Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:247, Did:0, useCase: 0

Astroloģiskā prognoze 2011.gada jūlija mēnesim

Prognozi sagatavoja: Rūta Mežavilka


1. jūlijā, itin kā nepietiktu jau ar jūnija aptumsumiem, atkal gaidāms Saules aptumsums. Šā notikuma smagnējo noskaņu sajutām jau jūlija beigās. Savu ēnu uz jūlija sākumu joprojām metīs arī Saules/Plutona opozīcija jūnija beigās, kas uzjundī personības un varas konfliktu un var radīt depresīvas noskaņas. Jāteic, rakstot jūnija prognozi, šo opozīciju biju piemirsusi - fui, fui, fui!

Tas, ka trīs aptumsumi (divi Saules un viens Mēness tiem pa vidu) seko cits citam, nemaz tik bieži negadās. Parasti viens otram seko aptumsumu pāris - viens Saules (iestājoties Jaunam Mēnesim) un otrs - Mēness (iestājoties Pilnmēnesim). Šoreiz mēs sastopamies ar "trīsvienību". Acīmredzot, īpaša uzmanība jāpievērš tieši šim trešajam, noslēdzošajam aptumsumam, tāpat vietā būtu arī pieļāvums, ka šā aptumsuma ietekme varētu būt jūtama plašākā laika posmā nekā parastiem aptumsumiem (aptuveni 6 mēnešus). Šis triādi noslēdzošais aptumsums (un līdz ar to arī Jauns Mēness) ir Vēža zīmē, tātad aktualizē visas ar Vēža zīmi saistītās jomas - māju, ģimeni, mātišķumu, dzimtas lietas, cilvēka emocionalitāti.
Šis laika brīdis varētu iezīmēt kādu lielu pagrieziena punktu, un savā ziņā tas līdzinās tai astroloģiskajai konfigurācijai, kas iedibinājās 2010. gada vasarā. Kā tas viss varētu izpausties "uz āru"? Noteikti varam sagaidīt seismiskās aktivitātes turpināšanos - kā reāli fiziskā plānā (izvirdumi, zemestrīces), tā metaforiski, kā revolucionāras noskaņas sabiedrībā, apslēptu dusmu izlaušanās (par to visu rūpējas galvenokārt "lielās planētas" Urāns un Plutons, kas jau ilgāku laiku atrodas saspringtā aspektā - kvadrātā, veidojot mūsu dienišķās situācijas "fonu" - par to esmu jau rakstījusi iepriekš - šis ir pārmaiņu laiks visās politiskās un ekonomiskās varas struktūrās). Šis 1. jūlija aptumsums aktualizēs lielo planētu veidoto konfigurāciju, un līdz ar to varam sagaidīt visādus pārsteigumus.

Acīmredzot, kādā izšķirīgā fāzē ieies šā gada sākumā iesākušies procesi. Gribēsies beidzot "pa jaunam". Taču šī situācija prasa no mums vispirms reālistisku skatījumu uz lietām, ko "paceļ" šis aptumsums. Iespējams, mēs sajutīsimies nedroši, nomākti un virspusē var izlauzties kādas līdz tam slēptas emocijas - tādā gadījumā ir vispirms jāsaglabā miers un vēsu prātu jāielūkojas sevī - ar ko tieši saistītas šīs dusmas un nemiers? Ka ir tas, kas izraisa šīs sajūtas? Precīzi diagnosticējot "ļaunuma sakni". varam atrast risinājumus.
Īpaši satraucošs šis brīdis varētu būt Auna, Svaru, Vēža un Mežāža zīmju piederīgajiem - proti tiem, kas šajās zīmēs atrodas Saule, Ascendents, Mēness vai vairāku planētu kopojumi (t.s. steliumi).

