāk, ka viņa partnere atbildēs ar to pašu un, ja viņa atbildēs ar lielāku entuziasmu, vīrietim būs vieglāk kļūt par vislabāko mīlnieku, kas sievieti uzbudinās un novedīs līdz orgasmam tā, ka partnerei neradīsies aizdomas, it kā viņa tiktu izmantota tikai vīrieša vajadzību apmierināšanai un nekam vairāk. Lielisks mīlnieks seksa laikā ņems vērā sievietes emocijas un jūtas, un sapratīs arī viņas ķermeņa raidītos signālus. Viņš katru mīlēšanās reizi padarīs īpašu, pat, ja ne vienmēr viss izdosies kā plānots.

Pirms seksa vienmēr vēlams pārliecināties , vai vīrietis ir pienācīgi apkopis sevi. Higiēnas nosacījumu ievērošana ir obligāts noteikums. Vēl viens no laba mīlētāja nosacījumiem ir vienmēr pāriecināties, vai viņš ir līdz galam apmierinājis sievieti. Katras sievietes prasības ir īpašas un var atšķirties. Ir labi, ja vīrietis pārzina savas partneres seksuālās fantāzijas, lai varētu tās īstenot, tāpat viņai atklājot savas un izstāstot, kas visvairāk uzbudina pašu. Reizēm sievietes neliek skaidri noprast, ka netiek pietiekami apmierinātas un klusē tik ilgi, kamēr jau ir par vēlu un attiecības pamazām sarūk. Seksuālās komunikācijas trūkums var būt pat starp tuviem un kaislīgiem pāriem, kas it kā labi pazīst viens otru, tāpēc jau sākumā vēlams izrunāties un pārliecināties, ka visas pašreizējās un gaidāmās problēmas ir iespējams veiksmīgi atisināt, neklusējot par savu seksuālo neapmierinātību un neatstājot neievērotu nevienu izrādīto seksuālā neapmierinājuma pazīmi. Sievietēm var būt spēcīgas emocionālās prasības - ja vienu reizi sekss bez priekšpēles un pēcspēles šķitīs uzbudinošs, tad jau pēc dažām citām viņa ilgosies pēc maiguma un smalkjūtības. Vīrietim jādod iespēja sievietei pateikt, ko viņa vēlas, jāiedrošina viņu runāt par to, kas viņai patīk un jāļauj aizrādīt, kad vīrietis dara ko tādu, kas nepatīk.

Sievietes lielākā bauda nav atkarīga arī no vīrieša dzimumlocekļa izmēra, jo seksuāli aktīvas sievietes vagīna ir tik elastīga, ka saraujoties un pastiepjoties spēj uzņemt dzimumlocekli ļoti plašā lielumu diapazonā, līdz ar to, lai arī kāds būtu dzimumlocekļa lielums, vīrietim ir visas iespējas sniegt baudu jebkurai sievietei.

