Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:247, Did:0, useCase: 0

Astroloģiskā prognoze aprīļa mēnesim- Aprīlis. Caur uguni un ūdeni

Redakcija
Redakcija

Pēc marta kataklizmām, kad pēc Urāna ieiešanas Aunā notika desmitballu zemestrīce Japanā ar sekojošu kodolkatastrofu atomelektrostacijā, aprīlis gaidāms ne mazāk ugunīgs. Planētu konfigurācijas ir "cietas". Turpināsies dinamiski un revolucionāri notikumi visā pasaulē - 2. aprīlī Aunā ieiet rīcības planēta Marss. Būs liela vēlme pēc enerģiskas darbības, ko, iespējams, pavadīs konflikti un dažādas vardarbīgas norises, jo īpaši laikā ap 3. aprīli, kad Marss izveido savienojumu ar Urānu. Sprādzienbīstami!

Kas attiecas konkrēti uz Fukušimu, tad, iespējams, visi Urāna "Auna gadi" - līdz 2018. gada maijam - tiks pavadīti, risinot problēmu.
Šajā nedēļas nogalē, lai gan rit Mēness cikla pēdējās dienas, kas parasti mēdz būt mierīgu pārdomu un dzīves apceres laiks, tomēr būtu ļoti jāuzmanās no asiem priekšmetiem, ugunīgiem šķidrumiem un elektroierīcēm.

Jauns Mēness cikls iesākas 3. aprīļa pēcpusdienā - Auna zīmē! - kas visu turpmāko mēnesi uzturēs spēkā Auna tēmas - jaunas ierosmes, vēlmi izpausties aktīvā rīcībā un arī zināmu agresivitāti. Būsim neiecietīgi pret savu laiku izdzīvojušām uzvedības formām un attiecībām. Šo noskaņu gan mīkstinās Venēra, kas jau marta beigās ir iegājusi piedodošajā un ideālistiskajā Zivju zīmē - Venēra gādās par to, lai mēs tomēr nezaudētu spēju iejusties citu cilvēku pārdzīvojumos. Venēra Zivīs parasti gadā par nesavtīgu mīlestību, ko bieži vien pavada arī zināma deva ilūziju un "rozā briļļu" efekta. Taču 22. aprīlī šī jūtu noskaņa mainīsies, jo Venēra ieies Aunā - "rozā brilles" var krist, jūtu izpausmēs kļūsim skarbāki un straujāki.

Galvenais mēneša astroloģiskais notikums būs Neptūna pāreja Zivīs - tas notiks 4. aprīļa pēcpusdienā. Plūdi?! Iespējams! Kādā no saviem iepriekšējiem rakstiem (http://epadomi.lv/astrologija/04012011-neptuna_atgriesanas) jau esmu stāstījusi par to, ko šis notikums varētu ienest pasaulē. Pie jau rakstītā piebildīšu vienīgi, ka tradicionāli Neptūns tiek uzskatīts par Āfrikas kontinenta un tā iemītnieku "aizbildni", un šī Neptūna zīmes maiņa varētu atnest arī pamatīgas pārmaiņas Melnajā kontinentā - visticamāk, pasaule būs spiesta ieraudzīt, ka šā kontinenta iedzīvotāju apstākļi ir vairāk nekā neciešami, un tas arvien vairāk ietekmēs arī Eiropu.

4. aprīlis astroloģiski būs iezīmīgs arī ar Saules/Saturna opozīciju - sajutīsim pastiprinātu apstākļu spiedienu, var būt dažādi šķēršļi un ierobežojumi, varam saņemt atgādinājumu par neizpildītām saistībām, pienākumiem utt., jo īpaši tādēļ, ka Saturns visu aprīļa mēnesi atrodas retrogrādā kustībā (pa Saulei tas pagriezīsies tikai 13. jūnijā).

Vēl aprīļa sākumu saspringtu un nervozu var darīt Merkura retrogrāds, kurš sākās jau 30. martā un turpināsies līdz 23. aprīlim. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka šajā laikā jāuzmanās transportā, darbā ar elektroniskām ietaisēm, saziņā. Aktualizējas dažādu sadzīves ietaišu remonta jautājumi. Pastiprināti jāuzmanās no pārpratumiem, kas var rasties e-sarakstē, utmldz.

