Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:247, Did:0, useCase: 0

Astroloģiskā prognoze augusta mēnesim

Redakcija
Redakcija

Tieši augusta mēnesis ir tas, kas pēdējo gadu laikā visus biedē un tieši augustā, nezin kāpēc, visi gaida kādas īpašas nepatikšanas. Augusts tiešām var dāvāt mums dažu labu pārsteigumu, taču nospiedošā opozīcija Saturns- Melnais Mēness pamazām sāk izklīst.

No 3. līdz 27.augustam mūs gaida retrogrādais Merkūrs. Merkūram jāpievērš īpaša uzmanība- astroprognožu kartē tas atrodas opozīcijā ar Neptūnu, un, ja ņem vērā aktīvo Sauli, kas atrodas Lauvas zīmē, kvadrātā ar Jupiteru, var secināt, ka šajās dienās nav ko cerēt uz saprātīgu lēmumu pieņemšanu. Īpaši tas attiecas uz ambicioziem, pašpārliecinātiem cilvēkiem, kas pieraduši komandēt un būt situācijas noteicēji gan sev gan citiem. Veiksme var viņiem iet ar līkumu, bet viltīgā zemapziņa teikt priekšā tādus risinājumus, kas spēj novest, ja ne līdz kraham, tad līdz pamatīgiem sarežģījumiem un samezglojumiem gan.

Retrogrādā Merkūra ietekmes īpatnības ir labi zināmas- par to ir daudz rakstīts, bet daži jau izbaudījuši un izsekojuši tā ietekmi uz sevi un labi zina, ka šajā laikā nevajag veikt nozīmīgus pirkumus vai pieņemt svarīgus lēmumus, tāpat vēlams būt ļoti uzmanīgiem ar svarīgiem dokumentiem utt. Opozīcija ar Neptūnu visam iepriekš minētajam vēl pieliek klāt briesmas kļūt par upuri afēristiem, krāpniekiem, zagļiem vai vienkārši kļūt par apmāna upuri.
Nu un tiem, kam patīk pašiem mānīt citus- šis ir jūsu laiks.

Bīstama situācija izveidosies mēneša pirmajā dekādē, pateicoties Marsa un Plutona opozīcijai. Šī ļoti graujošā konfigurācija kļūs tieša 11. augustā, bet 10. augustā savienojumā ar Plutonu nonāks arī Mēness, tā ka jābūt īpaši uzmanīgiem. Sevišķi tas var skart tos, kam kādi nozīmīgi natālās kartes punkti atrodas kardinālo zīmju (Mežāža, Auna, Vēža un Svaru) piecos grādos.

Augusta pēdējā dekādē Marss aktivizēs jau nedaudz izklīdušo Saturna- Melnā Mēness opozīciju. Precīzs kvadrāts ar Saturnu būs 25.augustā, bet ar Melno Mēnesi- 31.augustā. Tas notiks to pašu kardinālo zīmju (Mežāzis, Auns, Vēzis un Svari) piecpadsmitajā un septiņpadsmitajā grādos. Jāsaka, ka šīs zīmes augustā nav par apskaust.

Taču augustā ir arī par ko papriecāties. Praktiski visa mēneša garumā turpināsies Saules un Venēras savienība; 16. augustā šai savienībai pievienosies Merkūrs. Tas liecina par to, ka visi, kurus neskars nepatikšanas, ko tiem sagatavojušas kardinālās zīmes, atradīsies jautrā un priecīgā noskaņojumā. viņi varēs izklaidēties un atpūsties, iemīlēties, saņemt dāvanas un apdāvināt citus. Radošus cilvēkus apciemos iedvesma- jāsaka, ka gan Kupidonam, gan Mūzām būs daudz darba. Tikai neaizmirstiet par retrogrādo Merkūru.

Retrogrādais Neptūns, sākot no 5.augusta atkal atgriezīsies Ūdensvīra zīmē, kur turpinās atrasties līdz 2012.gada 3.februārim.

Ulrihs. I. V.

     [+] [-]

, 2011-08-08 01:34, pirms 8 gadiem
ļoti ceru, ka neietilpstu tajā neveiksminieku grupā

     [+] [-]

, 2011-08-08 12:32, pirms 8 gadiem
man vienu mūzu atsūtiet, lūdzu lūdzu!

     [+] [-]

, 2011-08-08 23:41, pirms 8 gadiem
Daudz neko nesaprotu no tādas gudras runāšanas, vienīgi ceru, ka kāda skaista mūza apciemos arī mani.

     [+] [-]

, 2011-08-19 13:45, pirms 8 gadiem
mani skāra pēc pilnas programmas... 6.augustā nozaga somu ar visiem dokumentiem (pasi, vadītāja apliecību, tehnisko pasi), jaunu ne-mazcenas telefonu, pulksteni, mašīnas un mājas atslēgām, maku ar visām banku kartēm un kodu kartēm, naudu...