Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:247, Did:0, useCase: 0

Astroloģiskā prognoze maija mēnesim

Redakcija
Redakcija

Prognozi sagatavoja: Rūta Mežavilka


Pēc pirmajām diezgan saspringtajām un emocionāli smagajām maija dienām (Venēras/Saturna kvadrāts 1. maijā) mēneša pirmā nedēļas nogale un turpmākās dienas kļūs gluži vai sajūtami vieglākas. Pasaules gala noskaņas šķiet atkāpjamies, priekšplānā izvirzīsies dažādas saimnieciskas rūpes.

Spriedze un revolucionārais karsonis atslābs, jo "ātrās planētas", kas martā un aprīlī bija "tusējušas" pa Auna zīmi, veidojot saspringtus aspektus ar Saturnu un Plutonu, pakāpeniski pāries Vērsī - sekojot Saulei, kura Vērsī atradīsies līdz 21. maijam. Marss ieies Vērsī 11. maijā, Venēra un Merkurs - 16. maijā. Rīcība, jūtas un saziņa kļūst piezemētākas, praktiskākas, cilvēki vairāk ilgosies pēc komforta un ģimeniskuma. Kas arī varēs tikt sasniegts. Tiem, kam natālajā kartē akcentēta Vērša zīme, labs laiks! Pamazām varēs bīdīt uz priekšu iesāktus projektus un rast risinājumus konfliktiem, kuri līdz tam sakāpināto emociju dēļ šķita neatrisināmi. Lai gan "formveidis" Saturns joprojām, līdz jūnija sākumam, atrodas retrogrādā, vairs nebūs sajūtas, ka "viss atsitas kā pret betona sienu".

16. maijā notiekošais - tūliņ pēc zīmes maiņas! - Merkura/Venēras savienojums šīs labās lietas tikai pastiprinās.

Tomēr Pilnmēness diena 17. maijā solās būt mazliet saspringtāka - Mēnesim ir vairāki konfliktu aspekti ar lielajām planētām, turklāt šajā dienā notiek arī Saules/Saturna pusotrkvadrāts. Iespējams, sajutīsim tomēr "betona sienas" vēso dvašu, var rasties emocionāli jūtīgas situācijas.

Saules ieiešana Dvīņos akcentēs dažāda veida komunikāciju un publicitāti. Drīz pēc tam, 23. maijā, notiek Venēras/Marsa savienojums Vērša zīmē - vientuļajām sirdīm izdevīgs brīdis meklēt "otro pusi", jo īpaši tiem, kam natālajā kartē akcentēta Skorpiona zīme.

Pašās maija beigās gan varēs sākt gatavoties 1. jūnijā gaidāmajam Saules aptumsumam (Latvijā nebūs novērojams). Tradicionāli šajā laikā tiek ieteikts pārdomāt savas dzīves sūtību un jēgu. Iespējams, daudzi cilvēki sajutīs enerģijas trūkumu un vieglu nomāktību.

     [+] [-]

, 2011-05-16 20:08, pirms 9 gadiem
Esam sagaidījuši labākas dienas. Urrā!!!