Laiks no 5. līdz 9. aprīlim varētu būt relatīvi mierīgāks, taču 11. aprīlī gaidāms Marsa/Plutona kvadrāts, kurš tiek uzskatīts par ļoti agresīvu un "kriminālu" aspektu. tomēr jāuzsver, ka tam ir arī savas pozitīvās puses - ja šo cīņas enerģiju ievirza pareizās un konstruktīvās sliedēs, tas dod spēku "pārcirst" dažnedažādus Gordija mezglus un radikāli atrisināt līdz tam šķietami strupceļā iegājušas situācijas. Ja iet runa par natālajām kartēm, tad cilvēki ar šo aspektu dzimšanas kartē tikpat labi var būt gan bandīti, gan arī policisti un ķirurgi.

11. aprīli saspringtu darīs arī Saules/Mēness kvadrāts jeb Mēness cikla pirmā ceturkšņa iestāšanās. Diena, kas var prasīt radikālus lēmumus!

Savukārt veiksmīga diena var būt 13. aprīlis - šeit ir vairāki Mēness trigoni - ar Merkuru, Jupiteru un Sauli.

Pilnmēness gaidāms 18 aprīlī. Arī radikāla un dinamiska diena, jo tajā notiek vēl arī Marsa/Saturna opozīcija. Vēlmes un rīcība var atdurties pret skarbās realitātes betona mūriem. Jāuzmanās no negadījumiem, jāpievērš uzmanība skeletam, kaulu struktūrām, jo pie šī aspekta ir pastiprināts kaulu lūzuma risks.

Drīz pēc tam - 20. aprīlī Saule ieies Vērsī, tādējādi drusku mazinot vispārējo radikālismu. Vērsis mēdz būt apdomīgāks par Aunu, lai gan - tikpat spītīgs!

Vēl uzmanības vērts būtu 22. aprīlis, kad Marss nostājas puskvadrātā pret Neptūnu - uzmanīties no karstiem šķidrumiem un infekcijām!

Savukārt, Mēness cikla trešais ceturksnis iestājas 25. aprīlī. Tomēr pārējie Mēness aspekti šajā dienā ir labvēlīgi, tāpēc diena varētu būt darbīga un konstruktīvus risinājumus rodoša.

Saspringtāks varētu būt 27. aprīlis, kad notiek Venēras/Plutona kvadrāts - greizsirdības un eksplozīvu jūtu aspekts. Mēness aspekti šajā dienā mudina uzmanīties no alko un neļaut vaļu histēriskām emociju izpausmēm. Savukārt mēneša pašas beigas atkal varētu būt salīdzinoši mierīgas, lai gan sāksim sajust 1. maijā gaidāmo Venēras/Saturna opozīciju (greizsirdība, jūtu konflikti, "viņi mani nemīl" tēmas) un Marsa/Jupitera konjunkciju (aktīvs un darbībai labvēlīgs aspekts, rada lielu enerģiju).

     [+] [-]

, 2011-04-02 08:10, pirms 9 gadiem
Kā nav, tā nav miera, un arī aprīlī izskatās, ka nebūs.

     [+] [-]

, 2011-04-02 18:03, pirms 9 gadiem
Kas tie vēl par plūdiem?

     [+] [-]

, 2011-04-02 23:51, pirms 9 gadiem
Cerams, ka ne Latvijā

     [+] [-]

, 2011-04-03 00:01, pirms 9 gadiem
Gribēju kā katru gadu braukt aprīļa mēnesī uz siltajām zemēm atpūstie, bet paskatoties, kas notiek visapkārt paliek bail. vēl tāda padrūma aprīļa prognoze, ka liekas jāpaliek vien mājās.

     [+] [-]

, 2011-04-03 00:28, pirms 9 gadiem
Nav taču nemaz tik drūmas tās prognozes. Man jau šķiet, ka visu laiku kaut kas notiek labs kaut kas ne tik labs. Nu tāda ir dzīve un tur neko nevar darīt.

     [+] [-]

, 2011-04-03 00:34, pirms 9 gadiem
Tagad galvenais atcerēties tās kritiskās dienas, kad jāuzmanās.

     [+] [-]

, 2011-04-03 10:51, pirms 9 gadiem
rūtiņai vienmēr ļoti interesanti raksti. Gribu pateikties par iespēju zināt un saprast kaut ko vairāk par to, ko gaidīt.

     [+] [-]

, 2011-04-03 13:14, pirms 9 gadiem
Jā, Rūta ir fantastiska