Tajā pašā laikā tomēr ir iespēja iztikt bez "lielām asinīm", jo Jupiters Vērsī rada iespēju ekonomiskiem uzlabojumiem, savukārt Saturns, kas kopš jūnija vidus atkal iet "pa Saulei", ir noskaņots konstruktīvi. Iespēja risinājumiem ir, un ekonomiskais "fons" mazpamazām gada otrajā pusē uzlabosies, neraugoties uz daudzajiem nemieriem un dumpinieciskumu. Tomēr straujus panākumus gaidīt nevaram - gan tādēļ, ka makroekonomiskajām norisēm piemīt sava inerce (gluži tāpat, kā liels kuģis nevar veikt tik straujus manevrus kā maza motorlaiva), gan arī tāpēc, ka Urāna/Plutona veidotas fons vispasaules varas krīzes tēmu tomēr turpina - šeit saasinājums gaidāms 2012. gadā. Tāpēc runāt par krīzes galu būtu tomēr priekšlaicīgi. Kas attiecas uz pēdējā laika notikumiem Grieķijā - tur patlabanējā situācija ir ievilkusies jau kopš 2008./2009. gada un netika savlaicīgi risināta - tāpēc arī sagaidāms ilgi briedušā augoņa "sprādziens".

Merkura ieiešana Lauvā 2. jūlijā komunikāciju un satiksmi darīs spilgtāku, vairāk akcentēs dažādas ego izpausmes. Gribēsies vairāk izpaust sevi! Pašās mēneša beigās - 28. jūlijā - Merkurs, ieejot Jaunavā, kļūs atkal piezemētāks. Komunikācija kļūs pedantiskāka, "knipelīgāka", taču kopumā tas būs labs laiks dažādiem "merkuriāniskajiem" pasākumiem (tirdzniecība, komunikācija, satiksme, loģistika, rakstudarbi), jo Jaunavā Merkurs ir spēcīgs.
Savukārt Venēras ieiešana Vēzī 4. jūlijā ieviesīs sentimentāli ģimeniskas noskaņas mīlas sfērā (bet arī tirdzniecībā un skaistumkopības jomā!). Arī Saules atrašanās Vēzī uzturēs interesi par ģimeniskumu. Pašās mēneša beigās (28. jūlijā) Venēra ieies Lauvas zīmē - tad ugunīgo mīlas piedzīvojumu un kūrorta romānu laiks būs klāt!

3. jūlija Saules/Saturna kvadrāts atgādinās par dažādiem ierobežojumiem, parādiem un pienākumiem. Šo aspektu sajūtam jau jūnija beigās un tā iedarbība "segs" visu jūlija sākumu. Arī šis aspekts kuplinās aptumsuma "krīzes tēmu". Jā, raugoties uz sabiedrības un individuālajiem procesiem gada griezumā, šis jūlija sākums patiesi varētu būt pagrieziena punkts. Nu nevarēs vairs pa vecam, un ja kāds vēl dzīvos ilūzijās, var notikt šo ilūziju skarba izkliedēšana. Jūlijs parādīs, kas ir kas.

6. jūlija Marsa/Saturna trigons dos iespēju būvnieciskiem darbiem un dažādiem citiem konstruktīviem pasākumiem. Šo aspektu būībā sajutīsim pat visu jūliju.

8. jūlija Mēness fāžu maiņa (cikla pirmais ceturksnis) varētu būt gandrīz pavisam mierīga diena, jo fāžu maiņai raksturīgo nervozitāti un "krīzes tēmu" nogludināt palīdzēs labvēlīgs Mēness/Marsa aspekts, savukārt Mēness savieojums ar Saturnu emocijās viesīs nopietnību, var rasties gan arī ierobežojuma sajūta, sastopoties ar skarbās realitātes auksto vaigu. Tomēr šajā dienā der uzmanīties ar uguni un reibinošajiem šķidrumiem, jo Mēnesim būs arī saspringti aspekti ar Neptūnu un Plutonu.

9. jūlijā gan gaidāmas emocionālas batālijas (Venēras/Plutona opozīcija radīs greizsirdības jūtas, bet Venēras/Jupitera sekstils šīs lietas var vai nu "amortizēt", vai - gluži pretēji - Jupiters var konfliktu, ja tāds radīsies, uzpūst vēl lielāku.) Šī diena astroloģiski vispār ir blīva un aspektiem bagāta - Merkura/Saturna sekstils veicinās konstruktīvu dialogu un nogludinās loģistikas lietas, bet Mēness aspekti ar Plutonu, Jupiteru un Venēru sola darbīgu nedēļas nogali. Tiem pāriem, kas nebūs saplēsušies jau no rīta, šis sestdienas vakars varētu būt maigi romantisks.

10. jūlijā retrogrādajā kustībā "pret Saulei" ieiet pārmaiņu planēta Urāns, tādējādi paspilgtinot jau raksta sākumā pausto par iespējamajiem "pārsteigumiem" izvirdumu jomā. "Pretsaules" Urāns mēdz pastiprināt dumpinieciskuma tendences sabiedrībā. Var rasties sajūta, ka trūkst "gaisa". Šis Urāna retrogrāda periods turpināsies līdz pat gada beigām - decembra vidum.
Retrogrādi visu jūliju joprojām ir arī Neptūns un Plutons (par to esmu izrakstījusies gan jūnija aprakstā, gan arī vēl iepriekš). Īss rezumē - Neptūna retrogrāda laikā jo īpaši jāsargās no ilūzijām un apreibināšanās, bet Plutona atpakaļgaita var likt kārtot vecus karmiskos parādus, pārstrukturēt savu dzīvi. Visas sabiedrības līmenī - var parādīties autoritārisma tendences.

13. jūlija Venēras/Saturna kvadrāts ienesīs prāta vēsumu nedēļas nogales uzjundītajā emocionalitātē.

15. jūlija Pilnmēness var atnest skaidrību līdz tam šķietami saduļķotajos emociju ūdeņos. Parasti esam pieraduši no Pilnmēness laika gaidīt pastiprinātu spriedzi un nervozitāti, bet - varbūt tā nemaz nav? Varbūt Pilnmēness tikai izgaismo līdz tam slēpto, to, ko nevēlamies saskatīt?

23. jūlijs - referenduma diena! - kā reiz ir arī Mēness fāžu maiņas brīdis (iestājas pēdējais ceturksnis), turklāt sakrīt ar Saules pāriešanu Lauvā. Saule Lauvā spēcinās izlēmīgumu un gribasspēku, bet fāžu maiņa rosinās vēlmi rīkoties. Mēness Vērsī, no vienas puses, ir "slinks", no otras - pasargā no impulsīvas un neapdomīgas rīcības. Tāpēc, domāju, īpašu pārsteigumu tomēr nebūs.

"Uzmanīgas" dienas būs 24./25. jūlijs - 25. jūlijā ir vairāki saspringti Mēness aspekti, kas veicinās nervozitāti.

Mēneša otrā pusē sajutīsim Saules/Urāna trigonu (27. jūlijs), kas kopīgajā noskaņā varētu ienest patīkami atbrīvojošas vēsmas, veicinot radošu domāšanu un "out of box" risinājumus. Šā aspekta ietekme klāsies pāri arī augusta pirmajai nedelai.

29. jūlija Merkūra/Neptuna opozīcija gan var sagādāt nepatīkamus brīžus, var uzpeldēt maldu un dezinformācijas tēmas. Mēneša pēdējā nedēļas nogalē tāpēc būsim īpaši uzmanīgi uz ūdeņiem un transportā.

Jauku vasaru!

     [+] [-]

, 2011-07-04 00:35, pirms 8 gadiem
Nu ko domā pārējie? Man šķiet, ka viss iet tik uz labo pusi. Pamazām, bet tomēr. Arī pilnmēness mani nebaida.

     [+] [-]

, 2011-07-16 23:39, pirms 8 gadiem
Nu kad tad beidzot iestāises vismaz miers, ja ne labāki laiki?

     [+] [-]

, 2011-08-08 12:34, pirms 8 gadiem
nu nekā