Nereti sievietes sūdzas par pārāk ātru ejakulēšanu. Seksuālā akta laikā savai partnerei var izteikt komplimentus, uzslavēt un uzmundrināt viņu, ja nepieciešams, aizkavēt savu orgasmu, lai veicinātu sievietes orgasmu un katru reizi izdomāt jaunus uzbudināšanas veidus. Ja vīrietis izjutīs iekšējo procesu, kas noris pašstimulācijas laikā, viņš arī dzimumakta laikā spēs sevi kontrolēt un, ja sieviete kaut ko darīs nepareizi, viņš pamācīs, kā visu darīt tā, lai viņam tas patiktu, jo lielisks sekss veidojas no abpusējas baudas. Tieši šī iemesla dēļ ir svarīgi zināt, ko no vīrieša sagaida partnere. Tā var būt romantika, šarms, pajokošana, uzbudināšana, cieņa, valdonība, siltums, nozīmība, maigums, mazliet brutalitātes, smalkjūtīgas sarunas, priekšspēle un pēcspēle, spēles ar pirkstiem vai seksa rotaļlietām, tas var būt spēcīgs dzimumakts un daudzkārtīgs orgasms, pēc kura seko atspirdzinošs dzēriens un tūlītējs mīlēšanās atkārtojums. Iespējams, ka vīrieti var kaitināt mīļotās pieskārieni tieši pēc ejakulācijas, kad viņa dzimumloceklis ir kļuvis ārkārtīgi jūtīgs, taču svarīgi, lai pēc orgasma viņš spētu būt pietiekami veikls, pat, ja fiziski vairs neko nemaz nav vēlēšanās darīt. Erotiskās kinofilmas un stāsti ir krietni pārspīlētas, radot nepareizu priekšstatu par seksuālo dzīvi, kur rodas iespaids it kā daži vīrieši spējīgi mīlēties 24 h diennaktī, taču būtība ir nevis tajā, cik bieži vīrietim var būt erekcija, bet gan seksuālo spēju kvalitātē. Ir vīrieši, kuriem erekcija var būt tikai vienu reizi, savukārt citiem divas reizes ar pietiekami lielu intervālu starp abām reizēm. Tas varētu notikt arī trešo reizi, ja vien vīrietim izdotos palikt nomodā. Kārtīgam mīlētājam nevajadzētu uzreiz pēc seksa pagriezt muguru un aizmigt, bet tā vietā labāk, glāstot partneri, stāstīt viņai, cik tā ir bijusi lieliska.

Noderīgi!

Grāmatas meklējiet Zvaigzne ABC grāmatnīcās visā Latvijā:

Lieliskais sekss- Vislabāk šo mīlētāju rokasgrāmatu glabāt tieši zem spilvena – tad varēs tajā ieskatīties ikreiz, kad būs vēlme baudīt mīlas priekus.
Grāmatā var uzzināt kuri jutekliskās masāžas paņēmieni atraisīs un vairos seksuālo enerģiju, kuras seksuālās pozas ir viskārdinošākās, kādi garīgi un fiziski uzbudinoši vingrinājumi veicami, lai piedzīvotu vēl nebijušu orgasma ekstāzi.

Sekss, kādu nevarat iedomāties. Laulātajiem, kuri mīl Dievu- Poļu priesteris, franciskāņu Mazo brāļu ordeņa mūks Ksaverijs Knocs ar savu grāmatu „Sekss, kādu nevarat iedomāties. Laulātajiem, kuri mīl Dievu” iekarojis lielu popularitāti sabiedrībā. Pirmais metiens tika izpirkts ļoti īsā laikā.
Kāpēc gan tik daudziem šī katoļu baznīcas atbalstītā grāmata šķiet tik pievilcīga?
Pavisam vienkārši ─ tā izklīdina priekšstatu, ka Dievs noliedz seksu, un valdošo mītu par kristiešu puritānismu.
Autors parāda, ka saskaņā ar baznīcas mācību sekss ir prieka, vienotības un mīlestība avots laulībā.

Kamasūtra 21. gadsimta mīlniekiem- Senais erotiskās literatūras meistardarbs, ko mūsdienu vajadzībām piemērojusi pasaules slavenākā seksa grāmatu autore Enne Hūpere. Grāmata iepazīstina ar vairāk nekā 100 seksa pozām no Kamasūtras, Anangarangas, Smaržojošā dārza un Dao. Tā apvieno seno austrumu smalko erotismu ar krāšņām fotogrāfijām, atklātiem rīcības aprakstiem un moderniem seksa padomiem.

Veselīgs sekss- Ilustrēts ceļvedis pa pilnīgāku un satraucošāku seksuālo dzīvi ikvienam pārim. Tajā ir padomi jebkurā tuvības un seksa jomā vīrietim un sievietei. Grāmatu sarakstījusi ārste Mirjama Stoparde – veselīgā dzīvesveida eksperte.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv