Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:247, Did:0, useCase: 0

Ieteikumi spēļu konsoles iegādei

Redakcija
Redakcija

Saņemt dāvanas ir patīkami. Taču, kad pašiem jāsāk domāt par to, ko dāvināt draugiem vai radiniekiem, nereti nākas krietni vien palauzīt galvu, lai atrastu ko tādu, kas ne tikai iekļautos jūsu budžetā, bet arī patiktu cilvēkam, kam to pasniegsiet. Svarīgākie gadījumi, kad apsveicam cilvēkus, ir viņu dzimšanas un vārda dienas, taču nedrīkst piemirst arī Ziemassvētkus, kuri, starp citu, nav vairs aiz kalniem. Tādēļ ieteicams jau laicīgi padomāt, ar ko pārsteigsiet savus mīļos. Ja dāvana jāiegādājas jaunam cilvēkam, kuram patīk tehnoloģijas un to piedāvātās iespējas, laba izvēle būs spēļu konsole. To ērti un izdevīgi varat iegādāties interneta veikalā 220.lv, atliek tikai aplūkot plašo piedāvājumu un izvēlēties to, kura patīk vislabāk. Esam sagatavojuši jums vairākus padomus, kas atvieglos spēļu konsoles iegādi.

Kas ir spēļu konsoles un kam tās izmanto?

Pirmās spēļu konsoles radās jau pagājušā gadsimta 50. gados. Lai gan tās gandrīz nemaz nav salīdzināmas ar mūsdienās pieejamajām, tomēr tas bija pirmsākums milzīgajam spēļu konsoļu biznesam. Sākumā tika radīti interaktīvi TV, kuri pildīja ne tikai raidījumu un filmu demonstrēšanas funkciju, bet arī ļāva spēlēt pirmās, tolaik ļoti primitīvi veidotās spēles. Starp citu, viena no pirmajām videospēlēm bija simulēta raķetes kustība uz mērķi, un šo ideju iedvesmoja 2. Pasaules karš. Turpinoties konsoļu attīstībai, tika radītas ierīces, kuras varēja pieslēgt TV. Ar laiku uzlabojās to dizains, radās krāsainās spēles. Latvijā pazīstamākās bija dzeltenās spēļu kasetes. Tolaik spēļu konsolēm bija tikai viena funkcija, kuru izsaka arī to nosaukums. Taču mūsdienās ir daudz citu iespēju, kuras piedāvā spēļu konsoles. Papildus spēlēm, ar tām var arī atskaņot mūziku, skatīties filmas un video, aplūkot fotogrāfijas un pat piekļūt internetam. Būtībā šobrīd spēļu konsoles uzskatāmas par daudzpusīgu multimediju ierīci, taču katras konsoles funkciju skaits atkarīgs no tās ražotāja un konkrētā modeļa.

Populārākās spēļu konsoles mūsdienās

220.lv piedāvā tehnoloģiju gigantu “Microsoft”, “Sony” radītās spēļu konsoles.
Viena no populārākajām spēļu konsolēm, kuru pasaule pazīst kopš 2001. gada, ir “Microsoft” veidotā Xbox. Xbox ļauj izbaudīt spēles, kuras piemērotas tikai konsolēm, un nav paredzētas spēlēšanai datorā. Tāpat, izmantojot Xbox, lietotājs var skatīties video failus, izmantot tērzēšanas tīklus, kā arī tiešsaistes vietnēs iegādāties spēles. Xbox atbilst iepriekš aprakstītajām īpašībām, un to noteikti var saukt par multimediju centru. Pateicoties Xbox Live tīklam, iespējams spēlēt tiešsaistē ar citiem cilvēkiem, kā arī veidot grupas un sazināties ar tiem, sūtot ziņojumus. Xbox Live pakalpojumu var abonēt katrs mēnesi, saņemot atlaidi spēlēm. Iecienītākās Xbox versijas ir Xbox One un Xbox 360, kuras iespējams iegādāties arī interneta veikalā 220.lv. Xbox patiks tiem, kuri novērtē augstas kvalitātes grafiku un iespēju kustēties spēles laikā, kontrolējot spēles varoni ar savu ķermeni.

“Sony” radītā piektās paaudzes spēļu konsole “PlayStation” (saīsinājumā arī PS” pasaulē ir zināma jau kopš 1994. gada, tātad krietni ilgāk nekā “Xbox”. Šobrīd viennozīmīgi populārākā “PlayStation” konsole pasaulē ir “PlayStation4” jeb PS4, kas aktīvi konkurē ar “Xbox”. Arī PS4 ļauj izbaudīt reālistisku grafiku, kā arī spēlēšanu kopā ar citiem cilvēkiem. Ja vēlaties mainīt ierīces, uz kurām spēlējat, droši to varat darīt, nepārtraucot spēli. Kamēr esat uzlicis spēlei pauzi, konsole ielādē visus svarīgākos atjauninājumus. Izmantojot “PlayStation App”, varat sazināties ar citiem lietotājiem savā viedtālrunī. PS4 piedāvā iespēju spēlēt tiešraidē, kā arī ļauj ievietot labākos spēļu momentus “Youtube”, izmantojot “Sharefactory” rīku. Arī PS4 var izmantot kā multimediju ierīci, jo tas atbalsta DVD un Blu-ray diskus, tajā ir USB pieslēgvieta, kā arī to var pievienot internetam.

Kā izvēlēties?

Tiem, kuriem ir svarīgi, lai konsole kvalitatīvi pildītu savu funkciju arī kā multimediju ierīce, patiks “Xbox 360”. Noteikti nepievils attēla un skaņas kvalitāte, jo tā šai konsolei ir augstā līmenī.
Savukārt tiem, kuri aktīvi aizraujas ar spēlēm, patiks “Xbox One” un “PlayStation4”, jo ar tām jūs varēsit izbaudīt aizraujošu spēlēšanas procesu pat 3D formātā, izjūtot spēlē notiekošo daudz reālāk. Izmantojot iespēju vadīt spēles varoni ar savu ķermeni, varēsit iesaistīt gan ģimeni, gan draugus atraktīvā un aizraujošā pasaulē.
Lai būtu iespējams spēlēt tiešsaistē kopā ar draugiem, noskaidrojiet, kādas firmas konsole ir viņiem, lai zinātu, vai tās ir saderīgas spēlēšanai grupā. Visu konsoļu kopējā īpašība ir tā, ka šīs ierīces neaizņem daudz vietas, taču tās spēj lietotājus aiznest pilnīgi citā realitātē.
Izvēloties spēļu konsoli interneta veikalā 220.lv, varēsiet pie katras no tām izlasīt detalizētu aprakstu par ierīces tehniskajiem parametriem, kas ievērojami atvieglos jūsu iegādes procesu, jo varēsiet ātrāk noskaidrot, kura no konsolēm atbilst jūsu vēlmēm un finansiālajām iespējām.Http://www.RezervesDALAS24.Lv