Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:247, Did:0, useCase: 0

Astroloģiskā prognoze jūnija mēnesim

Prognozi sagatavoja: Rūta Mežavilka


Jūnija nozīmīgākie astroloģiskie notikumi būs Saules aptumsums 1. jūnijā (Latvijā nav redzams), Plutona ieiešana retrogrādā jeb "pret Sauli" gaitā (3. jūnijā), Jupitera ieiešana Vērsī (4. jūnijā), Saturna pagriešanās atpakaļ "pa Saulei" (13. jūnijā) un Mēness aptumsums 15. jūnijā (Latvijā būs redzams). Zīmi, protams, maina arī Saule, 21. jūnijā - Saulgriežos - no gaisīgi komunikablās un vieglprātīgās Dvīņu zīmes ieejot auglīgajā "mājkopī" Vēzī.

Saturna pagriešanās ""pa Saulei" (13. jūnijā), kā arī Jupitera ieiešana Vērsī (4. jūnijā) un Plutona pagriešanās "pret Sauli" (3. jūnijā). Un, protams, arī Saules aptumsums 1. jūnijā (Latvijā nav redzams) un Mēness aptumsums 15. jūnijā.

Līdz ar to mēneša sākums varētu būt "uzmanīgs". Iespējamas depresīvas noskaņas, cilvēka apziņas tumšās puses uzpeldēšana. Lai gan 1. jūnijā ir arī Saules/Saturna trigons, kas veicina konstruktivitāti un palīdz saskaņot vēlamo ar esošo - tā sekmējot dažādu pasākumu izdošanos, tomēr aptumsuma enerģētika ir smagnēja. Tā kā aptumsums (un līdz ar to, saprotams, Jaunmēness) notiek Dvīņu zīmē, tad sevišķa uzmanība jāpievērš informatīvajiem procesiem. Iespējamas baumas, atmaskojumi, dezinformācija, masu mediju histērijas. Urāns joprojām atrodas (un atradīsies vēl pāris tuvākos gadus) konfliktu aspektos ar citām "lēnajām" planētām - Plutonu un Saturnu, un šis Saules un arī Mēness aptumsums 15. jūnijā) var "izgaismot" kādus šo lielo globālo pārmaiņu momentus. Jo kopumā šobrīd pasaule spēcīgi mainās (skat. manis iepriekšrakstīto par Saturna/Plutona ciklu). Spilgts piemērs šim planētu stāvoklim ir jezga, kas norisinās ap Starptautiskā valūtas fona nu jau bijušā šefa izvarošanas lietu. Jaunmēness dienā labāk mierā un klusībā apcerēt dzīves jēgu, ieskatīties sevī.

Plutona retrogrāds (3. jūnijā) atsevišķa indivīda līmenī varētu būt mazāk sajūtams, jo šī tālā un lēnā planēta (astrologi joprojām Plutonu uzskata par planētu!) vairāk ir globālo jeb mundāno procesu "spēlētājs". Vispārīgi sakot, Plutona retrogrāds nozīmē transformatīvo un pārvērtību procesu pārskatīšanu. Brīdī, kad Plutons "atduras" - proti, pašā 3. jūnijā un dažās dienas pirms tam, var notikt dažādas ar šīs planētas sfēru (kodolenerģija, pazeme, kanalizācija, kapsētas - proti viss tas, kas saistās ar mitoloģisko Aīda valstību) saistītas ķibeles. Pozitīvais visā tajā - lai kas arī nenotiktu, tas viss mums palīdz atbrīvoties no savu laiku nokalpojušām lietām un piesaistēm.To,kas ir dzīvs, Plutons neārda, toties ļoti labprāt PLutons uzrāda vājos punktus gan sabiedrības, gan atsevišķa indivīda dzīvē. Tā kā 3. jūnija rītā ar Plutonu kvadrātu veido Merkurs, ļoti būtu jāuzmanās transportā, informācijas apmaiņā, darbā ar elektrotehniku un datoriem. Var notikt visāda veida "noraušanās".

Jupitera ieiešana Vērsī (4. jūnijā) līdz tam saspringto gaisotni darīs mājīgāku un veicinās visa veida "auglīgumu". Tirgotājiem un dārzkopjiem iestāsies labāki laiki! Arī Vērša zīmē dzimušie kā arī visi citi,kam dzimšanas kartē būtiski aspektēts Vērsis (ja Vērsis ir Ascendenta zīme vai arī, ja Vērsī ir Mēness), varēs uzelpot - jau maija vidū līdz ar "ātro planētu" Merkura, Venēras un Marsa ieiešanu Vērsī viņu dzīvē sāka atgriezties veiksme.

Venērai ieejot Dvīņos (9. jūnijā) kopīgā gaisotne varētu kļūt komunikablāka, rotaļīgāka un kaut kādā ziņā vieglāka, lai gan vispārīgais fons saglabājas diezgan saspringts. Šī diena gan pati par sevi būs saspringta, jo fāzi maina Mēness - proti, notiek Mēness/Saules kvadrāta aspekts. Tā kā šajā dienā ir arī Marsa/Plutona pusotrkvadrāts, būtu vērts uzmanīties.

Kad sāku rakstīt šo prognozi, Latvijas prezidents vēl nebija atlaidis Saeimu - tagad, turpinot un pabeidzot iesākto rakstu, skatos, ka tik tiešām - šis notikums iet "sakabē" gan ar Saturna pagriešanos "pa Saulei", gan ar aptumsumu situāciju. Lai gan daži astrologi uzskata, ka šis prezidenta lēmums ir bijis pārsteidzīgs un var izraisīt haosu, tomēr šķiet, ka laika brīdis ir atbilstoši izraudzīts. Pagriežoties "pa Saulei" ar justīciju un tiesu lietām saistītajā Svaru zīmē (interesanti ir, ka tas notiek starp aptumsumiem!) Saturns sakārtos un pieliks daudzus izteiksmīgus punktus retrogrāda periodā (kopš janvāra) uzpeldējušajām sabiedriskās konstrukcijas un iekārtas nepilnībām. Ir jānotiek sistēmas rekonstrukcijai, un tas arī pamazām notiek.Saprotams, šajā ceļā mūs gaida arī daudzi nepatīkami pārsteigumi un konflikti.

16. jūnijā zīmi maina Merkurs, ieejot Vēzī. Cauri Dvīnim tas ir izskrējis nudien strauji - un tāds arī mēneša sākums - daudz informācijas, komunikācijas. Ieejot Vēzī, Merkurs kļūs "mierīgāks", mūsu domas vairāk pievērsīsies atvaļinājumu baudīšanai.

Saulgriežu diena - 21. jūnijs - iezīmīga ar to, ka arī Marss maina zīmi - tas ieiet Dvīņos, sekojot Venērai. Daudz braukāšanas, daudz sabiedriskas aktivitātes. Labs laiks masu mediju pārstāvjiem.

22. jūnijā gan uzmanīgi - Marsa/Neptūna kvadrāts. Uzmanīgi ar reibinošām vielām! Rīcība var būt maldinoša. Ņemot vērā, ka tie ir "lielie latviešu dzeršanas svētki"... ai, ai.

Mēneša beigas gaidāmas "līdzenākas". Mēnesim ieejot dilstošajā fāzē (pēc 23. jūnija), visas mēneša sākumā "paceltās" problēmas pamazām ieies risinājuma gultnē.

     [+] [-]

, 2011-06-05 00:45, pirms 9 gadiem
Kas par daudz- tas par skādi!

     [+] [-]

, 2011-06-28 23:22, pirms 8 gadiem
Uz labu vien virzamies!